356 Shares 6227 views

„Kwartet”: filmy z ich udziałem. Lista i historia powstania zbiorowej

Uczestnicy tej firmy przez długi czas doszli do reprezentowania coś w rodzaju narodowej marki humoru. Dowcipne i w przeciwieństwie do nikogo innego, są bardzo popularne, a dramaty i filmy z udziałem „Kwartetu” scenariuszy, że sami siebie i pisać, od razu zrozumieć, cytatów i stać skrzydlaty.


Początek twórczy sposób

Nie każdy wie, że w rzeczywistości „Kwartet” (filmy z ich udziałem zostaną omówione oddzielnie) składa się z czterech osób, a od pięciu: oprócz Leonidasa i Rostislav jest Alexander Demidov, Kamil Larin i Sergey Petreykov (ostatni z nich jest dyrektor artystyczny).

Ale wszystko zaczęło się od Odessy. Dokładniej, gdy Leonid Baratz i Rostislav Hait (lepiej znany jako Alex and Glory) z powrotem w 1978 roku koledzy w pierwszym roku studiów w szkole Odessa. Jednakże, wraz z innymi członkami przyszłej „Kwartet” zaprzyjaźnili dziesięć lat później, podczas studiów w GITIS.

Nie jest tajemnicą, że publiczność teatr zanim nauczył się odpowiedź na pytanie: „Kim są” Kwartecie „filmy z ich udziałem (wykaz wszystkich prac filmowych można zobaczyć poniżej) zyskał ogromną popularność, ale chłopcy są bardziej świadomi jak trupy teatralnej. Ale pierwsze kroki do sukcesu są, jak to zwykle bywa, niepewne i trudne. Bilety wyprzedane złe, a pieniądze dochód nie wystarcza na pokrycie kosztów produkcji, wynajem pomieszczeń, itp Kiedy stało się dość mocno od „śmierci” trupy uratował jednego ze swoich członków – .. Siergiej Petreykov. Podał się do jego mieszkania na Nikitskaya lokatorów zagranicznych oraz czynszu za zdobyłem dla rozwoju przyszłości teatru (7000 dolarów za te normy zostały ogromna ilość). Oczywiście, jego pieniądze w końcu wrócił.

Pierwsze sukcesy

W roku 1995, świat widział spektaklu „La Comedy” – pierwszy projekt, po którym odbywały się regularne widzowie. faceci malownicze improwizacje trzy lata później pod nazwą „aktorstwo”. W 1999 roku opublikował „La Comedy 2” – prawykonanie, z dochodów, które przekroczyły koszty produkcji. Ale prawdziwy sukces przyszedł w 2001 roku. Że rok chłopcy uruchomiła swój nowy show – „Radio Day”, który stał się ich znakiem rozpoznawczym. Następnie przez sequel – „Dzień Wyborczej”, a następnie „szybciej niż króliki”, a także jako pierwsza praca w kinie …

Filmy z udziałem „Kwartetu”

Lista otworzy film "Election Day". W rzeczywistości, ludzie od dawna dojrzała chęć tworzenia filmu. Pewnego dnia, wraz przyszedł biznesmen Petersburg z pragnieniem uczynienia „dzień wyborów” odtworzyć film, ponieważ myślę, że jest to gorący temat dla publiczności. Staje się nie tylko sponsorem, ale również producent, Nikolai Uljanow (nazwa przedsiębiorcy) nazywa się w fotelu reżysera Oleg Fomin. Ale w końcu wynajmu film nie przyniesie zysk dla inwestora. Nawet uczestnicy „Quartet” w filmie byli niezadowoleni, twierdząc, że była zbyt podobna do gry, i zaproponował, aby sfilmować play „Szybciej niż króliki”, mówi, że jest bardziej filmowy. Ale ostatnie słowo nie było dla nich. To było po kontynuacji – „Radio Day”, tym razem bardziej udane. I choć pierwszy film, aby kontynuować historię ma nic wspólnego, w roli tytułowej – nasz ulubiony „Kwartet”. Filmy z ich udziałem (patrz wykaz poniżej), a następnie zaczęła zdobywać coraz większą publiczność.

"Dzień wyborów" (2007)

To z definicji autora „siły wyższej”, komedii rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej w płaskiej głowicy stacji radiowych w Moskwie: „Jak radio”. Tycoon imieniem Emmanuel Gedeonovich „pytanie”, aby wysłać personel stacji radiowych w jednym z regionów w regionie Wołgi na rzecz promocji kandydujących Igor Tsaplina prezesów. Dzieci mają do czynienia z lokalną mafią, Kozaków, policji i żołnierzy, a także ciśnienia lokalnego gubernatora. Pomimo wszystkich problemów, nasi bohaterowie wyjść z każdej sytuacji z humorem i podziwu profesjonalizmem. W rezultacie wybory Igor Tsaplin zyskuje zdecydowaną większość, ale okazuje się, że wybory nie były wygrał w miejscu, gdzie chcesz. Film kończy oligarcha wysyła nowego kandydata.

