479 Shares 8847 views

Cmentarz wojskowy sprzęt – przyczyna i skutek

Dziś na terenie kraju można znaleźć wiele opuszczonych jednostek wojskowych, stanowiska dowodzenia, cały cmentarz sprzętu wojskowego. W Rosji jako głównego spadkobiercę imperialnej przeszłości kładzie taki dowód przeszłości wielkości, niestety, liczne.

Powody, dla których technika ta została porzucona

Po śmierci zagranicznych partnerów ZSRR włożyli wiele wysiłku, aby wojska potężnego niegdyś stał się grono ludzi, do których nikt nie dba, a liczne technologia stała się niepotrzebna złom.

Gwałtowny spadek funduszy spowodował, że całe jednostki wojskowe zostały rozwiązane. osady wojskowe stały opuszczone strefa zamknięta, a przestarzały sprzęt jako bezużyteczny przekształcony kosza.

Ponadto niechlujstwo notorycznie odbywa się również. Niektóre pojazdy wojskowe papierów wartościowych w sprawie ochrony i, jeśli to konieczne, mogą zostać wprowadzone do porządku pracy. Jednak nie wszystko w tym układzie będzie mógł wstać. Następnie wystarczy znaleźć winnych – tych, którzy mieli sprawdzić stan i dostępność sprzętu. Wtedy nie będą zazdrościć, ale jest łatwiejsze z tego nie będzie nikogo.

I ktoś mógłby się przydać

Na terenie istniejących części, istnieje duża liczba przestarzałych i niepotrzebnych urządzeń. Dlaczego to nie jest pobierana w czasie i nie jest wykorzystywana, nie jest jasne. Jest to szczególnie dziwne spojrzenia kiedy dzisiaj państwo ma co liczy rubla.

Rzeczywiście, technika może nie tylko pocięty na złom. Wielu mieszkańców nie porzucili dawne pojazdy wojskowe i pojazdy terenowe, dając im drugie, spokojne życie.

Na naszych drogach wciąż można spotkać takie zniszczone okazów, w porównaniu z którym samochody są na cmentarzu sprzętu wojskowego wyglądają jak nowe.

narodowo

Jeśli liczyć co przyniesie korzyści w przypadku wszystkich tych niepotrzebnych śmieci oddany do użytku, kwota będzie bardzo duża, nawet dla naszego państwa. Dlaczego nikt nie chce podnieść publiczne pieniądze po prostu leżące wokół pod naszymi stopami? Żaden zakręt nie chcą lub boją się wziąć odpowiedzialność?

Być może my, mieszkańcy nie rozumieją prostych planów strategicznych. Być może wszystko to niepotrzebne i zardzewiałe armii jest nawet konieczne, aby zmylić wojska hipotetycznego wroga prowadzącego strzelanie nasze terytorium z satelitów szpiegowskich wykryć zgrupowań uderzeniowych naszej armii. Daje to logiczne wyjaśnienie przyczyny sytuacji do każdego, kto jest bardzo martwi się o dobro Ojczyzny. Ale ta misja wygląda wątpliwe. Najprawdopodobniej mamy do czynienia ze zwykłego niedbalstwa i niechlujstwa.

Raporty ze sceny

Ostatnio stwierdzono grzybiarzy sprzętu wojskowego cmentarza w Moskwie. W samym środku lasu zostały porzucone dziesiątki elementów wyposażenia.

Sprzęt, który tam jest, możemy założyć, że jest to prawdziwe mobilne grupa obrony powietrznej. Kiedy i kto zapomniał ją w lesie, i bez względu na przyczynę – pytanie retoryczne. Fakt, że jest zapomniany, widać na zdjęciach, wykonane ciekawy grzybiarzy.

W rzeczywistości, najprawdopodobniej, technika ta znajduje się obok drzwi do opuszczonego wojskowych jednostek obrony powietrznej, który jest przestarzały i został opuszczony przez wojsko. Ale strażnik nie musi być obecny. Być może fani przygód prostu szczęście, że brakowało im służbę patrolową. To nie jest tylko cmentarz sprzętu wojskowego. Współrzędne wielu tych miejscach ludzie bezwstydnie rozprzestrzeniają się w wolnym dostępie.

Odsetki do służb specjalnych państw obcych takich obiektów, ze względu na ich archaiczne, nie może reprezentować. Ale łowcy złomu chętnie do takiego stwierdzenia. Urządzenia, które są wyrzucane w tej dziedzinie, zawierają znaczną ilość metali szlachetnych. Doświadczeni ludzie są z tego żelaza „wykopaliska” recykling dziesiątki tysięcy dolarów.

Pomnik ludzkiej głupoty

Cmentarz wojskowy sprzęt jest faktycznie pomnik naszego rzeczywistego stosunku do ojczyzny. Oto szczery patriotyzm uszkodzony granitu monumentalnego zaniedbania. Ilu z tych depozytów w zdecydowanej ogromnej naszej ziemi, nikt nie wie.

Z tych wszystkich opuszczony za pomocą ukrytej upartego i bezinteresownej pracy wielu ludzi radzieckich. Oznacza to wiele milionów, które mogłyby być wykorzystane w różny sposób do konkretnego urzeczywistnienia mieszkańców naszego kraju. A tak to tylko sprzęt wojskowy cmentarz, cicho i oskarżycielskim spojrzeniem liderów biznesu w dzisiejszej Rosji.

Wiadomym jest, że w każdym kraju takiej szerokości i zakresie udało się osiągnąć naplevatelstvo. Chińskie lub japońskie byłoby zbudować oddzielną linię w branży recyklingu materiałów, takich depozytów, które nie muszą produkować.

Ale nie możemy. Nasi ludzie z jego skala i szeroki umysł takimi drobiazgami nawet by zwracać uwagę. A szkoda.