804 Shares 1130 views

Serniki – Przepis z kaszy manny i niektóre inne

Zazwyczaj serniki nazywa okrągłe ciastka lub kulek wykonanych z twarogu i innych składników. To z serem. Dlaczego więc, serniki? Jednakże, istnieje przepis serniki które tworzył ser. wszystkie są bardzo smaczne. Zacznijmy od pierwszej opcji rodzina – sernik receptury z semoliny. Również ten przepis będzie nadal proponuje się rozważenie sposobu wytwarzania kulek sera, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego piwa. Również znane wielu i nie traci swoje znaczenie i smakowitość serniki z rodzynkami. Zacznijmy od tego, że tak powiem, podstawowe przygotowanie wariantowej.


Tak, twaróg (placki serowe), przepis: 600 g twarogu trwa 60 g cukru i 180 g kaszy manny. Ogólnie skrzep miesza się tylko z 4 lub 5 łyżek grysiku, a pozostała część jest wykorzystywana do obvalivaniya cheesecakes.

Twaróg jest połączony z 3 jaj, cukru, trochę soli i kaszy manny, a następnie w lewo na 20-30 minut dla lepszego połączenia wszystkich składników. Ciasto jest następnie przyjmowany z łyżką lub specjalną łopatką (aby nie trzymać rękę) i włożone do pojemnika z pozostałej kaszy manny. Małe porcje, które kruszą się semoliny następnie utworzony jako ciastka smażone na patelni z olejem roślinnym 2 stronach.

serniki Cook (przepis z semoliny) mogą być obvalivaniem w mące, następnie ciasto nie przykleja się do rąk i będzie prawdopodobnie pierwszym z ciasta tworząc okrągłe kulki, które są łatwe do rozprzestrzeniania się na desce przed smażeniem.

Generalnie cheesecakes (receptury z semoliny), w oparciu o preferencje danej rodziny mogą obejmować dodanie małej ilości mąki w cieście, co daje im dowolną postać. Oprócz mąki, dodać śmietanę często, co w połączeniu z pdelaet mąki testuo miękkie i przewiewne. Poprzez zwiększenie udziału mąki i dodatkowymi składnikami, serniki (przepis z semoliny) można łatwo przekształcić pączki serowe, które są kochane na całym świecie.

ciastka, pączki lub sera twarogowego są podawane do stołu z różnych syropów, dżemy, jogurty, śmietana, miód może być ozdobione różnych owoców plasterki.

Smaczne deser nawet placek podstawa może działać kulki twaróg, które wytwarza się z 300 gramów twarogu 5-6 łyżki cukru, 150 g przemytej i suche rodzynki, 1 jaj i pół łyżeczki sody bez szyn, 1,5 stakanomv przesianej mąki. cheesecakes są wytwarzane z ciasta, które kruszą się grysiku, po czym podano okrągły kształt. Pieczone twaróg w dużej ilości oleju roślinnego na piękny złoty kolor. Układanie 2-3 lub więcej kulek w naczyniu, można wlać mleko skondensowane i / lub roztopione gorzkiej czekolady. Jako podstawę do ciasto twarogowego dobra, które mogą generować stabilne warstwy lub kompozycje świetnie wyglądają z wszelkich kremów, które można całkowicie ukryć lub tylko lekko je pokryć.

I wreszcie, pomówmy o przygotowaniu kulek serowych, które są dobrym dodatkiem do piwa, może równie dobrze być na stole przekąskę lub dokonać aperitif firmy. Wytwarza się je z 200 g sera, co jest konieczne, aby drobno rusztu 2 białka jaj i małej ilości mąki. Preparat wyjściowy: dodanie małej ilości drobno zmielonej soli białek i pokonać aż mieszanina stanie puszystym piany. Białka następnie łączyć z serem i obrzeża do kształtowania, który zapada się w mące i suszeniu w gorącym oleju. Podczas pieczenia serniki zwiększyć swoją objętość. Rumiane kulki rozpalone patelni przesunięte na ręczniki papierowe, a następnie są one gotowe do użycia. Należy zauważyć, że kulki serowe są dobre zarówno na ciepło i zimno, jak to się mówi, „amatora”.

Z zadowoleniem zauważa, że jak sernik lub twarogu lub nazywa, zawsze świetnie wyglądają na stole, jak dorosłych i dzieci, mogą działać jako niezależny naczynia lub składników do wykonywania bardziej skomplikowane. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko przygotować smaczny i pożywny posiłek.