637 Shares 3256 views

Kos mówił: schemat wzoru. Plecionki i warkocze szprychy

Knitting – jeden z najstarszych i najbardziej przydatnych rodzaju robótek. Jak każdy inny sztuki ludowej, to zawsze w rozwój i poszukiwanie nowych pomysłów i możliwości. Wiele wspaniałych modeli – Smart casual, bardzo potrzebne w życiu codziennym – może odbywać się poprzez uczenie się na drutach. Dziś w szafie każdej kobiety nie ma jednej rzeczy: dzianiny stylowe bluzy, sukienki lub zestaw czapek. Z roku na rok, model, autor ręcznie ubrania coraz popytu, a mistrz Knitter wszyscy bronią. Ale nawet najlepsze mistrz zacząć od drobnych. Dlatego powinniśmy zrozumieć dzisiaj jak robić na drutach plecionki i igieł warkocze. Schematy te wzory są dość proste, i nauczyć się czytać ich nie jest trudne.

Uderzająca wzór

Jednym z najczęściej stosowanych w pracy ręcznej z wytłaczanymi wzorami – mówił Xhosa, który przedstawia schemat przepływu poniżej. Pokoje urządzone są z dzianiny sukienki, swetry, kamizelki, swetry, czapki i wiele innych koszulkach. Wzory „warkocze” są uniwersalne. Są one idealne w produkty wykończeniowe – przetwórstwo szyje i rękawy i dolną część produktu, a także w realizacji dużych obrazów na wszystkich szczegółów dzianiny. Ten sam wzór może być doskonale połączony kilka rodzajów tkania.

Plecionki, proste i złożone, związane z różnymi metodami lub znajdujące się na spodniej stronie dzianiny, nadaje produktowi specjalną, zapach soulful właściwe dla wszystkich produktów utworzonych przez ręce wykwalifikowanych pracowników. Ponadto, proces pracy jest proste i jest z dzianiny warkocz jest szybkie i łatwe. Ważne jest, aby zrozumieć zasadę realizacji takich wzorów.

Dzianina: wzory obwodu Spit – pomoc

Splecione pętle powszechnie nazywane „warkocze”. Jest to jeden z tradycyjnych metod dziania w modzie dzisiaj. Dzianiny z przędz o dowolnym składzie, związanym ze sobą powiązane, zawsze dostać ulgę.

Large „Spit” – najważniejszą cechą tkanin wydajności dzianin. Jednakże, ponieważ takich wzorów dziewiarskich, trzeba pamiętać, że ich stosowanie zwiększa ilość konieczną do przeprowadzenia planowanego modelu przędzy. W dzisiejszym czasopisma reprezentowane dziewiarskich, wzory obwodu „Spit” na różnych poziomach złożoności, do którego konsumpcja przędza jest już obliczone.

Kos może być wykonana z innego numeru pętli i provyazyvatsya nie tylko dziewiarskich twarzy. Splątane z 2 pętle mogą być wykonywane zarówno w osobie i na złej stronie dzianiny. Ale warkocz składający się z liczby pętli więcej niż dwa, zazwyczaj mieszczą się w zakresie osobistego. Jeżeli przeplatanie obejmuje pętle twarzy i kordonek, to będą one zamieniają się miejscami tak, że produkty były najwyższej twarzą w twarz.

Dodatkowe narzędzia dla „pluć”

Zazwyczaj drutach „pluć” wymaga dodatkowego otworu, do którego te pętle są zerowane provyazyvaniya która jest opóźnione i wykonywane po wymaganej liczby ściegów na drutach z głównych szprych. Gdy przeszczepione 1 x 1 tak, otwór nie jest konieczne, ale jeśli przeszczepione składa się z wielu pętli, to jest konieczne, w bardziej skomplikowanych splotów używany, i dwa lub trzy podobne szprychy, którego długość może być dowolna, ale średnica powinna odpowiadać rozmiarowi głównej odbiornika.

Szczególnie dziania wzór

kiedy Igły warkocze, schematy i opis na drutach, które są oferowane, należy stosować się do pewnych zasad.

  • Na spektakularny efekt ulgi przędzy, z której są malowanie. Cienka nić jest bardziej odpowiedni do pracy z małymi warkocze od dwóch do sześciu szwów i dziewiarskich grubych miękkich nici przędzy i warkocze lepszego planu większej liczby pętli jako małe wytłoczone wzory na tkaniny z grubej przędzy nie będzie wyglądać, ale częściej po prostu puste wszystkie wysiłki pana.
  • Gdy plecionek lub wiązki bujnej grubej nici powinny zwiększyć liczbę wierszy między szczepiona i liczby ścieżek pomiędzy pętla powtarza wzór zastosować wzór do maksymalizacji produkt piękne i tłoczone.

