737 Shares 4257 views

Solomatin Tatiana: kreatywność, książki

Dziś pokażemy, kto jest Tatiana Solomatin. Jej książki są bardzo popularne, a zatem jest, aby porozmawiać o tym człowieku. Mówimy o pisarza rosyjskiego, kandydata nauk medycznych. Urodziła się w 1971 roku, 8 lipca.


biografia

Solomatin Tatiana urodziła się w Odessie. Ukończyła z miejscowej szkoły medycznej. Po ukończeniu, jej specjalność – „położnik”. Przyszły pisarz obroniła pracę. Jako lekarz stażysta w Stanach Zjednoczonych, w Bostonie. Solomatina Tatyana Yurevna jest żonaty. Ma córkę. On mieszka na przedmieściach.

działalność

Solomatin Tatiana pracowała z różnych czasopism, takich jak „zdrowie” i „Fireside”. pisał też do rosyjskojęzycznej amerykańskiego magazynu „Mewa” i licznych portalach internetowych. Pracowała jako copywriter. Później objął stanowisko dyrektora kreatywnego w agencji reklamowej. W 2007 roku rozpoczął blogu w „Live Journal”. W wyniku „Eksmo” Publikowanie jej wypowiedzenia. To właśnie tam została opublikowana pierwsza książka naszej bohaterki.

Wydawca pomógł pisarza, aby osiągnąć sławę, zachwalanie to działa i organizowanie spotkań z czytelnikami w wielu księgarniach i targach. Debiutancki książka autora „Położnik-Ha” był liderem projektu sprzedaży „Ozone”. Pierwsza pozycja praca odbywa w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. dodatkowa edycja została wydana. To całkowicie wyprzedane w ciągu zaledwie jednego dnia. Kontynuacja tego dzieła literackiego cieszył się również sukcesem.

książki

W 2009 roku opublikowano prace Solomatina Tatyana "Położnik-ha!" (Kontynuacja) "Foster spokój", "duży pies". Także w kolekcji „0 stycznia”, twórca, który dał Almaty Malatya, przyszedł historię pisarza zatytułowanej „bezstopniowa”. W 2010 roku okazało się książki „złe serce”, „Psychoza” i „Węzły”.

Praca jest „złe serce” został uwzględniony w kolekcji „białe płytki, czerwonego krzyża”, który został wykonany przez kompilator ALMAT Malatov. „Sonin Ameryka”, napisany przez pisarza, pojawiła się na łamach książki „Kontur Mapy dla dorosłych.” Kompilator tej kolekcji był także Almaty Malatya. Kolejna praca to „tata”. W 2011 roku opublikował książkę "A & G-dur", "gminy", "Moja Odessa Język", "stać z boku i patrz", "Double Breath". Wkrótce przyszedł kolekcji autora pisarza „złe serca”. Zawierał on powieść, a także „bezstopniową” i „Sonin Amerykę”. praca „Surogaci” został opublikowany na łamach „łagodnego ducha” kolekcji.

opinie

Kiedy Solomatina Tatiana napisała swoją pierwszą książkę, to spotkała się z entuzjastycznymi czytelników i krytyków. Vladimir Tsybulsky obchodzony dar narratora oraz obecność smaku. Według niego, książka jest interesująca przede wszystkim zawód autora. Nikolai Aleksandrow, gospodarz „zarezerwuj” do „Echo Moskwy” i krytyk literacki, z uwagą fakt, że tworzy naszą bohaterkę. Mówi serdecznie jej prac na tematy medyczne, jednak rozczarowany jej późniejszych pracach. Według niego, ta ostatnia praca to wrażenie, że zostały one napisane w pośpiechu i pośpiechu.

Jako krytyk jest niezadowolony z wielokrotnym wzmianki o własnej twórczości pisarza, jego menedżerów, wydawców. Według niego, książka daje wrażenie drukowania ulotek, które ma jakieś dygresje liryczne, czasem dowcipny, ale nie zawsze. Nikolai Aleksandrow, mówiąc o pracy „Natural morderstwo”, podkreślił nieprawdopodobieństwo sytuacji, sztuczności znaków językowych. Według niego, ta książka ma coś standardowego detektywów domowe i rozpoznawalny kłamstw serii rosyjskiej telewizji. Krytycy podkreślają, że zegarek jest dość uciążliwe dla przepływu słownej autora.