167 Shares 3883 views

Palniki tłuszczu "Czarna wdowa" (Black Spider): kompozycja, podręcznik, recenzje

Wielu ludzi, którzy chcą szybko schudnąć, zawsze szukają łatwych sposobów rozwiązania problemu. Przede wszystkim mówimy o cudownych pigułkach, po wypiciu go, można szybko pozbyć się warstwy tłuszczowej. Co dziwne, są takie produkty na rynku światowym, a sędziując odpowiedzi wielu sportowców, leki są dosyć skuteczne.

W tym artykule czytelnik dowie się, co oznacza palnik "Black Widow", ponieważ jest to najbardziej skuteczny produkt do utraty wagi na świecie. Ci, którzy chcą szybko zredukować wagę, zostaną zaprezentowani wraz z kompozycją, instrukcjami, opiniami sportowców, a także zaleceniami ekspertów, trenerów i lekarzy.

Opowieść o jednym oszustwie

Wielu czytelników prawdopodobnie słyszało o obecności efedryny w tym produkcie, które według plotek i przyczynia się do szybkiego odchudzania, ale niewiele osób rozumie, o co chodzi. Dlatego lepiej zacząć od samego początku. Wszystkie produkty Cloma Pharma, w tym rozważane palniki tłuszczowe, są umieszczone na rynku światowym jako mieszanina efedryny, kofeiny i aspiryny (ECA). To znów, zgodnie z planem producentów, powoduje spalanie tłuszczu.

Jednak efedryna jest lekiem psychotropowym i jest zabroniona bezpłatnej dystrybucji praktycznie na całym świecie. W związku z tym w tłuszczowym palniku po prostu nie może być. A potem, co jest w przygotowaniu i dlaczego tak skuteczne? Jest to już osobna kwestia, którą czytelnik zostanie wprowadzony w tym artykule. Najważniejsze jest, aby sportowiec zrozumiał, że nie traci wagi z efedryny i nie łamie prawa swojego stanu.

Dziwny zestaw składników

Oczywiście wszyscy ludzie, którzy chcą szybko schudnąć, interesują się kompozycją. Palnik tłuszczu "Czarna wdowa" oprócz kofeiny i aspiryny zawiera wiele dodatków leczniczych, które są popularnie nazywane biologicznie aktywnymi (BAA). Obejmuje to johimbina, kora biała wierzba, zielona herbata, pieprz czarny i wiele innych składników, których nazwy są bardziej związane z gotowaniem niż z lekami.

Wszystkie powyższe, producent nie ukrywa się pod nazwą "skład przedsiębiorstwa", ale jest dostarczany w wyraźnej formie, wskazując ilość dodatku w jednej porcji. Takie podejście jest uważane przez wielu kupujących w pozytywny sposób, ponieważ w ten sposób produkt nie wchodzi w zakres definicji "chemii" – wszystkie składniki kompozycji są naturalne i niedrogie. W rzeczywistości, palnik tłuszczu może być tworzony niezależnie.

Instrukcje użycia

O przyjęciu takich narkotyków są prawdziwe legendy lub opowieści grozy, zwłaszcza gdy skupia się na nich – "Czarna wdowa" (tłuszczowy palnik). "Jak zażywać narkotyki, aby serce się nie skończyło?" – najbardziej popularnym pytaniem dla początkujących, którzy przeczytali lub słyszeli recenzje od doświadczonych sportowców. W rzeczywistości plotki są rozpowszechniane przez ludzi, którzy nigdy nie używali tego samego palnika. Interesują ich zastraszanie innych bajką o cudownym i śmiertelnym narkotyku.

Producent zaleca, aby Czarny Pająk 3 razy dziennie z jedzeniem. Istnieje jednak wiele zaleceń dotyczących wykrywania tolerancji na leki – na początek pojedynczej kapsułki, monitorowanie impulsu, zwiększenie dawki. Jest to błędne podejście. Producent powiedział "3 tabletki dziennie", więc musisz wypić lek zgodnie z instrukcjami.

Cechy odbioru produktu

Jest zdania, że wszystkie produkty spalania tłuszczu Cloma Pharma powinny być przyjmowane tylko na pusty żołądek. Tak, ta metoda jest bardziej skuteczna w przypadku utraty wagi, ale istnieje pewne ryzyko, które należy przeczytać. Faktem jest, że produkt zawiera czarny pieprz, który silnie drażni śluzówkę żołądka. Lekarze zalecają wszystkim sportowcom, którzy mają problemy zdrowotne (wrzody, zgaga, niska perystaltyka), powstrzymują się od spożywania tłuszczu na pusty żołądek.

Istnieją również ostrzeżenia o czasie przyjmowania leku. Nie zaleca się pić go mniej niż 4 godziny przed snem. Fakt, że kofeina, zawarta w tłuszczowym palniku, pobudza układ nerwowy i sprawia, że ciało nie zaspokaja. Problemy mogą następnego dnia i wynikają z braku snu – zmęczenia, oderwania, nieobecności.

Procesy fizykochemiczne

Prawdopodobnie wszyscy czytelnicy są zainteresowani tym, jak działa czarna wdowa (palnik tłuszczu), skutki uboczne i zasada działania również będą brane pod uwagę. Krótko mówiąc, wszystko jest proste:

  • Kompozycja zastępująca efedrynę, podnosi temperaturę ciała i blokuje receptory żołądkowe, powodując apetyt;
  • Kofeina stymuluje układ nerwowy i powoduje, że organizm działa w granicach swoich możliwości;
  • Aspiryna zwiększa działanie wszystkich składników i działa uspokajająco na układ sercowo-naczyniowy.

