628 Shares 5500 views

Jakie są czopki przeciwzapalne

Świece przeciwzapalnych przeznaczona do podawania doodbytniczego lub dopochwowego. Najnowsze wyznaczony wyłącznie dla kobiet w leczeniu i profilaktyce różnych schorzeń układu moczowo-płciowego.


Świece anty-ginekologii. właściwości

Preparaty pomaga wyeliminować nieprzyjemny zapach i świąd pochwy, poprawa napięcia i zwężenie ścian pochwy. Ze względu na działanie leków występuje dostarczanie substancji czynnej do śluzówki i jajników, zwykłego cyklu menstruacyjnego oraz poziomu kwasowo-zasadowej (równowaga pH). Preparaty mają działanie przeciwbakteryjne, promować nawilżenie śluzówki.

świadectwo

Jest często przepisywany świece przeciwzapalne na zapalenie przydatków i jajnika. W tych patologii dopochwowe świece są uważane za najbardziej skuteczne i bezpieczne środki.
Leki zalecane w profilaktyce w monoterapii lub w terapii skojarzonej aborcji i działania zmierzające do skrócenia okresu rekonwalescencji. anty świece mianowanych w czasie ciąży i po porodzie za zwężeniem ścianek pochwy. Leki zalecane do odroczenia stanach menopauzie i procesów patologicznych związanych z nimi. Kobieta z wiekiem ścian pochwy stają się cieńsze, zwilża wystarczająco tracić elastyczność. anty świece nie tylko zapobiegać lub wyeliminowania procesów patologicznych, ale również wystarczających zwilżanie ścian pochwy. Skuteczne leki na wyeliminowanie bólu powstające podczas kontaktu seksualnego, podczas menstruacji.

Główne składniki stosowane w kompozycji leków

Wśród najbardziej popularnych materiałów stosowanych w produkcji leków, należy zauważyć, propolis, roślinnych olejków eterycznych. Ponadto, środki świece mogą obejmować antybiotyki, immunomodulujące składników.

oleje roślinne, przyczynia się do szybszej absorpcji składników aktywnych czopki. Propolis ma działanie antybakteryjne, jest naturalnym środkiem antyseptycznym. Jako część leku jest również stosowane substancje, takie jak diklofenak, pimafutsin, betadyny. Ten ostatni składnik zawiera jod, zapewniając działanie bakteriobójcze. Substancja przyczynia się do niszczenia drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów, grzybów. przeciwzapalne „Hexicon” Świece stosowane w leczeniu chorób przenoszonych poprzez kontakt seksualny. Czopki pimafutsin skutecznie sprostać schorzeń grzybiczych (grzybica w szczególności). W wysokich dawkach nie ma skutków toksycznych.

Aby uzyskać więcej informacji,

Zaletą preparatów do podawania dopochwowego jest łatwość zastosowania, wydajności i dużej wydajności. Wnikając pochwy, świece rozpuszczania, tak że składniki czynne są wchłaniane do błony śluzowej. Wycofanie leku w postaci płynnej. W związku z tym zaleca się stosowanie ich w nocy. Ponadto, eksperci radzą, aby używać podpasek w trakcie leczenia lub zapobiegania. Zaleca się leczyć partnera seksualnego i aby zapobiec ponownemu zakażeniu.