846 Shares 7291 views

Przydatne właściwości i kaloryczny pieprz

Pieprz dostał tę nazwę ze względu na hodowców o tej samej nazwie kraju – Bułgaria, które doprowadziły ten słodki Macrocarpa barwną różnorodność papryki. Ale do tej pory, to jest uważany za miejsce narodzin Ameryki. Znając wszystkich jego korzystnych właściwości, strony i rozciągnąć, aby podnieść i umieścić w koszyku tego produktu.

Nazywana jest również sałatki, ponieważ kaloryczny pieprz jest bardzo mały, więc nadaje się do wielu diet. Ale jest to również możliwe, z mięsem, piec, marynowane lub po prostu użyć jako przyprawa do różnych potraw.

Użyteczne właściwości papryki określa się zawartością składników mineralnych i witamin, który jest bardziej regulowany stopień pieprzu. Najprostszym sposobem – różnica w kolorze.

Zielony – odnosi się do rodzaju „Atlantic”. W przeciwieństwie do wszystkich innych rodzajów produktu, zawiera fitosterole – kompleks substancji chemicznych, które są analogami roślinne cholesterolu i zmniejszyć jego stężenie w organizmie człowieka.

Czerwony – klasa „single” jest liderem na zawartość witaminy A, więc jest przydatny dla dzieci i ludzi, którzy mają problemy ze wzrokiem. Zapobiega to występowaniu chorób nowotworowych zawiera witaminę C i likopen.

Żółty odnosi się do marki „Indus”. On jest mistrzem na zawartość potasu użytecznego dla serca. Mimo, że zawiera wiele fosforu, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie nerek i rozwoju komórek.

Kaloryczne papryki na 100 gram asortymentów od 20 do 29,5 kcal. Najniższa kalorii na zielono (20), przy czym chodzi żółtej (28) i czerwony (29,5). Zawartość wody nie osiągnie 90%, węglowodanów – 5% białka – 1,2% i zawartości tłuszczu – 0,3%.

Ale małe kaloryczny pieprz nie jest jego główną zaletą. To również wzmacnia układ krążenia i nerwowego i zapobiega występowaniu udarów mózgu i zawałów serca. Ludzie, którzy palą, papryka może chronić przed rakiem płuc i są podatne na bezsenność, depresję lub złym nastroju z dziennego zużycia nastąpi powrót do normalnego życia.

Ale warto wiedzieć, że w przypadku problemów z żołądka lub nadkwaśność nie powinno się używać pieprzu bez uprzedniej obróbki cieplnej.

Niskokaloryczne pieprzu pozwoli Ci stracić kilka kilogramów bez trudności. Doświadczenia przeprowadzono, który pokazał, że wszystkie osoby korzystające z pieprzu w postaci proszku codziennie, że podwyższenie temperatury ciała, tak że szybkość metabolizmu. W teście na następny dzień zmniejszony apetyt dla słodkich, tłustych i słonych pokarmów. Ale żeby schudnąć tą metodą może być pewien czas tylko wtedy, gdy organizm przyzwyczaja się do produktu, cudowne właściwości znikają. Ale to nie znaczy, że nie może po prostu być spożywane, ponieważ poprawia nastrój i uspokaja nerwy.

papryka kalorii może być porównywana z kapusty i arbuza. Dlatego dla utraty wagi będzie swoją asystentkę i całkowicie wyczerpując się do ćwiczeń, w stanie stracić znienawidzonych kilogramów.