Co się dzieje z ciałem? Aktywnie pracuje kosztem własnego rezerwy energii (osady tłuszczowe) i potnie się z powodu wysokich temperatur (średni wzrost o 0,5-0,8 stopnia Celsjusza, ale wystarczy, aby ciało oddzieliło ciecz do Chłodzenie).

Skutki uboczne

Palniki tłuszczu "Czarna wdowa" wielu profesjonalnych trenerów nie zaleca osobom z nadwagą. Jest to kwestia utrzymania tłuszczu powyżej 50%. Problem polega na tym, że w organizmie wzbudzonym, nawet przy małych wysiłkach fizycznych, następuje gwałtowny wzrost skurczów serca. I to jest obarczony atakiem serca. Lepiej znaleźć kompromis, a wraz z lekarzem skonsultować się nie tylko z zażywaniem narkotyków, ale także ćwiczeń fizycznych. A jeśli mówimy o skutkach ubocznych tłuszczu palnik bezpośrednio w momencie podjęcia, lista tutaj jest dość duża, ale wszystkie objawy dotyczą reakcji organizmu nie przygotowanego do niektórych składników preparatu Black Spider:

  • Kofeina powoduje drżenie w dłoniach;
  • Yohimbine powoduje długotrwałe erekcje u mężczyzn;
  • Ze względu na pomarańczową skórkę i czarny pieprz na twarzy sportowca może pojawić się zaczerwienienie (u osób uczulonych).

Można również zauważyć swędzenie skóry w obszarze pocenia, co wynika z nieodpowiedniej higieny, a także zawroty głowy i ostre zmiany nastroju, które są skutkami ubocznymi nadmiernej ekscytacji.

Cechy szkolenia

Palniki tłuszczu "Black Widow" wszystkich ekspertów z dziedziny sportu, a także lekarze i dietetycy są zalecane, aby otrzymywać je tylko w przypadku aktywności fizycznej. Tak, rzucając pigułki w ustach, leżąc w telewizorze z następną częścią żywności, aby osiągnąć wynik utraty wagi nie powiedzie się.

Lekarstwo tylko sprawia, że organizm produkuje dużo energii i zwiększa wytrzymałość, wszystko inne jest w rękach sportowca, który chce pozbyć się nadmiaru tłuszczu. W związku z tym będziesz musiał myśleć o szkoleniu. Tutaj dla początkującego sportowca nie ma ograniczeń: pływanie, fitness, siłownia, chodzenie, jazda na rowerze lub badmintona – ważne jest, aby być stale w ruchu.

Żywienie sportowe

Wszyscy czytelnicy, którzy marzy o spalaniu tłuszczu za pomocą specjalnego leku, nie muszą mówić o konieczności diety i właściwego odżywiania. A priori, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczowej warstwy może być tylko z odrzuceniem tłuszczu i słodkich potraw, a także z normalnym spożyciem szybko węglowodanów do organizmu. Nie trzeba uwierzyć w bajki, które mówią o możliwościach palnika tłuszczu do wykorzystania osadów bez diety. Profesjonaliści twierdzą, że jest to niemożliwe, nawet jeśli wyciągniesz z efedryny wyciąg z efedryny (fikcyjny lek otrzymany naturalnie z liści rośliny o tym samym imieniu, co oznacza efedrynę pod jej imieniem).

Jeśli chodzi o żywienie sportowców, nie ma żadnych ograniczeń. Możesz wziąć aminokwasy, białko, BCAA, kreatynę, argininę, L-karnitynę i wiele innych biologicznie aktywnych dodatków wpływających na wzrost mięśni. Naturalnie nie ma wątpliwości, czy w diecie jest beztlenowa kofeina, w tym zielona herbata i kawa.

Opinie

Jeśli zamkniesz oczy na wszystkie mity i legendy, z którymi wzrasta lek "Czarna Widownia" (tłuszczowy palnik), recenzje sportowców są pozytywne. To naprawdę mieszanka, która sprawia, że ciało na poziomie fizycznym i psychicznym szybko traci kalorie. Tak, są działania niepożądane, a reakcja na bodźce zewnętrzne jest nieprzewidywalna, ale dopiero w początkowym etapie przyjmowania leku, który trwa od 2-3 dni. Po dostosowaniu organizmu, a wielu ludzi zaczyna martwić się, czy palnik tłuszczu działa. To działa! Jest to łatwe do zweryfikowania po ważeniu i pomiarze talia z biodrami. Najważniejszą rzeczą nie jest przekroczenie zalecanej dawki – 3 kapsułki dziennie.

Podsumowując

Jak pokazuje praktyka, palniki tłuszczu "Czarna wdowa", a także inne podobne produkty firmy Cloma Pharma są nieszkodliwe dla ludzkiego ciała. W przeciwnym razie byłyby po prostu zakazane na sprzedaż. A co się tyczy skutków ubocznych, tutaj roli czujności początkowej gry lekkoatletycznej, która ma poczucie niewielkiego dyskomfortu na początkowym etapie przyjmowania tłuszczowego palnika. Na przykład ten sam imbir, który po raz pierwszy przetestowany przez osobę powoduje zarówno zawroty głowy, jak i nudności. Jest to zwykle zabieg ochronny ciała, gdy jest narażony na działanie olejków eterycznych na układ nerwowy. W tym nie ma nic strasznego, najważniejsze jest, aby jeść mniej, spać więcej, uprawiać sport i wierzyć w siebie!