Dzianina: Spit z systemami

Nauczyć dzianiny wzory z „warkocze” lepsze wykorzystanie miękkiej tkaniny o średniej grubości (300 metrów na stogrammovom odwijane) o dowolnym składzie. Może to być albo wełniana przędza pół wełniana, dopasowanie i akryl.

W próbce obwód dziania „oplot” wzór zawiera szprychy 26 pętli 24 i pętelki Fig.2 krawędzi pętle. Pętla wzorca są podzielone następująco: 10 – bezpośrednio do wykonania „streamer” 7 – na spodniej powierzchni obustronnie przeszczepionych. Kos wykonywane pętle twarzy na niewłaściwym polu. W opisie pętli wzór dziania krawędzi nie jest zaangażowany. provyazyvayutsya one tak: pierwsza pętla w każdym rzędzie jest ustawiany na prawej igły, a nie provyazyvaya, ten ostatni jest zawsze złe dopasowanie.

  • 1 rzędzie – z powrotem, dzianiny twarzy 7, 10, 7 backstitches twarzy.
  • 2. rzędzie – powierzchnia 7 backstitches, 10 twarzy, 7 backstitches.

Więc nosić 11 wierszy, będą one służyć jako podstawa do „pluć”.

  • 12. rząd robimy inaczej: robi warkocze splocie. Provyazyvaem 7 backstitches pętle i przystąpić do głównego etapu, którym stosowania dodatkowego igły. Jej, nie provyazyvaya wyjąć 5 oczek i pozostawić igłę przed płótnie roboczej. Wykonywania pętli twarzy w następujących głównych ramion 5, 5 twarzy z dodatkowym igły. Dalsze backstitches 7.

Przeprowadziliśmy warkocze splecione z kierunku w lewo. Aby wykonać warkocze tkackich rację, mówił z większym wycieku na to zawiasy zostawić szmatką pracy i provyazyvayut tuż po „pluć” drutach pętli z głównych szprych.

Wykonywanie pierwszego splątanie, następne 11 rzędów na drutach, jak wyglądają na rysunku.

W następnej serii pętli provyazyvaem taka sama jak w 12, wykonując następujące czynności powiązane. Jest to najprostszy algorytm do wykonywania wzorca „Spit” szprych. Schemat ten wzór dziania powtarza się co 12 rzędów.

Wzór „Spit” – w oparciu o wzory o różnej złożoności

Na podstawie tej metody tkania stworzył ogromną liczbę obrazów wykorzystywanych do tworzenia dzianiny ręcznie. Wiele magazynów robótek teraz oferują różnorodne wzory szprych. „Warkocze” z diagramami, okablowanie i Arana zbudowany na tej samej wydajności algorytmu tka. Rozważyć wykonanie techniki streamer składający się z trzech Aran zwanej w niektórych źródeł fantazyjne uprząż.

Wykonywanie uprząż fantazji

Liczba pętli, aby wykonać ten warkocz musi być podzielna przez trzy. Uzyskanie pętla 21, od którego krawędzi 2, 9 – aby linek i 5 – w obszarze dziania powrotem. Granica pętli provyazyvaem tradycyjne: najpierw strzelać, nie provyazyvaya, dzianiny bełkot ostatni. Pierwszy i piąty rzędy provyazyvayut w tej kolejności, od rzędach wewnętrznych w strukturze dzianiny. W rzędzie 3. sprawiają zaszczepiono na pierwsze sześć pętli „rożnie” wyrzucanie 3 Pętle dodatkowe igłę na tkaninę i provyazyvaya je po 3 twarzy głównych ramion. W 7. warkocze rzędowych przeplatanie jest przeprowadzane na przestrzeni ostatnich sześciu pętli, 3 z nich wyszedł do pracy, vyvyazyvayut po oplotu pętle z głównych szprych. Na 9. serii dzianiny algorytm jest powtarzany.

W ten sposób spełniła wszystkie wzory, które są oparte na szprychy pluć. Schemat dziewiarskich różnych splotów plecionki i warkocze, nawet najtrudniejsze, jest czytelny i nie powoduje trudności w realizacji.