"Radio Day" (2008)

W rolach głównych – wszystko jedno „Quartet”. Filmy z ich udziałem (wykaz został uzupełniony prawie co roku) są bardzo zróżnicowane i nie są podobne do poprzednich.

Teraz jest to opowieść o szalonej nocy w życiu: „Jak radio” stacji. PE stało, gdy było zaledwie kilka minut przed transmisji na żywo, nagle okazuje się, że na żywo maraton motyw został przechwycony przez konkurentów. Jednak jest to niemożliwe, aby anulować maraton, ponieważ każdy pracownik może być bez pracy, oprócz działania prowadzą kraj zaprosił muzyków rockowych. Dzieci muszą pochodzić z nowym tematem.

Tymczasem miasto znajdzie łodzią w morze z lokalnych regionalnych zwierząt cyrkowych na pokładzie – na tournee w Japonii. Nagle, w otwartych stoisk morze łódź. Okazuje się, że członek załogi „left” pół zbiornika paliwa wyciekły. I to powinno wystarczyć paliwa pozostały, ale dopiero drugi członek załogi (Kapitan statku), przelewa połowę puli nawet przed …

Dzięki twórczych wysiłków personelu, „Jak radio” łódź „SCB 12” stało się cierpienie w Morzu Japonii wielki liniowiec „Prof. dr Shvartsengold” z najrzadszych zwierząt na pokładzie. I oczywiście, to wszystko jest prezentowany wyłącznie w żywej stacji radiowej. Podczas gdy chłopcy zostali poproszeni o wypowiedzenie się na temat sytuacji „bardzo Bridzhit Bardo”, aby walczyć o puli genów zwierząt łączy MOE i Ministerstwa Obrony …

"Co Mężczyźni Talk About" (2010)

Czwórka przyjaciół iść do swojego samochodu z Moskwy poprzez Kijowa do Odessy na koncert rockowej grupy „B-2”. W trakcie podróżowania przyjaciół, aby omówić pilne kwestie obaw do mężczyzn w średnim wieku: Miłość i przyjaźń, kłamstw, przeniesienia babcie po drugiej stronie ulicy, a nawet na konwencji sztuki współczesnej … W końcu, faceci, mimo wypadku, spadek koncert.

„Co ludzie wciąż mówią o” (2011)

31 grudnia w Moskwie. Sasha i niektórych bogatych kobieta nie przegap maszyn. Kłócić, kobieta wysyła dwa imponujące obrońców do „radzenia sobie” z Lesha. Aleksander zrobił również jedyną rzeczą mógł, – zwrócił się do pomocy swoich przyjaciół. A teraz, będąc stłoczonych w biurze Sashy (na ulicy czekając na nich), moi przyjaciele znów mówić o życiu, dzielenie, kto jako dziecko chciał zostać kimś w życiu, że dokonał. I wciąż stara się zrozumieć problem, tortury wszyscy: jak być z bliskimi, a czasami nie do zniesienia kobiet?

„Szybciej niż króliki” (2013),

Dwóch przyjaciół budzą się w dziwnym pomieszczeniu – dom, składający się z pomieszczeń i korytarzy, bez okien i drzwi. Próbuje dowiedzieć się, co to było wczoraj, przyjaciele spotkać ludzi, którzy są zaangażowani w ten sam problem. Firma jest również zaniepokojony nieoczekiwanym stwierdzeniu: Pamiątkowej stołem i nagrobek. Wszystko gorączkowo przypomnieć, jak się tu dostać? W końcu, gdzie jest „tutaj”? Nie jest to czas, aby pomyśleć o tym, co zostawić?

"Wonderland" (2015)

Tym razem bohaterowie – z różnych części kraju. Tu i rodziny z prowincji, który miał szansę na „Polu Cudów” i Wydziału pracownika, który doświadcza swojego pierwszego dnia i picia Valera, który stoi przed wyborem: uratować świat przed globalnym potopem , albo odlecieć z obcymi na innej planecie i młody kochankowie, zapoznanie ich rodziców, a także czterech pasażerów, którzy nie mogą latać do Moskwy …

"Wybory 2" (2016)

Igor Władimirowicz Tsaplin ponownie wybrany na trzecią kadencję. Nic nie zostało zrobione dla obszaru, myśli: dobrze, że to wszystko? Poza tym dużo-hiper most na Wołdze spadł bezpośrednio podczas wielkiego otwarcia. I to przed wyborami! Przyczyną jest brane Zespół PR-spin doktorów z Moskwy …

Co będzie dalej?

Warto wspomnieć jeden szczegół dotyczących kreatywny zespół o nazwie „Kwartet”: Filmy z ich udziałem (wykaz został wymieniony) od dawna poza ramy konwencjonalnego komedii – mają miejsce i dramatu i melodramatu, a nawet filozofii. zadziwiać one swoją publiczność każdego nowego projektu. I po raz kolejny, po play lub film widza pytanie: „A co, dokładnie, a potem? Nadal zaskoczyć? „To ma być widoczna i wentylatory.