582 Shares 1612 views

Singer Dominik Dzhoker: biografia, życie osobiste, dyskografia. Aleksandr Aleksandrowicz Breslavsky

Nasz dzisiejszy bohater jest absolwentem „Fabryki gwiazd-4” i byłego członka „gang” – Dominik Dzhoker. Biografia tego tętniącego życiem i pozytywny facet zainteresowanych jego wielkiej armii fanów. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat przedstawiono w artykule.

Dominik Dzhoker: biografia, dzieciństwa i dorastania

Piosenkarka urodziła się 19 lipca 1980 roku. Jego rodzinnym miastem jest Odessa (Ukraina). Aleksandr Aleksandrowicz Breslavsky – tak naprawdę nazwa naszego bohatera. Niestety, o ojcu nie jest znana. Ale jej matka, Larisa Breslavskaya, otrzymał dyplom w nauczaniu. Nadal mieszka w Odessie i jest szef centrum produkcyjnego, stworzony przez znanego syna.

Sasha Ros aktywny i ciekawy dziecko. Od najmłodszych lat pokazał zdolności przywódcze. Jeszcze lubił organizować koncerty domowe dla rodziców i sąsiadów. Chłopiec udał się do dwóch szkół – szkoły i muzyki. W obu instytucjach nauczyciele chwalili go za jego pragnienie wiedzy i staranności. Po szkole, facet poszedł do miejscowej oranżerii. Ale tam nie długo. Aleksander został wydalony z powodu ignorowania formalnego procesu edukacyjnego.

Początek działalności twórczej

W połowie lat 1990, nasz bohater i jego przyjaciół założył własną grupę, „2 + 2”. Dzieci śpiewały piosenki w stylu rhythm and bluesa. Muszę powiedzieć, że zespół jest bardzo popularny wśród młodzieży Odessy. Następnie Aleksander Breslavskiy działał pod pseudonimem MC Orange. Oświadczył się nie tylko jako artysta, ale również jako utalentowany kompozytor. Więcej niż 80% materiału muzycznego został stworzony przez nich. W 1998 roku zespół rozpadł się.

„Fabryka Gwiazd-4”

Dominik Dzhoker zawsze marzył o występach na wielkiej scenie. I wkrótce miał szansę. W 2004 roku, pochodzący z Odessy do Moskwy przyszedł i wziął udział w castingu do „Fabryki gwiazd-4.” Członkowie komisji selekcyjnej, specjalistów w swojej dziedzinie, bardzo doceniał talent i kreatywność Dominiki. W rezultacie, był wśród uczestników 4. sezon projektu.

Podczas jego pobytu w domu „gwiazda” facetem mam przyjaciół. On połączył siły z Nastya Kochetkova, Timati I Ratmir Shishkov. grupę o nazwie „Gang” faceci r'n'b utworzone. Na koniec projektu kwartet nadal mówić przed publicznością. Gdziekolwiek oni przyszli na trasie, wszędzie tam, gdzie spotkały się z entuzjazmem. Niestety, w 2007 roku grupa „Banda” rozpadł. Jeden z członków zespołu, Ratmir Shishkov, rozbił się na śmierć w wypadku samochodowym. Nastya, Timothy i Dominique postanowiliśmy wybrać się na wolnym pływania.

Ciąg dalszy kariery

Po upadku „gang”, nasz bohater był w stanie wykazać się jako kompozytor. Pisał piosenki dla takich gwiazd jak „Dirty Rotten drani” band „Cream”, Oleg Gazmanow i innych. W 2009 roku w sprzedaży nie był pierwszy solowy album Dominika – „prawdziwych ludzi.” Wszystkie zapisy wydanie zostało wyprzedane w ciągu kilku tygodni. Wynik ten skłoniła wokalistkę do dalszego rozwoju kariery. Obecnie artystka pozostaje twórczy prosiątko 15 singli, 19 teledysków, 10 prestiżowych nagród muzycznych i setki koncertów. Można zauważyć w następujących filmach: „Shadow Boxing” (2011), „bez wież” (2012) i „Dachu Świata” (2016).

