291 Shares 6820 views

Najlepszym nowoczesna książka. streszczenie

Czasami wydaje się, że z powodu obfitości dysponują dzisiaj filmy i różne programy telewizyjne, w tym wiele filmowych adaptacji dzieł literackich wszelkiego rodzaju, czytanie książek stało się nieistotne. Ale patrząc na półkach w księgarniach, nagle uświadomić sobie, że tak nie jest. Ludzie nadal bardzo aktywnie zainteresowani epistolarnej gatunku. Tak, i pisarze dzisiaj stało się o wiele więcej, co znacznie rozszerza wybór czytelnika. Oczywiście, niektórzy autorzy naszych czasów – tylko pretensjonalne scribblers ale tych, którzy piszą ciekawe, wysokiej jakości produkt, jeszcze bardziej. Więc teraz chciałbym zobaczyć najlepsze nowoczesne książki, na które popyt nie zanika wraz z wiekiem.


Na przykład, jeden z najbardziej popularnych i poszukiwanych na obecnych autorów dziennie jest Erich Mariya Uwaga, w szczególności jego dzieło „Kochaj bliźniego swego”. W tej powieści, z niezwykła subtelność opisane uczucia znaków, co jest po prostu niemożliwe, aby wczuć. Po przeczytaniu tej pracy, nagle uświadomić sobie, że nie ma nic piękniejszego i szczera przyjaźń i miłość, bez względu na to, co dzieje się w życiu.

Ponadto, nie przestają wzbudzać swoją przygodę i magiczne historie naszych czasów najlepszych książek dla dzieci. Jest to, oczywiście, „Harry Potter” autor Dzhoan Rouling i „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. Pomimo faktu, że ten produkt nie jest nowy, a tylko leniwi ludzie nie czytają lub przynajmniej słyszał o White Rabbit, Cheshire Cote, Szalony Kapelusznik i Marcowy Zając, gdyż w dalszym ciągu do filmów i kreskówek. Jest znany z dziesięciu adaptacji baśni o Alice i jej przygodach. Ten ostatni został nakręcony w 2010 roku przez reżysera Timom Bertonom.

Fani fantastyki z pewnością docenią takie najlepsze nowoczesne książek tego gatunku, jak „ostatnie życzenie”, „Miecz przeznaczenia” i „Wiedźmin” przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Są dosłownie zapiera dech w piersiach. Tutaj znajduje się również magia i humor, i miłość, i przygoda, a wszystkie inne elementy właściwe dla gatunku. Zauważ, że ten autor jest często porównywana z uznanymi geniuszy Mettyu Lyuisom i Johna Tolkiena.

Niezwykle popularny i pisarka Swietłana Martynchik. Jednak pod tą nazwą nim, niewiele osób wie, bo pisze pod męskim pseudonimem Maks Fray. Najlepsze książki naszych czasów, napisane przez tego autora, to „Labirynt”, „Ochotnicy wieczność”, „The Dark Side”, „rozmowny martwy.” Większość dzieł Max Frei – opis fantastycznych przygodach alter ego autora.

Niż ujrzymy i docenić (lub raczej tsenitelnits) romanse. Dzisiaj, najlepiej nowoczesna książka o miłości – to jest „Zmierzch” (te o wampirach) pisarz Stefani Mayer, „Człowiek na jedną noc” Lizy Kleypas „Pragnienie Serca” Barbara Cartland, „Chains of losu” Maurin Li. Także wśród jego ulubionych autorów jest ENN Rays, który napisał książkę „Wywiad z wampirem” i „Queen of the Damned”, które zostały sfilmowane.

Jeśli lubisz czytać, prawdopodobnie powyżej najlepszej współczesnej książki będzie Cię zainteresują. Oczywiście, pod warunkiem, że jeszcze nie miał czasu, aby czytać.