721 Shares 6220 views

Incredible rzemiosło z oponami

Dość szkoda wyrzucić Przestarzałe opon. Po tym wszystkim, nie ma lepszego materiału dla miłośników rękodzieła rzemiosła. Od opon samochodowych, rowerowych i innych transportu mogą być wykonane jako przydatnych rzeczy do ogrodu i niesamowitej urody rzeźby. Może być malowane wazony i kształty wszystkich rodzajów zwierząt i żywopłotów oraz zaplecze sportowe i wysokie łóżka dla różnych upraw.

Rękodzieło z opony drogi – zdjęcie

Jeśli opony wykopanych w ziemi i urządzić w jasnych kolorach, można dostać oryginalne zabezpieczenie wesoły. Pomaga podzielić wykres w obszarach funkcjonalnych lub izolowania od siebie łóżka. Kolejny ze starych opon uczynić doskonałą huśtawka. A jeśli spróbujesz, to dzieci będą skakać w postaci zabawnych zwierząt. Tak że nie jest huśtawka, kreatywnych ludzi z tego materiału nawet pasy i buty są uzyskiwane.

Rękodzieło z opony do łóżka drogowych

Dziś każdy ogrodnik może znaleźć łóżka wykonane z opon. Atrakcyjny, że materiał nie boi się deszczu i zimnie, wyroby z niego będą Ci ostatni bardzo długo. Ktoś używa zwykły sposób: po prostu wypełnia ziemię opon i sadzenie go w zakładzie. No, może jeszcze ozdobić różnych kolorach. Ale lepiej jest pokazać trochę wyobraźni i cierpliwości, aby uzyskać oryginalne łóżka. Uzbrojony w młynku i ostrym nożem, wyrzeźbić kontur goździki opon, a następnie jelita wstrząsających go na lewą stronę. Zagięcia mogą mieć różne rozmiary (od 10 do 40 cm), wszystkie w zależności od wielkości tarczy. Teraz trzeba włączyć produkt, od dołu, aby zapewnić stabilność i top napełniajcie ziemię. Ale przed tym, oczywiście można ozdobić swoje rzemiosło z opon. Potem będą musieli umieszczać na swojej stronie i zasadzić kwiaty w nich tylko. Zwłaszcza te łóżka są istotne w sądach, gdzie wszystko betonowych i bez zwykłych łóżkach.

Produkty wykonane z opon do ogrodu

Ogrodzie można myśleć o wielu projektów rzemieślniczych, które nie tylko piękne, ale także użyteczne. Najczęstszym – wysoki grzbiet, na przykład truskawki. A miejsce zajmie trochę i jagody są zawsze czyste. Obecnie większość osób woli prowadzić zdrowy tryb życia i miłości do podróżowania rowerem. Poświęć kilka kół i wykopał je w jednym rzędzie pionowo w ziemię. Możliwość uzyskania oryginalnej parking dla rowerów. Nadal można zrobić ciekawe umywalkę. Wystarczy dotknąć put malowane oponę lub kilka sztuk jeden po drugim, a na nich stary zamontować zlew lub umywalka nie jest wymagane. Ułóż śliwki, daje powierzchnię ciekawą fakturę, a przydatny hack ogrodzie gotowe.

Ponadto, można zorganizować wszelkiego rodzaju figurek ogrodowych opon. Naturalnie, najbardziej powszechne są łabędzie, które mogą być użyte jako łóżka, i wiele domowej stawu. Dla dzieci w ogrodzie, można zbudować koło ogromnej piaskownicy i wstawić do niego duży parasol. opony samochodowe mogą być również wykorzystywane jako pokrycie dachowe dla każdego z szopy, w którym mieści się narzędzia ogrodnicze. Nadal możliwe jest, aby meble ogrodowe. Wystarczy umieścić małe kółka na siebie, a na środku wytwarzać miękkie siedzenia. A ze względu na duże koła Pitch nóg stołowych, które mocują blat z dowolnego dostępnego materiału. Jak widać, pomysłów może być bardzo wiele, możemy tylko pomarzyć i zastosować trochę wysiłku.