530 Shares 2985 views

Jak zrobić lody z gliny? Tworzymy z dziećmi

Zanim zaczniesz rzeźbić z drogich materiałów, należy grać z plasteliny. Jeśli chcesz być kreatywny z dzieckiem, to lepiej kupić Plastelina dla kreatywności dzieci. Po pierwsze, to jest tani, a po drugie, jest on dostępny w różnych kolorach. W tym artykule, będziemy wam jak zrobić lody z plasteliny.

Lepim prosty przysmak

Musimy zacząć od prostych modeli. Przed dokonaniem lody z gliny, umyć ręce, aby cząstki pyłu nie zepsuć gotowego dzieła. Również czyste tabeli. Weź trzy kawałki plasteliny w różnych kolorach, łączyć je ze sobą i zwinąć w kłębek. Następnie strzeli dolną część komina, jak pokazano na rysunku. Następnie wziąć wykałaczkę lub specjalnego narzędzia z małą kulkę na końcu, i sprawiają, że ostre krawędzie dna. Jak zrobić lody z gliny? Weź kawałek plasteliny kolorowe opłatki i ślepe dna. Prilep słodyczy klaksonu. Stack czerpać wzór siatki róg. Lody wykonane z plasteliny jest gotowy!

Jak zrobić formy do gofry?

Jak zrobić lody z gliny, że to realistyczne? Aby to zrobić, trzeba olśnić nie tylko przysmak, ale stożek sztabki. Można to zrobić na kilka sposobów (w tym artykule opisano, jak zrobić lody z gliny). Można rozwałkować cienką warstwą gliny i stos farby siateczką. Następnie ta warstwa jest cięty i skręcone okrągłą lody.

Drugi sposób to trochę trudniejsze i bardziej kosztowne w produkcji. to polega na tym, że można kupić polimeru gliny w dowolnym kolorze, rzuć go w cienkiej warstwie, a także z nożem, aby wzór siatki. Następnie dostać MDL trzeba upiec. Po upieczeniu pozostawić do ostygnięcia. Teraz Molde mogą być używane! Wystarczy zrobić odciski na plasteliny.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić lody z gliny, która jest bardzo podobna do obecnej. Ponadto rzadko, ale w niektórych sklepach można zobaczyć gotowe Formy do płytek produkcyjnych.

Lody czekoladowe z gliny w postaci spirali

Generalnie, przed jak rzeźbić z plasteliny żywności (lody w zestawie), przeczytaj ten zdjęć żywności. Dzięki czemu będą w stanie zauważyć błędy w swojej pracy, aby mieć czas, aby je naprawić. Pierwszy rzut długie brązowe kiełbasa. Następnie delikatnie przekręcić go w spiralę. Od światła masy brązowego niewidomych przez Horn. Stos, narysuj wzór.

Jak wyrzeźbić z plasteliny żywności, lody w pierwszej kolejności? Przylgnie do klaksonu kiełbasy. Następnie, na samym lodzie trzymać małe kolorowe kręgi jako ozdoby. Teraz, gdy wiesz, jak szybko i łatwo zrobić posiłek z gliny z ich rąk. Kiedy nauczysz się tworzyć piękne rogi wagi dla dzieci, można bezpiecznie zacząć rzeźbienie z gliny polimerowej. Po upieczeniu Tworzywa sztuczne stają się twarde i, co najważniejsze, elastyczny. Nie będą łamać w przypadku upuszczenia lub pomnutsya nieostrożne obchodzenie. I mogą być lakierowane. Ponadto takie produkty mogą zrobić dekorację w postaci bransoletki lub kolczyków. Powyższe jak zrobić lody z dwóch różnych rodzajów gliny.

Jak ślepy popsicles?

Jest jeszcze inny ciekawy rodzaj produktu. Teraz dowiesz się, jak zrobić lody z plasteliny owoców. Potrwać kilka kawałków mas do modelowania w różnych kolorach. Umieścić je razem i gładkie krawędzie. Kolory mogą być bardzo różne – od niebieskiego do żółtego. Następnie łączy się lodów kawałek plasteliny jasnobrązowego koloru. Ten drewniany kij. Zostaną opisane inny sposób, jak zrobić lody z plasteliny. Podobnie można to zrobić Popsicles polewy czekoladowej.

Aby to zrobić, należy najpierw podłączyć wiele różnych kolorów do modelowania. Następnie rozwałkować ciasto z dużą ciemnobrązowej gliny i przykleiła się do jej lody. Co dzieje się dalej zależy od tego jak dokładnie chcesz dokonać deser. Można przykryć „Chocolate” tylko połowę. Można pokryć całość, a następnie wyciąć nożem lub stos lodów, które można zobaczyć jego warstw kolorów. Można również zrobić małe ozdoby w postaci małych pałeczek lub kulek.

Jak sprawić, by Twój produkt trwalsze?

Jeśli chcesz lody serwowane ty długo, niewidomych przez nią z polimeru gliny. Jak pisaliśmy powyżej, materiał ten po upieczeniu staje się bardzo silny. Ponadto, dobry model, można wkleić na kawałki papieru w kilku warstwach, a następnie wyciąć i wyciągnąć całą glinę. Następnie konieczne jest skleić dwie połówki produktu, a następnie wklej na z skrawkach papieru. To lody można ozdobić i bawić się z nim w domu lalek. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić z plasteliny lody z ich rąk.