333 Shares 7794 views

Jak pozbyć się żołądka w domu raz na zawsze

Lato minęło, ale ta okoliczność nie wpływa na nasze pragnienie bycia szczupłym i dopasowanym. Zima idzie naprzód, co oznacza, że czekamy na pyszne, ale bogate w codzienne menu kalorii, nieaktywne spacery (nie bardzo rzucające się w futro i kapelusz) i długie, ciemne noce, kiedy tylko jedno pragnienie – aby uzyskać najlepszy sen. Ale nie poddawaj się tym nieszczęśliwym okolicznościom, ale staraj się zachować wesoło, dobry nastrój i piękną postać do następnego lata, aby ponownie założyć bikini i doprowadzić wszystkich mężczyzn do szaleństwa na plaży. Ponieważ większość skarg kobiet dotyczy problemów, takich jak opadający brzuch i zacięty pas, postanowiłem porozmawiać o tym, jak pozbyć się żołądka w domu i jak odzyskać cienką talia.


Wzmacnianie mięśni prasy za pomocą gimnastyki

Aby usunąć żołądek bez wykonywania ćwiczeń fizycznych mających na celu wzmocnienie mięśni brzucha ściany jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Wszakże nawet jeśli zauważyłeś utratę wagi poprzez jakąkolwiek dietę, wynik jej zastosowania może Cię rozczarować. Faktem jest, że nadwaga odeszła, ale brzuch pozostawał opadnięty. Co zrobić w tej sytuacji? Jak pozbyć się żołądka w domu? Pierwszym nie jest panika. Mięśnie brzucha naciągają się, odcień skóry jest zły ze względu na fakt, że w tym miejscu gromadziła się warstwa tłuszczu przez długi czas. Dlatego wzmacniamy mięśnie z następującymi ćwiczeniami:

– podnosząc bagażnik z pozycji leżącej na plecach, ręce równocześnie za głową, nogi ugięte na kolanach i stanąć na podłodze;

– podniesienie prostych nóżek pod kątem prostym od położenia leżącego na plecach;

– Ćwiczenie "nożyczek" – przejście i podnoszenie nóg z miejsca leżącego na plecach na podłodze;

– podniesienie górnej części tułowia od położenia leżącego na plecach na podłodze z naprzemiennym zgięciem prawej lub lewej nogi. W tym przypadku należy dotknąć lewego łokcia kolana prawej nogi, a następnie prawego łokcia kolana lewej nogi.

Wszystkie ćwiczenia należy powtarzać 20-30 razy, stopniowo zwiększając ich liczbę.

Hulahup za cienką talia

Dyskusje na temat skutecznego czyszczenia brzucha w domu? Hulahup będzie twoim najlepszym pomocnikiem w tej sprawie. Z jego pomocą można nie tylko wzmocnić mięśnie, ale także wykonywać rodzaj tubercles masażu, które są wewnątrz obręczy. Spin nie jest trudne. Ale pożądane jest sprzątanie codziennie, a czas użycia powinien wynosić co najmniej pół godziny. Pomoże to szybko pozbyć się żołądka i boków. Szybko znajdziesz pas "osika".

Masaż i okłady ciała do kształtowania ciała

Możesz stracić wagę, jeśli chcesz bez specjalnych trudności. W tym celu wystarczy na chwilę zażywać pewnej diety i poruszać się dalej. To wszystko całkowicie radzić sobie z depozytami tłuszczowymi w ten sposób nie zadziała. Co zrobić w tym przypadku? Jak pozbyć się żołądka w domu? Jakie techniki pomogą dostosować figurę? Oczywiście masaż i okłady. To właśnie te metody przyczyniają się do ukierunkowanego wpływu na tłuszcz w niektórych częściach ciała. Masaż odbywa się ręcznie lub za pomocą specjalnych urządzeń, takich jak szczotki, rękawiczki, masażery. Zaleca się stosowanie opakowań z antycellulitowymi kremami i folią spożywczą. Nasmaruj obszar problemowy organizmu kremem i owij go filmem przez 40 minut. Procedury te powinny być przeprowadzane kursami 5-10 razy.

Dlatego zbadaliśmy szczegółowo, jak pozbyć się brzucha w domu. Spróbuj regularnie używać tych metod, a zobaczysz, że nie jest tak trudno utrzymać dobrą sylwetkę, nawet zimą.