797 Shares 3297 views

Billi opłacanej – brytyjska aktorka która grała role znaków

Brytyjska aktorka Billi opłacanej (Zdjęcia są wyświetlane na stronie) jest powszechnie znany z roli Hanny Bakster z serii „call girl. Sekretny dziennik”, a także Rose Tyler, bohaterka filmu „Doktor Who”. Oprócz tych dwóch podstawowych znaków w jej kredytu, istnieje wiele ról odgrywanych przez innych projektów telewizyjnych.


Billi opłacanej: biografia

Aktorka urodziła się w angielskim mieście Swindon, 22 września 1982 roku. Ojcze, opłacanej Pol, dla specjalisty budowlanego, matka, Mandy Kent, gospodyni domowa. Newborn nadano imię Leanne Paul, ale później zmienił zdanie i nazywa się dziewczyna, Billy. Była najstarszym z czworga dzieci, jego brat Charlie i dwie siostry, Dorota Harley. Rodzina mieszkała razem, młodsze pokolenie szczęśliwych rodziców dobrze w szkole i dobrego zachowania. Charlie kocha swoje siostry i cały czas stara się wychowywać je, wierząc, że bez niej dziewczęta mogą iść na manowce.

Billi opłacanej przyjęty na studia w szkole podstawowej w Brookfield, a następnie przeniesiono do ośrodka w Brandon Lasu. Od dzieciństwa, dziewczynka zaangażował się w futbolu, był aktywny Cheerleaders Klub Swindon. Podczas meczu, Billy zawsze zajmowała centralne miejsce na trybunach, bo nie było wygodniejsze krzyczeć, a nawet gwizdy.

Początek jego kariery twórczej

W wieku piętnastu Billi opłacanej zadebiutowała w jednym z programów wieczornych w telewizji. Potem wystąpiła w kilku reklamach. zdolność muzyczna, która objawia się w dzieciństwie, zażądał wdrożenia i Billy ofiarował się jako wykonawca popularnych przebojów zarządzania wytwórni. Dyrektor traktowane przychylnie, a młoda piosenkarka podpisała kontrakt z nią.

muzyczny debiut

Debiutancki album Billi opłacanej nazwie „Honey Bee” natychmiast pokrył się platyną i zablokował wszystkie rekordy sprzedaży. Jednak druga płyta okazała się nie tak skuteczne, piosenkarz był rozczarowany w sztuce wokalnej jako możliwej realizacji własnych. Wyszła na scenę, czekając na termin zakończenia umowy i powrócił do aktorstwa. Na jego decyzję nie trzeba było żal Billy, jego danych zewnętrznych i talent aktorski naturalny może osiągnąć wielkie rzeczy w kinie.

Pierwszą zauważalną rolę

We wrześniu 2003 Billi opłacanej został zatwierdzony jako członek dużego projektu pod nazwą „Doktor Who”. Miała pełnić rolę współpracownika Dziewiątego Doktora, grany przez Kristofer Ekklston. Udział w kultowej serii, która wyglądała na kilka pokoleń, aktorka przyniosła bezprecedensową popularnością. W 2005 roku, Billi opłacanej zdobył tytuł „Człowieka Roku”, który towarzyszył wielu różnych nagród.

Po dwóch sezonach, aktorka opuściła projekt „Doktor Who”, ale potem przez długi czas był zaangażowany w oddzielnych odcinkach. Aktorka wróciła do zestawu, gdy dozwolony czas, i to jest zwykle chronicznie brakuje.

Od 2014 Billi opłacanej zagrała w serialu o nazwie „Scary Tales”. Jej postać – biedny irlandzki imigrant nazwie Brona Croft, który próbuje pozbyć się swojej ciemnej przeszłości. Wśród innych znaczących filmów z aktorką można zauważyć „Cień North Star”, „Rubin w ciemności”, „Good Woman” oraz horrorze „pułapki duch”.

Filmografia

W trakcie swojej kariery aktorka zagrała w ponad dwudziestu filmach i serialach telewizyjnych. Poniżej znajduje się przykładowa lista filmów z jej udziałem.

 • "Opowieści Canterbury" (2003), postać Elisson Krosbi.
 • "The Calcium Kid" (2004), rolę Angela.
 • "Atrakcje" (2005), postać Vicki.
 • "Pułapka Spirit" (2005), rolę Jenny.
 • "Doktor Who" (2005-2013), postać Rose Tyler.
 • "New Szekspir" (2005), postać Hery.
 • "Rubin w cieniu" (2006), postać Salli Lokhart.
 • "Mansfield Park" (2007), rola Fanni modli.
 • "Cień" North Star „(2007), rolę Sally.
 • "Call girl. Sekretny dziennik" (2007), postać z Hannah.
 • "Good Woman" (2010), rola Betty.
 • "Animals United" (2010), postać Bonnie.
 • "True Love" (2012), rolę Holly.
 • "Scary Tales" (2014), The Croft charakter zbroję.

Billi opłacanej, filmy, z którymi oznaczone są na liście w tej chwili nadal działać w kilku projektach. Aktorka wybrała dwa scenariusze -on komedię, drugi melodramatyczny gatunek. Zatem Billi opłacanej, filmografia, która rośnie z nowych utworów, jest u szczytu swej twórczości.

życie osobiste

Aktorka, w jej własnych słów, „nigdy nie przebywał w domu.” Oznacza to, że jej życie prywatne, jeśli nie przepuszczając więc, przynajmniej nie w stanie spokoju. W 2001 roku nagrał swój pierwszy Piper małżeństwo. Wybrany był prezenter telewizyjny Chris Evans. Para mieszkała razem tylko trzy lata.

W ciągu całego roku 2006, Billie spotkał się z aktorem Mattem Smithem, dziesiątej lekarz z serialu „Doktor Who”. Ten sojusz nie kończy.

W latach Sylwestra 2007 roku aktorka poślubiła aktora Laurence Fox. Para ma dwóch synów – Eugene Winston Dzheyms Foks, 2011 i 2008 rok urodzenia, odpowiednio.