179 Shares 6994 views

Black Widow "The Avengers". Historia Black Widow w "The Avengers"

Popularnych superbohaterów, komiks znaków książki, w większości przypadków – mężczyźni. Jednak istnieją wyjątki od tej reguły. Black Widow ( „Avengers”) – Twórcą, kobieta, stał się sławny dzięki adaptacji komiksów Marvela. Kim ona jest i co ma niesamowite zdolności – porozmawiajmy o tym dzisiaj.


prawdziwe imię

Jaka jest nazwa Black Widow z "The Avengers"? Natalya Alyanovna Romanowa – prawdziwe imię bohaterki komiksu. Przez dynastię ostatniego rosyjskiego cesarza, ona nie ma nic do zrobienia, jak mylnie uważana przez niektórych fanów komiksów z jej udziałem.

Pierwsze pojawienie się w Marvel Comics

Black Widow ( „Avengers”) – owocem wspólnego wysiłku między pisarz i artysta Rico Don Don edytorze Hecka Stan Lee. Pierwszy ukazał się w serii „Historia alarmów” komiksu w 1964 roku.

biografia

Należy zauważyć, że istnieje kilka alternatywnych realia uniwersum Marvela. Więc każdy komiks charakter książka ma kilka biografii. Ale zwykle jest to brane pod uwagę po pierwsze, oryginalne biografii.

Historia Black Widow w „The Avengers” jest pełna tragicznych faktów. O swoich dziecięcych lat, niewiele wiadomo. Urodziła się w Stalingradzie w II wojnie światowej. Kiedy dom gdzie Natasha mieszka z matką, został podpalony podczas ataku wroga, dziewczynka uratował żołnierzy radzieckich. Mama rzuciła go z okna pokoju płonie w ręce Iwana Pietrowicza. Podniósł dziewczynę.

W szkole, Natasha był dobrym uczniem i wielkim sportowcem. Później poślubiła pilota testowego i był zadowolony aż do śmierci męża w czasie nowych testów rakietowych. Postanawia kontynuować swoją żonę i angażuje się w Akademii Sali Czerwonej, które przyszły szkolenia personelu operacyjnego. Tutaj Romanov był jednym z najlepszych uczniów. Jej trening zajął się Soldier zimowych. Ona została przypisana do nazwy operacyjnego „Black Widow”.

W 1984 Romanov staje się stroną eksperymentu – jest podawany przez krajowych naukowców opracował wersję surowicy, który okazał mizernych Steve Rogers do Kapitana Ameryki, superbohatera.

Moce i umiejętności

Dzięki Black Widow surowicy mogła w odpowiednim czasie, aby włączyć wewnętrzne rezerwy organizmu, dzięki czemu jest niezwykle silny, szybki i zwinny. Jednym z efektów ubocznych leku jest powolny proces starzenia. Ponadto Romanowa ma doskonałą postaci fizycznej. Jest ekspertem w kilku form sztuk walki i wspaniały zawodnik. Jako szpieg najwyższej klasy, zawsze stosować specjalne środki: broni białej, gaz łzawiący, haczyki, koła rzucanie, wyładowań elektrycznych i materiałów wybuchowych. Na pracy jest ubrany w garnitur, z miękką skórą. Posiada przyssawkę na dłoniach i stopach. Z ich pomocą Black Widow jest łatwo wspinać się po ścianach.

Zadania, tajne misje i spotkanie z innymi superbohaterów

Natasha Romanov udział w wielu niebezpiecznych operacji KGB. Jaki rodzaj pracy to był chrzest ognia nie jest znana. Podczas jednej operacji po raz pierwszy zetknął się z Iron Man.

Czarna wdowa zadanie wiązało się z firmą Toni Starka Stark Industries. To mój partner miał zlikwidować rosyjskiego naukowca i dysydenta. Po pomyślnym zakończeniu zadania Romanov postanowił zawiesić i nadal działać jako tajny agent sowieckich tajnych policji. Rosyjskim szpiegiem udając szczerą skruchę przeszłych działań, zawartych w wiarygodność Stark i okradł go z urządzenia anty-grawitacji. Iron Man był w stanie sprowadzić go z powrotem, ale Black Widow uciekł.