Dominik Dzhoker: miłość życia

Absolwent „American Idol 4” Nigdy nie narzekał na brak kobiecej uwagi. Dziewczyny nie wziął ich wygląd i charyzma i naturalny urok. Jego przyszła żona, piosenkarka Albina spotkał pod koniec 2004 roku. Było to w towarzystwie swoich przyjaciół na wspólny. Smukła blondynka z czarującym uśmiechem natychmiast przyciąga do Dominiki. On starał się to załatwić sam.

rodzina

Sformalizować związek z ukochaną Albina piosenkarz chciał w 2005 roku. Ale święto musiało zostać przełożone ze względu na napięty harmonogram prac. Ich ślub odbył się dopiero pod koniec 2006 roku. W tym czasie przełożyć imprezę nie było możliwe. Po tym wszystkim, była w ciekawym miejscu. Tamada na weselu był najlepszy przyjaciel Dominik – raper Timati. W uroczystości wzięło udział wiele gwiazd gości. Wśród nich są kompozytor i producent Igor Krutoy.

W lutym 2007 roku, żona Dominique Joker jej pierwsze dziecko – malutkiego synka, który został nazwany Martin. Młody ojciec nie mógł przestać patrzeć na spadkobiercę. Sam Dominic swaddled go kąpała i kołysała w łóżeczku. W grudniu 2008 roku we Wrocławiu rodzina się następny uzupełnianie. Urodziła drugiego syna. Chłopiec był piękny i rzadki nazwa – Marcus.

nowa miłość

Dominik Dzhoker, którego życie osobiste jest interesujące dla wielu, od dawna uważany za wzorowy ojciec rodziny. Jednak w listopadzie 2015 media doniosły, że poznał nową miłość. Sercem słynnego artysty kompozycji w stylu rap i rhythm and blues wygrał ładna blondynka Ekaterina Kokorin. Jest członkiem „The Voice” projektu (pierwszy kanał).

W wywiadzie dla jednej z publikacji nasz bohater przyznało, że ich romans z Kate zerwała się w 2014 roku. On jest porządnym człowiekiem, uczciwie powiedział to do jego żony. Dominic Joker żona Albina, nie podniósł się smród i zatrzymać go. Pozwoliła jej mąż spakować walizki i wyjechać. Małżonkowie mogli cicho i spokojnie rozpędzić. Rozwiedli się bez sekcji Dzieci i nabytej nieruchomości. Singer Dominik Dzhoker obiecał uczynić wsparcie materialne dla jego synów – Marcina i Marcus. A on naprawdę powstrzymując słowo.

Przez prawie rok absolwent „American Idol 4” mieszkających legalnie poślubił Ekaterinoy Kokorinoy. Oferujemy Państwu szybkie spojrzenie na biografię swego ulubieńca. Katya urodziła się 27 listopada 1987 w Barnauł. Absolwentka szkoły muzycznej i Institute of Contemporary Art (departament wokal). Brała udział w projektach takich jak „Clash of the Chórów”. Tam i zabrał ich znajomość Dominika. Potem udał się do urody show „The Voice” (sezon 4), która weszła do zespołu Basta. Ostateczna ona nie znaleźliśmy napastnika. Teraz Ekaterina powodzeniem łączyć karierę i życie rodzinne. Uwielbia zadowolić kochanka pyszne.

Udział w innych projektach

Gdzie indziej "light up" Dominik Dzhoker? Biografia wskazuje, że jest on poszukiwanym artystą. We wrześniu 2013 roku został zaproszony do programu fotografowania „Starcie Chórów” ( „Rossija 1”). Był zespół mentor reprezentujący Ałtaj i Syberia. Prawie 3 miesiące, nasz bohater dał lekcje śpiewu dla uczestników projektu. W rezultacie, jego zespół zajął trzecie miejsce. I jest to dobry wynik.

Wraz z zespołem „aniołów Syberii” (z „Clash of the Chórów”), brał udział w organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi. Dzieci nie tylko pojawił się na scenie, ale są delegacje z różnych krajów. W lecie 2016 roku Dominik Dzhoker ponownie udał się do Soczi na festiwalu „New Wave”. Nie był zawodnik, jako gość star. Ponadto, nasz bohater brał udział w nagraniu nowego hymnu „Nowej Fali”, razem z Filippom Kirkorovym, piosenkarka Nyusha, grupy „Iowa” i innych znanych przedstawicieli rosyjskiego show-biznesu.

Konkludując

Pisaliśmy o tym, gdzie się urodził i przeszkoleni w jaki sposób budować swoją karierę muzyczną Dominik Dzhoker. Jego biografia została szczegółowo badane przez nas. Życzymy ten utalentowany i zmotywowany facet więcej trafień i szczęśliwego życia rodzinnego!