499 Shares 5303 views

Prosta i łatwa dieta Larissa Dolina – "Kefir"

Obecnie jednym z najbardziej popularnych jest dieta Larissa Dolina "Kefir". Wiąże się to z restrukturyzacją zwykłej diety poprzez wprowadzenie do jednego i pół litra kefiru dziennie. Zanim siadasz na tej diecie, musisz najpierw przygotować swoje ciało, aby nie stało się stresujące ze względu na spożywanie tak dużo kefiru. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety kefir konieczne jest siedzenie przez dwa dni na monoterapii, gdzie litr lub półtora litra kefiru jest podzielony na 5 części i spożywane w ciągu jednego dnia. Ta dieta pomaga zmniejszyć całkowitą liczbę dziennych kalorii i przygotować się bezpośrednio do diety.

Dieta Larisa Dolina "Kefir"

Najłatwiejszym sposobem na zaobserwowanie tej diety jest to, że z tych powodów wystarczająco szybko osiągnęło masę ciała. Jeśli jednak twoje depozyty tłuszczowe powstały w dostatecznie długim okresie, to w pierwszych dniach organizm może zareagować na tę dietę wolniej, co będzie miało wpływ na czas trwania oczekiwanego wyniku. Niemniej jednak, wyniki utrzymania takiej diety są po prostu oszałamiające, a żywy przykład to Dolina Larissa. Kefir diety składa się z pewnych zestawów produktów, a jeść coś innego, podczas obserwowania, jest surowo zabronione.

Skład diety

Dieta na kefir zawiera w swoim składzie sporo różnych produktów białkowych, takich jak ryby i mięso. Lepiej nie łączyć kefiru z podstawowymi posiłkami, ponieważ monotonne jedzenie będzie wchłonięte znacznie lepiej. Dieta Larisa Dolina "Kefir" jest zaprojektowana na krótki okres, około tygodnia, ponieważ wszystkie produkty mleczne gromadzą się w cieczy w śluzie, wraz z stagnacją w jelitach. Dlatego optymalny okres jego przestrzegania jest uważany za 6-8 dni.

Kefir diety Larissa Dolina

Przepis jest na siedem dni. Po pierwsze, w tej diecie musisz użyć pół litra kefiru. Oprócz tego, pierwszego dnia nie wolno przekraczać 450 g ziemniaków pieczonych bez soli i oleju. Drugiego dnia, do jogurtu dodaje się tyle beztłuszczonego sera. Trzeci dzień można jeść różne owoce, z wyjątkiem tych słodkich i wysokiej kalorii, takich jak banany lub winogrona. Czwarty dzień dozwolone są 400 g gotowanej piersi z kurczaka. W piątym dniu owoce powracają do diety. Szósty dzień będzie ograniczony do 1,5 litra wody mineralnej, a więcej można zrobić. Ostatniego dnia można jeść owoce razem z kefirem. Ta dieta jest najbardziej oszczędna w porównaniu z innymi dietami kefiru. Jeśli chodzi o główny produkt, najlepiej jest wziąć kefir o wartości jednego procentu lub o niskiej zawartości tłuszczu. Dieta Larisa Dolina "Kefir" może nie zawsze być skuteczna, ponieważ były przypadki, kiedy kobiety, które ściśle przestrzegały tej diety, spadły o kilka kilogramów zaledwie o 7 kilogramów. Dlatego, aby usiąść lub nie na diecie kefir, to zależy od Ciebie.