Później, Natasha spełnione Hawkeye. Black Widow go lubili i podobało. Pomógł jej w kilku misjach i pomógł poprawić Romanowów strzałki Hawkeye. Po KGB dowiedział się, że Romanov zaczyna mieć uczucia dla superbohatera, próbował ją zabić.

Avengers Black Widow

Po Romanow został porwany przez agentów chińskiego, przeszła pranie mózgu i nakazał zniszczyć zespół Avengers. Bohaterowie wygrał i Black Widow siły woli i ze względu na uczucia, Hawkeye pozbyć efekt mycia. Zadośćuczynić, pomogła Avengers w kilku zadań i otrzymał zaproszenie do dołączenia do ich zespołu. Od chwili, gdy wykonuje dyrektor programu tajna misja SHIELD Nika Fyuri i udział w prawie wszystkich niebezpiecznych operacji „Avengers”.

Po serii tragedii superbohatera zespół rozpadł się, ale później były trzy nowe związki. Jeden z nich – "Secret Avengers". Black Widow stał się aktywnym członkiem tego zespołu. Ponadto zawiera główny odłączania superbohatera. Raz na jakiś czas musiała prowadzić „Avengers” po Captain America opuścił zespół z powodu sporów wewnętrznych.

Pierwszy wygląd bohaterki komiksów na dużym ekranie

Debiut supershponki Natasza Romanowa w filmie odbyła się w filmie „Iron Man”. Okazało się również pewnych członków zespołu superbohatera „The Avengers”. Black Widow (aktorka zawarte swój obraz na ekranie był inny dobrej formie fizycznej) harmonijnie wkomponowana w drużynie superbohaterów. Rola Natasha Romanowa znakomicie przeprowadzone Scarlett Johansson. Wyglądała tak doskonale na obraz Czarnej Wdowy, teraz trudno wyobrazić sobie inną aktorkę w jej miejscu.

To było śledzone przez inny obraz – „The Avengers” Black Widow (aktorka – Scarlett Johansson ponownie) stał się jednym z głównych bohaterów filmu. Romanov jest obecny w dwóch innych obrazach Marvel Universe, i ponownie pojawia się w filmie „The Avengers split”, nad którymi prace już się rozpoczęło.

Black Widow – a filmy animowane postaci

Na podstawie komiksu Marvel powstała w serialu animowanego osobnym zbiorze bajek i. Wprowadzony w 2014 roku i anime gościnnie Natasha Romanova – "Z archiwum X Avengers: Black Widow i Punisher". W historii malarstwa, szef organizacji tarczy Wynik Fyuri daje zadanie superbohaterów – muszą udaremnić organizację terrorystyczną „Levifan”. Operacja prawie rozrywa FRENK KASL, który po śmierci swojej rodziny zaczyna samo-karania przestępców. Natasza Romanowa udaje się wziąć to pod kontrolą. Avengers, Black Widow i Punisher to ostatnia tarcza dla przestępców. Tylko oni mogą uchronić ludzkość od nowego zagrożenia.

Black Widow ( „Avengers”) – oddzielna folia na popularnym komiksie postać książki

Powrót w 2011 roku nie było informacji o chęci Marvel Studios usuwać poszczególne Picture Motion Natasha Romanowa. Wydaje się, że projekt poświęcony czarna wdowa wejdzie trzeci etap filmach o superbohaterach Marvel Universe. Data rozpoczęcia filmowania nie jest jeszcze ustalona, ale wiadomo, że rola Romanov zostanie ponownie zaproszony do Scarlett Johansson. Negocjacje już trwają z aktorką. Planuje się, że będzie grać Black Widow w kolejnych filmowych adaptacji komiksów. Prace nad trzecim etapie filmach o superbohaterach nastąpi w latach 2016-2017.

wniosek

Black Widow ( „Avengers”) – jedna z najjaśniejszych postaci w komiksach Marvela. Jego doskonałe umiejętności szpiegowskie, aby pomóc zespołowi superbohaterów w uzyskaniu ważnych informacji i szkolenie bojowe sprawia Natasha Romanov, jeden z najgroźniejszych przeciwników. Pod wieloma względami, jego popularność zawdzięcza Black Widow Scarlett Johansson. Zarówno krytycy i publiczność wielokrotnie wyrażała opinię, że aktorka udało się trafnie oddają charakter i wizerunek słynnego szpiega, stały członek „The Avengers” zespołu Natashi Romanovoy.