160 Shares 5264 views

Tabletki „furosemid”: sprzężenie zwrotne nie zawsze jest to prawda

W naszym kraju jest prawie samo tradycja narodowa. Wielu ludzi czuje się źle, nie idź do lekarza i apteki gdzie kupić lek, który „pomógł jej przyjaciel.” Jednym z najbardziej popularnych leków, które są nabywane bez recepty jest środkiem „furosemid”. Opinii, które są przekazywane ustnie, przyznano mu niemal magiczne właściwości. Ale czy ten lek jest nieszkodliwy? Spróbuj zrozumieć.


„furosemid” pigułki. świadectwo

Międzynarodowe i chemiczna nazwa leku, jak to brzmi: „furosemid”. Substancja, która wywodzi się od sulfonamidów, jest, jak napisano w instrukcji, najsilniejszy moczopędne lub, po prostu, silny diuretyk. Składnik aktywny jest furosemid i działają jak skrobia kukurydziana, zależną steartat magnezu i kwasu mlekowego. Dodaje się je tak samo jak jest to wymagane do tworzenia tabletek. Preparat „Furosemid” jest przeznaczony wyłącznie do podawania doustnego, zatem jest on dostępny w postaci białych lub kremowy tabletek. Przepisać leki w różnych diagnoz. Skutecznie działa:

 • Jako profilaktycznego stagnacji krążenia krwi, powstałych w oparciu o niewydolności serca.
 • W nadciśnieniu tętniczym, których przyczyną jest marskość wątroby.
 • Obrzęk mózgu, płuc różnego pochodzenia.
 • Podczas zespołu napięcia przedmiesiączkowego.
 • W przypadku niewydolności nerek (ostre i przewlekłe).
 • Jeżeli stan przedrzucawkowy.

Medycyna „Furosemid” (Opinie lekarzy w tej sprawie jednomyślne) pomaga zatrzymać kryzysów spowodowanych wysokim ciśnieniem, zatrucia barbituranami. Lekarz starannie dobiera dawka leku wymaga indywidualnego pacjenta. Czasami nawet pojedyncza tabletka bez recepty, może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Jak deystvet preparat „furosemid”? Recenzje doświadczyli go na sobie powiedzieć, że bardzo szybko. Nawet po otrzymaniu tylko jedno działanie tabletu to trwa około czterech godzin. W wyniku tego, korpus może być znacznie zmniejszony poziom potasu, zmniejszenie ilości cieczy w komórkach. Często poziom sodu spada. To z kolei, czasami powoduje wymioty, zawroty głowy ostrym, czasowa utrata wzroku lub słuchu.

Wśród innych efektów ubocznych, które mogą czasami powodować lek „Furosemid” może być depresja, nagły spadek ciśnienia, zwiększenie przepływu krwi dowolnego narządu (to zjawisko nazywa się „płukanie”). Często pacjenci, którzy brali lek „Furosemid” czuje się jak jego skóra „gęsią skórką uruchamianych” zdrętwiały sama skóra traci swoją czułość. W wyniku częstych i obfite oddzielenie moczu może pogorszyć dny moczanowej, choroby związane z nerkami. Ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych u niektórych pacjentów jest zabronione stosowanie tabletek „furosemidu”. Opinie lekarzy podkreślają, że lek jest przeciwwskazany:

 • W przypadku niedrożności dróg oddechowych.
 • Pacjenci z zapaleniem kłębuszków nerkowych.
 • Cierpi na zaburzenia metabolizmu wody i soli, dna moczanowa, zwężenia.
 • Wielu pacjentów z chorobami serca.
 • W cukrzycy.
 • Dzieci do trzech lat.

Przedawkowania i interakcji z innymi lekami

W przypadku przedawkowania może wywoływać nieregularne bicie serca, metabolizm wodzie soli, zmniejszenie objętości krwi. Może gwałtowny spadek ciśnienia i omdlenia, jest następstwem niedociśnienia. Lek „Furosemid” nie mogą być używane jednocześnie z litem: może to prowadzić do poważnych toksycznych. Ten sam wynik można zapewnić odbiór leku i glikozydy nasercowe. Lek zwiększa działanie środków zwiotczających mięśnie. Mogę pić lek do utraty wagi „furosemid”? Opinie lekarzy całkowicie odrzucić sprawozdania devshek użyciu tego narzędzia do utraty wagi. Z niego nie schudnąć, ale po prostu tracą wodę, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.