579 Shares 7323 views

Muzyk Wiaczesław Dobrynin: Biografia, kariera

Dr Schlager – Artysta Ludowej Rosji Vyacheslava Grigorevicha Dobrynina – publiczność rozpoznaje jako bardzo utalentowany piosenkarz pop i kompozytora. Jednak niewiele osób wie, że do 1972 roku, a jego prawdziwe nazwisko brzmiało Wiaczesław Galustovich Antonow.


Pierwsze z tematem „Wiaczesław Dobrynin: biografii, życia osobistego”, należy zauważyć, że ta muzyka jest posiadaczem wielu honorowych tytułów i nagród: Moskwa i Lenina Komsomołu, a także nagrody „Ovation” i „Złota Gramophone”. Dobrynin – zwycięzca nagrody Isaaka Dunaevskogo, 15 festiwal telewizyjny "Song of the Year", etc. W 1998 roku w Moskwie we wrześniu na placu „Star” w pobliżu sali koncertowej „Rosja” była oparta na płytce z jego nazwiskiem.

Wiaczesław Dobrynin: biografia, życie osobiste

Urodził się 25 stycznia 1946 w Moskwie, ale jego dzieciństwie często spędzał z rodziną w rejonie Smoleńska. Rozważając temat „Wiaczesław Dobrynin, biografia, narodowość” należy zacząć od rodziców. Jego ojciec był ormiański, a jego nazwisko było Galust Oganesovich Petrosyan, ale koledzy wojenne nazwał to łatwiejsze – Gregory. Jego matka była Rosjanka – Anna Iwanowna Antonowa. Relacja ojca i matki były dość skomplikowane i kłopotliwe. Obaj byli członkami wojny i spotkał się z przodu, więc rejestracja małżeństwa nastąpiło w dziedzinie wojskowej USC. Dla nich wojna zakończyła się w Królewcu, a następnie Galusta Oganesovicha wysłany do walki w Japonii. Anna i powrócił do niej w Moskwie, nie wiedząc, co jest już w ciąży. Po Japonii, ojciec wrócił do swojego domu w Armenii, gdzie jest jego dalsza rodzina nie chcą uznać Antonow.

nauka

Nigdy nie nosił nazwisko ojca piosenkarza Wiaczesław Dobrynin. Jego biografia wskazuje, że oni nigdy nie widzieli.

Wiaczesław studiował w szkole Moskwie №5 z dziećmi sławnych naukowców: Ovchinnikov, Topchieva Ineos, Rebinder etc. Jego sąsiad na biurku był synem akademik Landau.

Slava lubi grać w siatkówkę, i nie było nawet kapitanem zespołu, który stał się mistrzem okręgu Oktyabrsky Moskwy. Później zaczął naśladować elegantów i nosił jasne i efektowne, modne ubrania, krawaty i spodnie flecie. Następnie w 60. jego hobby zastąpiony Beatlemania która lubi wszystko wtedy zaawansowany młodzież.

Początki twórczości

Po pewnym czasie wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego w dziale, szkolenia historyków sztuki, a następnie jego trening poszedł do szkoły absolwent. I wkrótce stał się staż na Uniwersytecie Moskiewskim na planowym Wiaczesław Dobrynin. Biografia dalej mówi, że jako kompozytor zasłynął w 1970 roku. W 1972 roku współpracował z grupą „Jolly Fellows”, z którym nagrał piosenkę na wersetach Leonid Derbeneva zatytułowanych „na ziemi, żyjących miłość.” Od samych porach hitów tandemowych urodziło się jedno po drugim, a następnie Derbenyov zmarł. W 1974 roku pojawił się pierwszy elastyczny talerz Wiaczesław Dobrynin z piosenką „Kocham cię”.

Aż do 1972 roku Wiaczesław nosił imię jego matki, ale z powodów rodzinnych, a ponieważ nie było już dobrze znane ulubieńcem publiczności, wokalista i kompozytor Jurij Antonow, został zmuszony zmienić nazwę na Dobrynin.

gwiazda pop

Stopniowo, muzyka zaczęła przynosić mu dobre dochody, nawet zaczął się wziąć taksówkę, a następnie kupił „Ziguli” pierwszego modelu. Pewnego dnia w 1985 roku, po koncercie w „VAZ” Dobrynin wraz z Gennadiem Hazanovym i Sofiey Rotaru prezentowane na „Wołgi”. Aw 80 lat kupić używany „Ford” Wiaczesław Dobrynin. Biografia muzyk wskazuje ponadto, że w 1986 roku rozpoczął karierę piosenkarza pop. W czasach sowieckich stojących jego pensja wynosiła 9-10 tysięcy miesięcznie. Otrzymał pieniądze i że jego utwory znalazły się w restauracji. Te same szalone opłaty byli mistrzami pop David Tukhmanov, Jurij Antonow, Jewgienij Martynow, Vladimir Shainskiy. Po dojściu do władzy Andropowa, wszystko się zmieniło, a dochody są znacznie niższe. A w ozdobny 90-s i zrobił Dobrynin stracił pół miliona rubli w banku oszczędności.

W 1990 roku z wytwórni „Melodia” otrzymuje piosenkarza i kompozytora „Złoty Dysk” Wiaczesław Dobrynin. Biografia opowiada o swoich wielu milionów płyt obiegowych „Niebieska Mgła” i „The Sorcerer Lake” (wyrazy M. Ryabinin, muzyka Dobrynina).

W tym samym roku stworzył grupę „Dr Schlager”, z którym zaczął mówić w całym kraju. W sumie to zostało napisane około tysiąca piosenek, wydany 17 albumów muzycznych, 12 sługusów i 19 płyt CD. Stał megapopular, pierwszy i chyba jedyny wykonawca, który wydał sześć koncertów w ciągu jednego dnia.

rodzina

Z pierwszą żoną, Irina Wiaczesław żył w małżeństwie 15 lat. Z pierwszego małżeństwa miał córkę, Catherine, urodzony w 1978 roku, absolwent VGIK, który obecnie mieszka z mężem, operator w obu Amerykach i ma dwoje dzieci – Sophia i Aleksander. Jego druga żona jest również nazwany Irina, i poślubił ją w 1985 roku.

Oto on, Wiaczesław Dobrynin. Biografia – to tylko suche statystyki znanych faktów z jego życia. Jednak maestro muzyki soul i teraz można słuchać w ciepłym nastroju przynajmniej ona dostosowuje go.