401 Shares 4797 views

Arkady Horalov: jego życie i kariera

Niewiele osób wie, że popularny przebój „Christmas Toys” przez ponad piętnaście lat temu po raz pierwszy wystąpili razem z całym swoim ulubionym Sofiey Rotaru utalentowany piosenkarz i autor wielu piosenek Arkady Horalov. Po jej śpiew wielu artystów, a utwór stał się prawdziwym hymnem każdego Nowego Roku. Arkady Horalov, oprócz tego, że był klawiszowiec i wokalista legendarnego zespołu „Czerwony Mak”, napisał wiele dzieł muzycznych dla innych gwiazd muzyki pop. Jego utwory były wykonywane Alsu, Lubow Uspenskaya, Taisiya Povaly, Anita Coj Alexander Lominskogo, Irina Archipowa, Vitas i wielu innych artystów.


początku drogi

Jak rozwijać karierę utalentowanego muzyka, poety i kompozytora? Gdzie się urodził, co zrobił, ponieważ są one teraz mieszka? Wszystkie te pytania i wiele innych są zainteresowane melomanów i miłośników Horalova. Spróbujmy znaleźć odpowiedzi.

Arkady Horalov – pochodzi z Ukrainy. Urodził się 26 stycznia 1951 roku w mieście regionu Melitopol Zaporożu. W 1957 roku został uczniem pierwszej klasy kompleksowej szkole w swoim rodzinnym mieście. Podczas studiów w szkole Arkady Horalov otrzymał wykształcenie muzyczne – ukończył ósmej klasy w lokalnej fortepiyano szkoły muzycznej.

Nie zapomnij przyszłego artystę i temat sportu – był członkiem drużyny juniorów miasta piłki nożnej i lekkiej atletyce.

Edukacja przyszłego muzyka

W 1967 Horalova otrzymał świadectwa dojrzałości z wyróżnieniem i rozpoczął studia w Państwowej Akademii Taurydzie. W 1972 roku otrzymał dyplom, który opanowali zawodu inżyniera technologii i organizacji napraw samochodów.

Zawiera biografia Arkady Horalova i etap szkolenia wojskowego. Cztery lata kształcenia na wydziale wojskowym nie poszły na marne – został awansowany na porucznika wojsk inżynieryjnych.

Podczas całego okresu edukacji Arkadij Horalov znaleźć czas na lekcje muzyki. On również publikowane regularnie na scenie jako wokalista Akademickiego orkiestry tanecznej.

Kariera i uznanie

Od 1972 do 1974 roku, Arkady Horalov był piosenkarz-instrumentalista w zespole „Singing Guitar”, został dyrektorem artystycznym Valery Muratov – Czczony Artysta ZSRR. Następnie muzyk dołączył do personelu za pośrednictwem „Ruta” i zaczął śpiewać na tej samej scenie z Sofia Rotaru – Ludowy Artysta ZSRR. Pod przewodnictwem utalentowanego kompozytora Constantine Orbelian Arkady Horalov solista w orkiestrze jazzowej pop-State Armenii.

W okresie od 1976 do 1979 roku, śpiewał w Moskwie za pośrednictwem „Gems” pod kierunkiem Yuriya Malikova, zasłużony pracownik Art.

VIA „Czerwone Maki” do honorowego pracownika sztuki aktora Iosifu Mihaylovskomu było w 1980 roku, w którym solistą do th 1984.

Mentoring tych wspaniałych ludzi, prawdziwi profesjonaliści, wykonała swoje zadanie w karierze Horalova – dorastał jako artysta odkrył swój talent jako scenarzysta i kompozytor talent.

kariera solowa

W różnych okresach, współpraca z VIA odnotowano liczne rekordy Arcadia Horalova. W 1984 roku rozpoczął karierę solową. W okresie od 1985 do 1992 roku zostały zarejestrowane i wydane albumy Arkady Horalova. Byli przedstawiciele składzie swojego autorstwa Andrei Dementyev wierszy. Pierwszy aktor EP zawiera takie utwory jak „Without You”, „Opuszczony Świata”, „Niedziela” i inne. Album był niesamowity sukces i sprzedawane na terenie całego kraju w nakładzie 3,5 miliona egzemplarzy.

Równolegle z wydaniem nowych piosenek muzyk aktywnie uczestniczy w wielu koncertach w połączeniu z innymi artystami muzyki rosyjskiej i zagranicznej.

W 1988 roku ukazał się jego drugi album zatytułowany „Dziwny ten świat”, kupił ponad milion słuchaczy. Tylko kariera śpiew były 13 albumów, z których każdy z nich znalazł swoją publiczność.

W 2010 roku Arkady Horalov, którego biografia jest dość urozmaicony, dał koncert jubileuszowy na Kremlu. Wraz z nim byli jego bliskimi przyjaciółmi – Jurij Antonow, Wiaczesław Dobrynin, Aleksander Sierow, Vladimir Vinokur Nikolay Noskov Lev Leshchenko Aleksiej Glyzin Vladislav Medyanik Yury Malikov, Lolita, Igor Saruhanov kolektywy "Blue Bird", "perełki" i inne.