760 Shares 9601 views

Tarasova Irina. Chęć wygrania

Cierpliwość i trochę wysiłku – tak można scharakteryzować sposób sportu Irina Tarasowa. Pchnięcie kulą sportowiec wymaga wybuchowej siły i dobrej koordynacji. I ogromna siła woli. Od treningu do treningu, od zwycięstwa do zwycięstwa.

Początek kariery sportowej

Tarasova Irina kariera rozpocznie się w siłowni w Kovrov Degtyarev (SCID). Irina ciepło jego pierwszym trenerem Aleksandre Baranove. On dużo czyta, uczy się nowych technik. Wysiłki trenera nie jest na próżno, przekształcił się pasją do swojej ulubionej aktywności. Sportowiec pamięta, że w jego rodzinnej praktykowane niekiedy w strasznych warunkach. Gdy miała 12 lat, ich rozdział został wydalony z trenerem SCID zwolniony. Warunki były straszne, ale pociąg nie rzucać – byli zaangażowani w ulicy.

Z biegiem czasu, konflikt został rozwiązany, sportowcy mogli z powrotem do SCID. Gdyby nie to, kto wie, aby mieć siłę i cierpliwość, aby kontynuować szkolenie, czy też nie, mówi sportowiec. Trener zawsze wspierał, doradzał i pomagał unleashed ich prawdziwy potencjał i osiągać najlepsze wyniki. Był w stanie trafnie odgadnąć szczególny charakter ich uczniów i wybrać program treningowy dla każdego ucznia oddzielnie.

Sportowiec powiedział, że jeśli nie dla Aleksandra Baranowa, nie byłoby Olimpiada, nie byłoby Irina Tarasowa. Ma inny student, który osiągnął znakomite wyniki – Jana Borodina Natalya Kutyakova.

W 2005 roku na jego szkolenie w Kovrov nie było odpowiednie warunki, więc Tarasova Irina lewo. Teraz Irina – mistrz sportu klasy międzynarodowej. Szkolenie w Moskwie pod kierunkiem uhonorowany trener Rosji Morgacheva Victor Nikolaevich. To od 2010 na rzecz CSKA.

Jak to szkolenie

Sportowiec mówi, że w szkoleniu mają dużo skakać i biegać. Szczególne miejsce zajmuje ćwiczeń siłowych. Irina mówi, że naciska sztangi o wadze 180 kg. Czasami zdarza się, i płakać – przed trudne. Tak wiele ludzi nie może marzyć, Żarty sportowca. Przed główne zawody i trening jest o wiele trudniejsze, konieczne jest techniką Mint. Zdarza się, że przez 2 tygodnie treningu może potrwać do 15 kg wagi.

Wielu sportowców, rozpoczynając pracę z nową powłokę bez dobrego przygotowania, są zagubieni i nie może poradzić sobie ze wzrostem masy jądra. Niektóre klasy stop, niektóre przystanki na pewnym poziomie strzałów. Być może jest to jeden z powodów, dlaczego wybrał ten sport Irina – konkurenci praktycznie żaden. Innym powodem – to jest teraz modne szał cienkość i harmonia. Irina mówi, że kategorycznie nie zgadza. Po tym wszystkim, aby pozostać piękne i kobiece, jak to możliwe i potężnymi mięśniami.

Chęć wygrania

W 2013 roku zawodnik Tarasova Irina zdobyła złoto Uniwersjady w Kazaniu i pokazał najlepszy wynik, pozostawiając rdzeń do 18,75 m Jako sportsmenka sobie mówi, że jest szczęśliwy wynik. – To dobry wynik dla Uniwersjady. Celem Irene by stać się mistrzem trzykrotny, a ona udało. Sportowiec mówi, że zwycięstwo udał się do jej ciężko, ponieważ były problemy zdrowotne – uraz łokcia. Ale mimo kontuzji, zrobiła. Powiedział, że mógłby dostać się do mundialu, choć istnieje silna rywalizacja.

W 2015 roku Tarasova Irina – Rosyjski zwycięzca Cup w pchnięciu kulą. W szóstej próbie pokazała najlepszy wynik w sezonie. – 18,01 m Irina zauważa, że przed finałem uczuciem była dobra. Była pewna, że mogłaby zasadniczo dodać swój wynik w stosunku do kwalifikacji. „W finale, zrobił mały błąd techniczny – uznany sportowiec – choć był przekonany, że w celu wyeliminowania ich w trakcie szkolenia.” Rezultatem jest zadowolony, jak to było w stanie potwierdzić swój status najsilniejszych zawodników w kraju.

W 2013 roku, który zdobył złoto na Uniwersjadzie, w rozmowie z Tarasowa Irina Iwanowna powiedziała, że odniosła sukces dzięki wsparciu dwóch osób – męża i trenera.

osiągnięcia

 • 2007, 2011, 2013 – zwycięzca World Games Student;
 • 2009, 2011 – brąz w mistrzostwach Rosji;
 • 2011, 2012 – brąz w mistrzostwach Rosji;
 • 2013, 2014, 2016 – srebro w mistrzostwach Rosji;
 • 2015 – Champion Rosji;
 • 2015 – mistrz Europy;
 • 2012, 2014 – srebrny medalista na Mistrzostwach Europy;
 • w 2012 roku Irina Tarasowa – uczestnik igrzysk olimpijskich.

rekord

 • 2012 – 19,35 m;
 • 2012 – 18,76 m (rekord wewnątrz).

wyróżnieniem

 • 2013 – Dyplom Prezydenta Rosji.
 • 2012 – za sprawą prezydenta Rosji.

W swoim komunikacie do gratulacyjny Prezesa Pochwalił sukces sportowców, powiedziała, że jest godny kontynuator tradycji rosyjskiej szkoły sportowców i stał się najsilniejszym w pchnięciu kulą. „Życzył zdrowia, dobrobytu i nowych zwycięstw” – mówi Tarasova Irina.

biografia

Urodzony sportowiec 15 kwietnia 1987 w regionie Vladimir, Kovrov. Irina – absolwent Kuban Państwowego Uniwersytetu Kultury Fizycznej. Irina żonaty Alexander też męża sportowca – mistrz sportu w pchnięciu kulą. Razem mają 4 lata. Do roku 2005 mieszkał w Kovrov Irina. Obecnie rodzina mieszka w Lipieck.