863 Shares 9017 views

Funkcje grupowe rap i styl

Częściej niż nie mieć popularność poszczególnych wykonawców rapu. W historii krajowego i zagranicznego hip-hopu, istnieje wiele grup, którzy jeszcze udało się popularny i rozpoznawalny. grupa rap w rosyjskim show-biznesu, zajmuje szczególną pozycję. Często wykonawcy najpierw działać w zespole, a następnie tworzyć własne projekty solowe.


"Bachelor Party"

Pierwszy i dlatego najbardziej charakterystycznym grupa rap stał się trio Rosyjskiej „Bachelor”: Delfin, Dan i Mutabor. Młodzi ludzie czytają tekst, który od dawna był przedmiotem tabu. Głównym tematem ich tekstów uprawiali seks. stały się znane w całym kraju w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ich teksty były czytane w niemal każdym podwórku, na drodze „Bachelor”, aby zebrać całe stadiony. Radio i telewizja większość tekstów nie przechodzą cenzury, że tylko napędzany zainteresowanie zespołem. Niewiele grupa rap 90 może pochwalić się takim sukcesem.

W tym samym czasie istniała ona w pełnym składzie wytrzymałości na długo. Pierwszy wypadł z producentem Danem, a następnie nowy członek zespołu Deer (Oleg Bashkatov) zmarł z powodu przedawkowania heroiny, a później rozpoczął swój solowy projekt Dolphin.

Przed upadkiem trio udało się uczestniczyć w wyborach Borisa Eltsina firma (która jest ich piosenka „Wybierz lub stracić” został napisany). Z remixem pierwszego albumu „Bachelor” rozpoczął swoją karierę w 1995 roku, DJ Groove.

Grupy dziewięćdziesiąte

Po pojawieniu się na scenie „Bachelor” z jej sztywnych tekstów krajowego showbiznesu zaczęły pojawiać się nowe grupy i indywidualnych wykonawców rap. W 1991 roku festiwal „RepPik” po raz pierwszy w Rosji odbyło się, co może wywołać wiele gwiazd. Jej Główni były Bogdan Titomir i „Bachelor”.

W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych zaczęły pojawiać się nowe rosyjska grupa rap. Najbardziej popularne zdobył Bad Balance «Micah i Jumanji” (pomimo faktu, że ten zespół wydał tylko jeden album, nie zapomnij o tym do dnia dzisiejszego), «Casta», «YG» i «Legalize». W tym momencie, hip-hop zdobył oszałamiającą popularność.

Wiele grup zostały zjednoczone pod wspólną marką, podczas gdy inni rozpadł. W zależności od kompozycji otrzymanych przez falę popularności nałożenie jednej lub drugiej grupy. Powiemy wam o najbardziej znanych i popularnych grup rapowych.

Bad Wagi

Korzenie tej grupy rap sięga lat osiemdziesiątych. Jednak szczyt popularności przyszedł kiedy „złoty część” został zmontowany: beatmaker DJ LA, Scheffego Micah. Po raz pierwszy zespół współpracował z żyć, a nie muzyki elektronicznej, ale w 1997 roku zdecydowano się odwołać do klasycznego hip-hopu. Później, Micah potajemnie zaczyna solową karierę, dlatego zaczął skandal z Sheff. Wreszcie pogodzić zespół tylko na początku dwóch tysięcznej, ale wspólny album w starej części z nich nie miał czasu na pisanie – Micah zmarł z powodu udaru. W tym czasie stał się Sheff producent – zaczął promuje swój własny projekt solowy, jak również Decl, „Alkofanka”, „biznes prawnej” i „biała czekolada”.

Obszerna komunikacja i zysk z innych projektów pozwoliło grupę, aby nagrać album Bad Balance „Kamienny Las” w Nowym Jorku. Poszliśmy do pracy: Dyrektora Mniejszej, Scheff, basista Mr. Bruce, Legalize i beatmaker DJ LA. Po tej płycie, członkowie zespołu byli rozproszony przez pracę, ponieważ Scheff opracowała konflikt z ojcem dekl Aleksandrom Tolmatskim z zalegalizować (chciał zwolnić solową płytę).

Centr

Bad era Saldo na krajowej scenie na początku dwóch tysięczną zastąpione nowymi nazwami. Najbardziej popularne są grupa rap „Kasta” Křeč „Basta”, „Wielokropek” i Centr. Najnowsze zyskał popularność dzięki albumu „Swing”. Założony przez grupę dwóch Moskwa rapera Gough i zasady. Później dołączył do nich Ptah i Slim. Zasada później idzie do więzienia, aw grupie są trzy MS.

Od 2006 do 2008 roku, Ptah, Slim i Gough nagrał większość przebojów grupy, w tym saudntrek do filmu „ciepła”. Wtedy ich kreatywność zainteresowany innej muzyki rap artystów, które przyczyniły się do ustalenia marki – CAO Records. W 2009 roku, zespół wychodzi z Gough i wrócił Zasada policja znowu opóźniony. Guf Slim i kłócili się między sobą, ale w 2015 roku zaczął ponownie komunikować. Wzięli udział w nagraniu „Kaspijskiego ładunków”. W 2016 roku zespół ostatecznie przestała istnieć.

Najlepsza grupa rap: lista najbardziej popularne dziś

Opisaliśmy różnych grup, które mogą i powinny słuchać fanów, ale byłoby niepełne bez krótkiej liście najpopularniejszych zespołów naszych czasów. Którzy są najbardziej popularne zespoły:
• DeadDynasty (i jego lider PHARAOH odbijaka);
• «Caspian cargo";
• Kavabanga i Depo i Kolibri;
• «Casta»;
• «AK-47»;
• «Rytm Droga”.
Z tej listy można znaleźć zespół z tekstem przypominający przedmiotów. Najwięcej użytkowników głosować na stronach dla fanów grupy rap podanych „cargo Kaspian”. Są znacznie lepsze wyniki wszystkich swoich konkurentów. Docierać ten projekt przypomina wczesne „Bachelor” i punkt tekstu widzenia, ta grupa przyciąga słuchaczy różnorodnych tematów.