380 Shares 5671 views

Gra „Twister”: zasady

Atrakcje przyjazną firmę w przyrodzie, gdy grill nie jest jeszcze gotowy, rakiety w ogóle nie było na tyle, a energia i pragnienie , aby pokazać się , a inni bawią – więcej niż wystarczająco dużo? Nadszedł czas, aby wydostać się z tulei (lub torbę) składowanych „atutem” – prosty i konsekwentnie dostarcza dużo zabawy grając „Twister”. Zasady szybko opanowali nawet fotelika po złożeniu zajmuje trochę, ale do gry wystarczy tylko gładka powierzchnia (trawa lub piętro). Spodobało dzieci grać, rodziców, przyjaciół. Wspólna aktywność, ruch, ciągły kontakt i radość w stanie zmobilizować się do każdej firmy.


opis

Gra „Twister”, którego przepisy przewidują dla 2-4 osób w tym samym czasie część jest prostokątny arkusz gumowy z wielobarwnych kręgów. Te kręgi – miejsce na dłoniach i stopach. Właściwie, to jest istota gry: wymienne ramiona i nogi na kole powiedział prowadzący kolor, zgodnie z innych kończyn z podłogi. Jeśli nadal niejasne, co jeszcze jest śmieszne, spróbuj sobie wyobrazić, co musi być zrobione, „zaokrąglone” w tym samym czasie zamrożone w najbardziej absurdalnych stanowisk uczestników. Zestaw zawiera zwykle środek taśmy. Liczba uczestników – od 2 do 4, jeśli pewni ich elastyczności i zwinności dzielnego zatrudnić więcej, można zorganizować konkurs w wydaniu finału.

„Twister”: zasady gry

Najpierw trzeba rozwałkować „pole”, nie zapomnij zdjąć buty. Następnie określić liczbę graczy. Od tego zależeć będzie od ich początkowych pozycjach. W przypadku czterech członków, jeden dostaje zielonymi i żółtymi kółkami, jego kolega – obok czerwonego i niebieskiego. Przeciwnicy są umieszczone naprzeciwko podobny sposób. Jeśli obie strony, wybierają przeciwne końce „pola”. Każdy z nich stawia jedną stopę na niebieskim kole, z drugiej – do żółtego. Jeśli osobie trzeciej, staje się w środku, stawiając obie stopy na czerwone kółko. Nadal trzeba opanować, ale kiedy grasz razem, można to zrobić bez niego. Następnie gracze są zbiorczo określane jako kolor i ciała. Teraz idziemy do najważniejszych. W grze zasady „Twister”, są następujące:

– Po początkowe pozycje są zajęte, wiodący przędzenia strzałka i ogłasza gdzie ręka / noga powinna być umieszczona i jakiego rodzaju.

– Ruch odbywa się nawet wtedy, gdy wspomniane ramię (noga) jest już w kręgu nazwanych kolorów. W tym przypadku wybrania innego kręgu tego samego koloru.

– Nie można umieścić dwie części ciała na jednym okrążeniu. Na mocy porozumienia między stronami zasadzie można przyjąć, przyznając, że obie strony zajęło koło jednocześnie. W przeciwnym razie zajęte pierwsze wybiera koło oglądania mistrza gry. Jeśli grze drużyny, zawodnicy jednej drużyny może postawić stopy na tym samym okręgu.

– Nie można zmienić pozycję i przejść do następnej pozycji zostaną ogłoszone. Pozostać w tym samym miejscu nie jest łatwe, ale to jest celem gry. Tymczasowo przenieść rękę lub nogę, aby umożliwić przejście do następnej partii tylko za zgodą gospodarza.

– Nie dotykać „pole” łokciach, kolanach i innych części ciała.

– Jeśli wszystkie kręgi nazwie koloru ruchliwej ruletka kręci się ponownie.

Co jest ostatecznym celem gry „Twister”?

Zasady te przewidują dla „ciężkiego” kary dla tych, którzy nie mogli trzymać się rękami i nogami i zmienił pozycję ciała. Został wyeliminowany, a zwycięzca jest uważana za najbardziej stabilny i zwrotny. Lub najpoważniejszy, ponieważ jest to niemożliwe, aby oprzeć i nie śmiać się z ryzykiem upadku i upuść przeciwnika. Ale głównym celem – jest, oczywiście, się bawić i mieć wielki czas. Więc gra „Twister”, którego zasady są łatwe do zapamiętania każdy po pierwszej rundzie, a będzie to doskonały nabytek dla rodziny i niezwykły dar, dla którego nie tylko podziękować. A może zaproszony do gry.