405 Shares 6626 views

Urozmaicone i bardzo smaczne sałatki z fasoli i krakersy

W miejsce znane nam sałatki (rosyjski sałatki, sałatki, kukurydza z mięsem kraba) sałatka przyszedł z fasolą i krakersy. Przygotować tak łatwe, a nawet szybciej, a smak nie jest gorsza taki gorący ulubionych sałatek.


Oprócz podstawowych składników (fasola i paczki krakersów sklepie) sałatki każdy dodaje coś własnego, jak wiele innych. Może to być pomidory, ogórki, papryka, pieczarki, marchew, ser, konserwy kukurydza, jajka. Jednak zawsze jest obecny w sałacie mięsa (wołowiny, kurczaka, mięso kraba) i kiełbasy (gotowane lub palone). Ubrał z majonezem. Idealny oliwek, sok z cytryny, jajka przepiórcze. 6 porcji (duża salaterki – wystarczające dla 3-4 osobowej rodziny, mówią, że „jeść z brzucha”) jest wystarczająco małe opakowania po 200 gramów. Soli w sałatka z fasoli i krakersy nie można dodawać w ogóle, ale jeśli zrobił bez niego – wtedy do smaku.

Ważne jest tylko, aby znaleźć właściwą kombinację produktów w sałatce z fasoli. Prezentujemy wam kilka prostych konfiguracji fasoli sałatki.

Sałatka z fasoli i krakersy

Fasola i krakersy mogą być dodawane do już znanego i ulubionego sałatką z kukurydzy w puszkach, paluszki krabowe i jaj ( „kraba”). Sałatka nabędzie nowy smak. Pozostaniesz na wygraną, jeśli będzie przygotować sałatkę z fasolą i krakersy dla tych, którzy kochają „kraba”.

Ilość składników jest:

duża paczka krakersów ( „Kirieshki” lub jakaś miękka, na przykład, „skrzypienie”, jeśli tylko smak salami i boczku); Bank średniej wielkości ziarna, kukurydzę i średniej opakowanie paluszki krabowe i mięsa krabów, oraz, oczywiście, jajka (4 szt.).

Wypełnić to wszystko z majonezem i sałatka gotowa oryginału. Najlepszy dekoracji sałaty w salaterce będzie kilka liści pietruszki.

Sałatka z fasoli i marchwi

W tej sałatki dodać wędzonego kurczaka (pokroić w kostkę, ale można go zamiast wędzone użytku) i cebulę (w plasterkach lub posiekane, który kocha). nie są potrzebne brzuszków. Marchew zetrzeć na grubej tarce, aby czuć się w sałatce. Do sałatek nie musi Mayo i trochę oliwy z oliwek lub oleju roślinnego.

Składniki te są łączone w takiej ilości:

na brzegu czerwonej fasoli 400g. wędzone kurczaka (1 duży STEM) 2 średnie marchew (żywe, nie gotowany) 1 głowica łuk.

Ta sałatka przygotowana w ciągu kilku minut i dodaje odmiany do stolika. Idealna na śniadanie, co oszczędza czas na poranną rutynowej pracy.

Sałatka z fasoli i wołowiny.

składniki:

jeden może z ziaren potrzeba 350 g gotowanego mięsa wołowego, 3 świeże ogórka, piąty chleb biały chleb (3-4 grube plastry) lub więcej paczek krakowania magazynu ( „Kirieshki”, „chrupania” lub „Woroncowa” – nie ma znaczenia, ale pożądane jest, żyto ), 2 ząbki czosnku.

Jeśli chcesz przesłać ten ciepły sałatkowy (zamiast danie główne na lunch), poczta, aż mięso jest zimno, a krakersy zrobić dla siebie. Podejmuje kromki białego chleba, pokroić w plasterki i smażyć na złoty kolor wraz z ząbkami czosnku. Ogórki do apetyczny wyglądała na sałatki – pokroić na paski i gotowano wołowiny – małe kostki. Majonez.

Pozycja ta zawiera fragmenty „przyzwoitych” rozmiarów (nie za osobę), więc trochę porad. Chociaż fasoli sałatka z puszki fasoli (w zasadzie, po prostu łatwiej!), Jednak reszta składników – to warzywa i mięso, czyli łatwo psujących się. Nawet w lodówce smakuje sałatka zmieniają się szybko, to nie musi być tak świeże i smaczne, więc napełnić sałatki z majonezem, tuż przed podaniem. Przechowywać w lodówce nieutwardzona sałatki.

Sałatka z fasoli i krakersy może być dostarczany do podeszwy dań śniadaniowych (sałatka poczta lub sok owocowy, kawa lub wstrząsnąć mleka lub jogurtu – pożywne i smaczne śniadanie gotowe), lunch lub kolację przed głównym daniem.