738 Shares 4231 views

Powieściopisarz i scenarzysta Alex Gravitsky

Alex Gravitsky – autor powieści, nowel i opowiadań z gatunku science fiction. Ponadto, jest on jednym z twórców popularnego serialu telewizyjnego, a wśród nich – „Rubel-Live».


Pisarz Alex Gravitsky urodził się w 1978 roku. Ukończył studia w Instytucie Pedagogicznym. Po otrzymaniu dyplomu psychologa Pracowałem w tej specjalności od kilku lat. Zanim w pełni poświęcić się pracy literackiej, próbował wielu zawodów.

Alex Gravitsky opublikował kilka artykułów na temat programów i metod nauczania dzieci w wieku przedszkolnym komputerowych. Pierwsza grafika została opublikowana pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Ale książka pojawiła się w formie papierowej później. Na początku działalności literackiej Alexei Gravitsky publikować swoje dzieła w internecie.

tworzenie

W 2001 roku w „Science fiction” ukazał historię gazety „Carlson”. To był początek publikacji karierze literackiej Gravitskogo. Później historia w książce zatytułowanej „Daj duszy.” Dzieła, które stworzyli długo Alex Gravitsky drukowane wyłącznie w czasopismach literackich. Wśród takich specjalistycznych czasopismach – "Świat science fiction", "Finder", "Nameless Star", "tajne moc".

Bibliografia Gravitskogo ponad dwadzieścia prac. Najsłynniejszym:

  1. „Mamo”.
  2. „Odizolowania”.
  3. "Kalinov Most".
  4. „Droga do domu”.
  5. "The Game".
  6. „Trybunał”.
  7. „Pogoda w domu.”
  8. „Wyścig do dna”.
  9. „Poczucie piękna.”
  10. "Midnight sur"

We współpracy z pisarzem, reżyserem i aktorem prace Sergeem Paliem powstały „Cryostasis”, „nienormalne wakacji”.

„Mój dobry mag”

Opowiadania i powieści dla dzieci zasługują na szczególną uwagę. Jedna z prac Gravitskogo skierowany do młodych czytelników – „Mój dobry mag”.

Każde dziecko marzy o spotkaniu z kreatora. Bohater tej historii miał przyjemność spotkać się z prawdziwym magikiem. Jednak później okazało się, że każda nowa Nikita – produkt charakter Gravitskogo – nie jest czarodziejem, ale zwykły człowiek z niezwykłym dobre serce. Praca jest w trakcie szkolenia „Grammar moralności.”

scenariusze

Autor Alex Gravitsky nie ogranicza się do pisania dzieł sztuki. Równolegle z działaniami literackimi, on parał jako pisarz. Pierwsze małe dzieła w tym gatunku zostały stworzone dla kreskówek flash.

Od pisania skryptów dla projektów animacyjnych Gravitsky wkrótce porzucone przez włączenie serialu. Jego filmografia prace czternastu. Wśród nich – legendarny głośnik serylo Levitan „Moskwa Mówiąc!” Projekty „Earthquake” i „Capture”. Mówi się, że Aleksiej Gravitsky – dość wszechstronne osobowości. Oprócz aktywności scenicznego, brał udział w tworzeniu wielu projektów internetowych.

"Cryostasis"

Akcja tej pracy odbywa się w Moskwie. Powieść opowiada historię ludzi, niewytłumaczalny i nagle znaleźli się w stanie letargu. Zacznij jako niezwykłą przygodę w 2016 roku. W stanie zawieszonych bohaterów animacji przebywania trzydzieści lat. Ich przebudzenie jest nieprzewidywalna. Według wiarygodnych opinii czytelników, książka historia dość kłopotliwe. Jednak ze względu na fantastyczną powieść filozoficzną i zyskał popularność wśród czytelników.