131 Shares 1854 views

„Seven Psychopaths”: aktorzy i role zdjęcia

Czasami stereotypowe bojownicy i dramaty kryminalne może pall wymagającego widza. Potem zaczął aktywnie szukać filmu, który jest szczególnie niezwykłe cechy i stylizacji, natomiast połączenie kilku gatunków. Fani przestępczością i komedii, zostały poprawione wiele filmów, prędzej czy później przyjdzie, aby zobaczyć coś, co jest bardzo subtelny i dowcipny wyprowadzania znudzone znaczki, tchnął nowe życie w nich. To jest Martin McDonagh nakręcił swój pierwszy film „Siedmiu psychopatów”.


Aktorzy umiejętnie zrealizowany na ekranie jednego z najbardziej uderzających obrazów w historii kina. To dzięki ich wielkiej grze, niepowtarzalnym stylem i ekscytującą historię tej taśmy na tak niezapomniany.

historia

Hollywood scenarzysta Marti nadal nie może odnaleźć utracone inspiracji. Ostatnio, jego życie nie składa się w jak najlepszy sposób, z takim skutkiem, że często zaczyna pić. Marty ma obsesję na punkcie jednej niepowtarzalny pomysł na film, który opowiada historie kilku notorycznych psychopatów, splecione ze sobą razem. Jednak słowa i obrazy ledwo przelewa na papier, a potem dzieli się swoimi pomysłami z jego najlepszym przyjacielem i niepełnym wymiarze czasu pracy aktora nudzić, Billy. Wspólnie opracowują koncepcję niektóre postacie, a praca zaczyna się poruszać. Ale nagle spada na przyjaciół serii strasznych i nieprzewidzianych wypadków.

Billy i jego przyjaciel Hans zajmuje bardzo dziwny rodzaj oszustwa. porwać ich psy, a kilka dni później wrócił do właścicieli zwierząt domowych za opłatą. Nawet nie wiedząc o tym, że ukradł ukochanego psa, znanego z okrucieństwa gangstera Charlie, a teraz otwiera się na nich krwawy i bezwzględny polowanie. Nie ma jednak w tym, a swoje zalety, bo teraz sam Marty staje się częścią jego przyszłej skrypt o nazwie „Seven Psychopaths”. Wszystkie podmioty, w rzeczywistości są bohaterami jego filmu, zbyt.

twórca

Scenariusz został napisany przez siebie i życia pretvoron w brytyjskim reżyserem Martin McDonagh. Jako stosunkowo nowa twarz w filmie, on już może poszczycić się wielkim sukcesem. W 2004 roku, jego krótkie prace otrzymał „Oskara”. Debiut zespół z bardzo imponującej obsady „In Bruges” wygrywa „Golden Globe” w 2008-sza. Nie każdy przedstawiciel kinoprofessii kariera zaczyna się tak dobrze.

Jego druga praca staje się obraz „Siedmiu psychopatów”, gdzie aktorzy są również dobrze znane i udane osoby. Warto zauważyć, że Martin ma brata Jana Maykl Makdonah, również dyrektora, z którym pracował w 2011 roku w filmie „The Guard”.

sem Rokuell

Rola Sam Rockwell, prawdopodobnie najbardziej pamiętnych w tym filmie. Billy Bickle to bardzo kontrowersyjna postać, której idea rozwija się w całej historii. Na jego koncie – „Niebezpieczny umysł” kilku nominacjach na Światowych Nagród Filmowych a nawet „Srebrnego Niedźwiedzia” na Festiwalu Filmowym w Berlinie za film Podczas swojej trzydziestoletniej kariery Rockwell grał osiemdziesięciu różnych ról, od drobnych do głównych. Na pierwszym planie widać to w tak znanych filmach jak „The Moon in 2112”, „Aniołki Charliego”, „Naciągacze” i „Frost Nixon”. Jego postać jest kluczem oraz w filmie „Siedmiu psychopatów”. Aktorzy, którzy grali inne role tu, oczywiście, są imponujące, ale nie tak bardzo jak Rockwell.

Colin Farrell

Znana na całym świecie rodem z Irlandii wykonane również znaczący wkład do filmu „7 psychopatów”. Aktorzy często lubią pracować z niektórymi reżyserami, tworząc jakiś twórczy tandem z nimi. Colin Farrell – jedyny ogłoszony w filmie, która wystąpiła w tytułowej roli w poprzedniej pracy McDonagha „In Bruges”. Nawiasem mówiąc, właśnie z tego powodu, że otrzymał „Złotego Globu” 2009. Ponadto Farrell wielokrotnie nominowany do innych prestiżowych nagród. Młoda można zobaczyć w „Aleksander”, „Raport mniejszości”, „amerykańskiego bohatera” i „Daredevil”.

Ostatnio aktor zaczyna nabierać coraz większą sławę i gwiazda w bardzo udanych i głośnych projektów. Należą do nich „Horrible Bosses”, „Total Recall” z serii „Detektyw”, „Froken Julia” i otrzymał wiele oklasków na festiwalu w Cannes „Lobster” 2015. Ponadto do jego obrazu neurotyczny pisarza i marzyciela Marty, którego nazwa odnosi się do samego reżysera, istnieją inne role, które zasługują na uwagę.

Kristofer Uoken

Ukształtowane na ekranie obrazek, aby angażować się w szalony oszustwo starszych Hans aktora Kristofer Uoken jest jednym z kultowych i najbardziej popularne w Hollywood. Karierę rozpoczął się w 1952 roku, na swoim koncie ma już ponad sto filmów. Walken ma bardzo specyficzny wygląd, przez co często odgrywa złoczyńców i anty-bohaterów. Ale nie ma w swojej filmografii oraz neutralnych lub pozytywnych obrazów, a oprócz malarstwa „Siedmiu psychopatów”, gdzie aktorzy mogą pochwalić się tak dużą liczbę ról. Wśród jego najbardziej znanych dzieł można opisać jako „Pulp Fiction”, „Jeździec bez głowy”, „Hairspray”, „Złap mnie” i „Łowca jeleni”. Za udział w tym ostatnim jako aktora drugoplanowego otrzymał swoją jedyną „Oscara” w odległym 1979 roku. Pomimo swojego wieku, Walken trwa nadal aktywnie usunięte.

inne role

Powyższe znaki są prawdopodobnymi Bohaterami filmu „Siedmiu psychopatów”. Aktorzy i role wykonywane przez nich jednak nie koniecznie musi być dobre i pozytywne, aby wzbudzić zainteresowanie. Więc Vudi Harrelson zagrał główną złoczyńcę, ten sam Charlie, który ukradł jego ukochanego psa. W tym obrazie jest on prawy charakter, który od pierwszych sekund można sklasyfikować jako najbardziej rozpaczliwych i szalonych psychopatów. W ostatnich latach Harrelson Filmografia uzupełniane wszystkie wiele ciekawych ról. Jak Colin Farrell, zagrał w serialu „Detektyw”, ale tylko w innej porze roku.

W obsadzie filmu „7 psychopatów” mogą być również nazywane bardzo wszechstronne. Na przykład, nie pojawił się słynny amerykański muzyk Tom Waits, Australijskie Abbie Cornish, przełom 2009 Gabourey Sidibé, rodem Słowenii, Željko Ivanek i naszego rodaka Olga Kurylenko. Wynika słusznie stwierdził, że jest mało prawdopodobne, że stworzenie Martina Makdonaha by zebrać jak najwięcej środków pieniężnych, jeśli nie uczestniczy w filmie „Siedem psychopatów” aktorów. Zdjęcia, gdzie można zobaczyć większość z nich można znaleźć w artykule.