860 Shares 9927 views

Porozmawiam o tym, jakie ćwiczenia trzeba zrobić, aby usunąć strony

Aspen talii jest marzeniem każdej kobiety. Ale tylko nieliczni przedstawiciele sprawiedliwego seksu przydawali się tej godności. Zdarza się, że dziedziczenie nie pozostawia szansy na taką talię. Jednak częściej nadmiar tkanki tłuszczowej pojawia się w tym obszarze po ciąży i porodzie. W takim przypadku nie rozpaczaj. Codzienne treningi pomogą odzyskać wdzięczną postać "klepsydry". Opowiem Ci, jakie ćwiczenia trzeba zrobić, aby usunąć strony. Wykonuj je w domu w dowolnym czasie wolnym.


Hulahup? Świetne rozwiązanie!

Wielu prawdopodobnie wie, czym jest hulauchup. To jest obręcz dla klas. Z zwykłych urządzeń gimnastycznych wyróżnia się obecnością specjalnych pryszczyków, które podczas ćwiczeń masują okolice talii. Zajęcia z nim są proste. Nie musisz wymyślać cudownych sztuczek, nie musisz zgadywać, jakie ćwiczenia trzeba zrobić, aby usunąć strony. Po prostu odwróć hulaohup przez 20 minut każdego dnia. To wszystko! Kilka tygodni po dwóch może zobaczyć wynik w postaci utraty kilku centymetrów w talii.

Pochyla się na boki – to wszystko!

Być może najbardziej skutecznym ćwiczeniem w celu znalezienia pasa biodrowego jest zbocza po boku. Wstajesz prosto. Jednocześnie nogi są na poziomie ramion, a ramiona są zgięte w łokciach i leżą w pasie. Zrób stoki po prawej, a potem w lewo. Lekcja jest prosta. Dlatego musisz to zrobić co najmniej trzydzieści razy w każdym kierunku. Powiedzą, że szkolenia te są bardziej odpowiednie dla kobiet i chciałbyś się nauczyć, jak usunąć strony mężczyzny? Ćwiczenia dla członków silniejszego seksu są takie same, tylko w celu wykonania ich powinny być w większej ilości, powiedzmy, co 50 razy w każdym kierunku. Ponadto, dla mężczyzn, trening siłowy na symulatorach jest bardzo skuteczny.

Ćwiczenie "Ginny" dla cienkiego pasa

Im bardziej zróżnicowany jest Twój zespół ćwiczeń, tym lepiej zyskujesz cienką talię, tym więcej mięśni będziesz używać, tym lepiej dla ciebie. W ten sposób osiągniesz swój cel szybciej. Innym bardzo skutecznym ćwiczeniem jest Ginny. Uklękamy na macie gimnastycznej, ręce za głową. Pociągamy całe ciało, a potem próbujemy usiąść po prawej stronie. Pozostajemy na parę sekund, wstawaj i robimy to samo po lewej stronie. Lekcja jest trudna, więc zaczynam ją 10 razy. Kiedy przyzwyczaisz się do ładunku, stopniowo zwiększ liczbę podejść. Czy chcesz wiedzieć, jakie inne ćwiczenia należy wykonać, aby usunąć strony? Czytaj dalej.

Kończymy kompleks, rozciągając się

Zrobiliśmy dobrą robotę, teraz powinniśmy trochę odpocząć. Każdy zestaw ćwiczeń potrzebnych do zakończenia rozciągania mięśni. W naszym przypadku może to być: leżąc na podłodze na plecach, nogi ugięte na kolanach. Obróć ciało w lewo, a nogi w prawo, a potem w lewo, tylko w innym kierunku. Poczuj jak dobrze rozciągnął mięśnie prasy i talii. To jest cały mały zestaw działań. Teraz wiesz, jak szybko usunąć boki. Ćwiczenia są łatwe do wykonania. Musisz tylko robić to regularnie. Wtedy wynik w postaci kilku zagubionych dodatkowych centymetrów w pasie nie będzie Cię czekał.

Możesz zaskoczyć wszystkich swoich znajomych z twoją postacią zabudowaną. Teraz, jeśli Twoi znajomi i przyjaciele zapytają, jakie ćwiczenia trzeba zrobić, aby usunąć strony, skontaktuj się z doradcą.