648 Shares 3273 views

Balsam do włosów

Włosy wymagają stałej opieki. Systematyczne zabiegi nawilżające, odżywcze i wzmacniające zdolność do podejmowania nawet najpiękniejsza z natury włosy naprawdę luksusowe.


Jednym z podstawowych elementów opieki jest balsam do włosów. Oznacza to doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, nie pozwalając im się nie udać i co im posłuszny. Jest dobrze wzmacnia zniszczone włosy, poprawia ich elastyczność, zapobiega łamliwości, co prowadzi do utraty włosów.

Hair Balsam zawiera składniki kosmetyczne, substancje lecznicze i naturalne ekstrakty z naturalnych ziół i innych przydatnych roślin. Ponadto, w swoim składzie może zawierać ceramidy, witaminy, aminokwasy, białka, dostarczając włosów dodatkowych posiłków. Dostępność składników należą kwasy organiczne, woski i oleje eteryczne, żywice zapewniają efekt ochronny umieszczając na całej powierzchni cienką warstwę specjalnych zamków zapewnia integralność konstrukcji, która pozwala na optymalny poziom wilgotności i wzmacnianiu włosów. Wyciągi z roślin najlepiej w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu wypadania włosów, ponieważ dobrze wzmocnienie mieszków włosowych, normalizowanie procesy metaboliczne odbywają się w nich.

Wybierz odżywka do włosów jest to konieczne, na podstawie takich cech: typ, długość, gęstość, wytrzymałość (lub odwrotnie osłabienie / niestabilności) i innych wskaźników. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z adnotacji na obiekcie.

Powinieneś wiedzieć, że dzisiaj rynek przyjść codziennie nowe narzędzia do pielęgnacji włosów. Różnią się one od siebie wpływu właściwości preparatu o strukturze zawinięcia, stężenie substancji czynnych i innych cech charakterystycznych. Dlatego ich wybór powinien być poważnie brane pod uwagę w celu osiągnięcia pożądanego efektu i nie zaszkodzić własnej taką samą fryzurę.

Produkcja balsamy do włosów w postaci żeli, kremów, płynów. Według rodzaju zagięcia, które oznacza, że są dla normalnej, sucha i oleista. brane pod uwagę również w produkcji gęstości włosów, stopień sztywności. Dlatego, instrukcje i wytyczne powinny być na tym aspekcie. Szczególną ostrożność należy wybrać balsam do włosów potrzebujących szczególnej opieki, krucha, delikatna, cienka, barwione, odbarwienia i poddane do trwałej ondulacji chemicznych. W tym przypadku należy wybrać środki o wysokiej zawartości składników odżywczych. Przed okresem letnim pożądane nabyć balsam z filtrami UV.

Balsam do włosów łatwy w użyciu. Są one stosowane do świeżo umyte mokre włosy, rozkładając ramiona całej długości i otarcia z lekkimi ruchami okrężnymi. Oznacza to, że trzeba stać kilka minut, następnie spłukać czystą ciepłą wodą. Jeśli chcesz osiągnąć zmniejszając efekt dla zniszczonych włosów, środki mogą być pozostawione do moczyć w trochę dłużej – do 10 minut. Podczas korzystania balsamy lecznicze są zalecane, aby wytrzymać do 25 minut, podczas gdy ciągnąc czapki włosy i owijając je ręcznikiem. Niektóre balsamy nie wymaga spłukiwania.

Obecnie najbardziej popularne «DOVE» balsamy «Elseve» i «Schwarzkopf». Od krajowych producentów należy zauważyć produkcję „zielonej mama” i „Company rosyjskiej linii”.

Jeśli chcesz, aby balsam do włosów z rąk, można użyć następującego przepisu.

Odżywczy balsam home: łyżka masła shea ogrzewa się w łaźni wodnej, dodaje się go do tej samej ilości miodu, łyżeczki wosku emulgującego, 2 łyżek octu jabłkowego, kilka kropli każdego olejku.

Regenerujące domu balsam: wykończenie skórek grejpfruta zmielono z 100 ml wody i igły infuzyjnej. Nalegać w szklance dziennie i spustowy.

Ziołowy Balsam do domu: łyżkę rumianku, brzozy, koniczyna, pokrzywa, dziurawiec, aby wymieszać i wlać oliwę, dodać trochę soku z cytryny. Infuse mieszaninę przez tydzień i drenażu, dodać trochę wosku emulgatory i olejki eteryczne.