570 Shares 8122 views

Jak przygotować zieloną kawę do odchudzania: zasady i porady

Zielona kawa – to te same ziarna kawy, a także zwykła czarna, ale nie przeszła procesu pieczenia. To jest pieczenie, które daje twierdzę, bogactwo i aromat, który stał się popularny z wieloma napojami. Zielone, nieprażone ziarna mają inny smak i aromat, są bardziej nasycone kofeiną, taniną i kwasem chlorogenowym. Ze względu na dużą zawartość tych substancji, zielona kawa jest rozpoznawana jako środek do utraty wagi, ponieważ przyspiesza metabolizm, poprawia pamięć i funkcjonowanie układu nerwowego, pobudza drenaż limfatyczny. Jednak kupując niezarobione ziarna, ludzie mają do czynienia z pytaniem "jak gotować zieloną kawę na utratę wagi". Zastanówmy się.

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny efekt utraty wagi, taki napój będzie doskonałym asystentem. Jak gotować zieloną kawę, aby była bardziej przydatna? Po pierwsze, należy odmówić pieczenia, należy tylko zaparzać zielonkawo-beżowe ziarna. Przygotowując się w klasyczny sposób, potrzebny będzie Turk, a ziarna muszą być mielone w okruchy o wielkości 1-1,5 mm. W Turku ogrzać wodę, gdy się rozgrzeje, wlać ziarno ziemi w ilości 2-3 łyżeczki na kubek. Gotować na małym ogniu bez gotowania. W czasie gotowania, wyjmij Turek z ognia i pozwól mu ostygnąć lekko. Wlać do filiżanek za pomocą filtra. Przygotowane w ten sposób kawa powinna być pijana 15 minut przed treningiem fizycznym, więc przyniesie największe korzyści. Samo sam napój nie sprzyja odchudzaniu, konieczne jest ćwiczenie i regulacja odżywiania.

Innym sposobem na przygotowanie zielonej kawy do utraty wagi jest użycie "gejzeru". Ziarna powinny być również uziemione, wypełnić masę ziemi w zagłębieniu filtra. Wlać wodę do dolnego zbiornika i zainstalować filtr na górze. Zamknij pokrywę i umieść ekspres do kawy na piecu. Przygotuj kawę w niskich temperaturach, wrząca woda wzrośnie w postaci pary do ziaren kawy. Kiedy woda wrząca, a cały napój znajduje się w górnym zbiorniku, wyjmij ekspres do kawy z ognia.

Dla tych, którzy nie chcą stanąć przy piecu i czekać na zagotowanie gotowania, odpowiednia jest droga zaparzania w prasach francuskich. Ziarno musi być grubo zmielone lub zmiażdżone w moździerzu, wlewa się do prasy i napełnia gorącą, ale nie wrzącą wodą. Niech się zaparzy, a następnie opuść filtr i wylej kawę na filiżanki.

Jeśli nie masz niezbędnych narzędzi do mielenia kawy i zaparzania, udzielamy porad, jak przygotować zieloną kawę do odchudzania, używając innych atrybutów. Na przykład, kawa może być szlifowana nożem do mielenia mięsa, mimo to nawet młynek do kawy może nie wytrzymywać stałych, nieprażonych ziaren. Można zaparzać kawę w regularnym garnku, proces jest prawie taki sam jak gotowanie w Turcji. Tylko w tym przypadku konieczne jest pozostawienie zielonej kawy. Ile gotować zależy od preferencji, ale zaleca się gotowanie przez 2-3 minuty.

Jak gotować zieloną kawę na utratę wagi, opisaną powyżej, i czy warto smażyć ziarno? Można wysuszyć je na patelni przez kilka minut, aż otrzymamy brązowy odcień, w takim przypadku kawa zyska smak przypominający kolor czarny, a krótki pieczony nie zepsuje właściwości zielonego. Nie zaleca się długotrwałego smażenia, ponieważ wszystkie użyteczne właściwości znikną.