800 Shares 4825 views

Olga Miedwiedcewa: biografia i zdjęcia

Biografia Olga Miedwiedcewa publikowane w niniejszym dokumencie opisano sposób życia najbardziej doświadczonych rosyjski biathlonista. Tak było drażliwy. Olga zwyciężyła wiele razy, wiele razy zdobył medale złote, srebrne i brązowe. Został zdyskwalifikowany, emeryturę od sportu, ale wracając do niego. I zakończył karierę dopiero w 2010 roku


dzieciństwo

07 lipca 1975 w Borodino, urodził się przyszły biathlonista Medvedtseva Olga Valerevna. jej rodzina kocha wyjazdy terenowe. Dlatego Olga zaczęła nartach wcześnie – w ciągu siedmiu lat, podczas odpoczynku na kempingu „Herringbone”. Ale w sekcji sportowej nagrywać tylko w czwartej klasie. Pierwszy trener narciarski był Gary Adler.

formacja

Olga przyszedł do studia w Krasnojarsku Syberyjskiego Uniwersytetu Federalnego (Federal University syberyjski), na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu. A w 2013 roku obroniła pracę. Praca została oparta na badaniu budowy kompleksu sportowego uniwersalnego.

narciarstwo

Narciarstwo Olga nie lubił go w pierwszej kolejności. I zostawiła sekcję sportową. Ale trener wrócił już widząc ukryty zalążek talentu. Radził, aby nie wprowadzać poważne wnioski co pochopnie. I Olga wróciła do sekcji. A najbardziej nie przegap treningi.

Wkrótce po nartach to naprawdę przeciągać. Junior Olga dwukrotnie wygrał w przekaźniku Pucharu Świata. W konkurencjach indywidualnych otrzymał srebrne i brązowe medale. Potem Olga Miedwiedcewa został zaproszony do pierwszej rosyjskiej drużyny narciarskiej.

kariera sportowa

W 2000 roku, kiedy jej mąż namówił Olga powrót do sportu po urodzeniu, w sportowca rozpoczął swoją karierę w biathlonie. I na Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Salt Lake City, kurz otrzymał złoty medal dla odległości dziesięciu kilometrów. Aw rosyjskiej Relay – brąz.

W przekaźnikach 2000, 2001 i 2005 Olga stała trzy razy mistrzem świata. W 2004 roku na Mistrzostwach Świata, zdobyła złoto i otrzymał tytuł wicemistrza batutą. W Pucharze Świata ogólny 2004/2005 Olga zajął drugie i trzecie miejsce. W indywidualnych wyścigach został podwójnym zwycięzcą.

dyskwalifikacja

W 2006 roku na igrzyskach olimpijskich w Turynie, Olga dotknął dopingu skandal. Sportowiec był pewny zwycięstwa, gdy poszczególne rasy w odległości piętnastu kilometrów zdobył srebrny medal. Dwa dni po wygraniu lekarze ogłosił wyniki testów na dopingu.

Były one pozytywne. W organizmie sportowca stwierdzono podwyższoną zawartość Fenotropil substancji zabronionej dla tych zawodów. Ponownej próby potwierdziły obecność karfedonu. W Rosji nazywa fenotropilom. Olga Miedwiedcewa został natychmiast wykluczony z uczestnictwa w olimpiadzie i zdyskwalifikowany na 2 lata.

Srebrny Olga automatycznie przenoszone do niemieckiego sportowca Martin Glagov. W związku z brązu poszedł albine Ahatovoy. Olga naprawdę wziął Fenotropil. Został powołany do lekarza sportowca Nina Vinogradova.

Jej błędem było to, że nie zostało uzgodnione w sprawie powołania leku u lekarza rosyjskiej drużyny narodowej. W rezultacie, Nina Vinogradova zostało zawieszone z praktyką medyczną odnoszącą się do sportowców, na okres czterech lat.

Ciąg dalszy kariera sportowa

Po skandalu na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie i dyskwalifikacji Olgi postanowił zakończyć karierę. Pyleva dostał pracę w wiodącej kanału telewizyjnego „Rosja”. Olga Miedwiedcewa LED "Wiesti-Krasnojarsk". Ale w kwietniu 2007 roku, sportowiec ponownie próbowała wrócić do sportu.

Ona złożyła petycję do Międzynarodowej Unii Biathlon do skrócenia okresu zakazu startów. Ale Olga została odrzucona. Międzynarodowa Unia nie znajduje się w złożonych dokumentach przyczynę zmniejszenia lub wyeliminowania kary zakazu startów.

Olga wróciła do sportu tylko w sezonie 2007/2008. Teraz działa pod nazwą drugim mężem, stając Medvedtseva. W 2009 roku Olga ponownie wziął mistrzostwo w Pucharze Świata. Rok później pojawił się w olimpiadzie dla zespołu rosyjskiego w Vancouver. Ze względu przekaźnik Medvedtseva zdobył złoto. Ale w World Cup Olga zdołała podjąć 13. miejsce. Po zakończeniu kariery sportowej, oznajmiła w 2010 roku

życie osobiste

Olga Miedwiedcewa po raz pierwszy wyszła za Evgeniya Pyleva, trener biathlon. Wkrótce para miała córkę, która została nazwana Dasha. Olga jest całkowicie pogrążony w życiu rodzinnym, a chwilowo zapomnieć o sporcie. Powrót przekonała męża.

W okresie dyskwalifikacji Olga rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem i ożenił się po raz drugi na osobistego trenera, Valery Medvedtseva. W przeszłości był mistrzem olimpijskim, po wygraniu konkursu w roku 1996. W lutym 2007 roku para miała syna, który został nazwany Arseniusz. W maju 2011 roku urodziła córkę Julię.

hobby

Zdjęcia Olga Miedwiedcewa, które są umieszczone w tym artykule, nie tylko utrzymuje ogniska rodzinnego. Sportowiec uwielbia śpiewać. Na przykład, „Czułość” i „Song of mamuta”. Olga jak najlepiej repertuaru Mayi Kristalinskoy. I rzeczywiście, wszystkie utwory, które „trzymają się duszy.”

Nagrody i tytuły

Medvedtseva Olga Valerevna otrzymał tytuł zaszczycony Mistrza Sportu. 05 maja 2003 roku została odznaczona Orderem „Za Zasługi” czwartego stopnia. Nagroda została przyznana za wkład sportowca wychowania fizycznego i sportu dla wysokich osiągnięć na Olimpiadzie w Salt Lake City.

Druga nagroda, Order Przyjaźni, Medvedtseva został zaprezentowany 5 marca 2010 do wielkich osiągnięć w sporcie i wychowaniu fizycznym, za ich wkład w tych dziedzinach, a także zdobywając Igrzysk Olimpijskich 2010, odbyły się w Vancouver.