331 Shares 2959 views

Rozrywka w Samarze dla dzieci: gdzie pójść z dzieckiem?

Żywy, ekscytujący, niezapomniany – tradycyjnie postrzegane jako kochający wakacje matek i ojców dzieci, jeśli rodzina jest w stolicy lub małomiasteczkowej życia. Co zabawy dla dzieci w Samarze spełnić te kryteria? Na szczęście, miasto jest w stanie zaoferować swoim mieszkańcom i odwiedzającym szeroką gamę miejsc rekreacyjnych, gdzie mogą bawić się przy rodziców z dzieckiem. Więc, gdzie powinien udać się do spadkobierców w pierwszej kolejności?


Rozrywki dla dzieci w muzeach Samara

Reszta może być nie tylko zabawa, ale również edukacyjnych. Dla rodziców, którzy zgadzają się z tym stwierdzeniem, zawsze otwarte muzea Samara. Na przykład, te matki i ojcowie, którzy są zainteresowani rozrywki dla dzieci w Samarze może przejść do ich spadkobierców w Alabin Muzeum. Największą przyjemność dzieci zaprezentują się na interaktywną wycieczkę tematyczną poświęconą danym temacie, powiedzmy, „Tajemnica Tysiąclecia”. Również w muzeum stale organizuje fascynującą wystawę, na przykład, opowiadając historię miasta.

Znamienny jest również Galeria Sztuki Dziecka, znajduje się w domu Klodt. Eksponaty są owoce twórczości dziecięcej, który wyświetla prace dzieci z różnych krajów. Ponadto, podczas wizyty w galerii można podziwiać lalki narody świata, aby odwiedzić warsztaty twórcze dla dzieci. Niezapomniany i będzie zwiedzanie dworu, który należał niegdyś do słynnego architekta.

Jakie inne rozrywka edukacyjna dla dzieci w Samara? Muzeum-Estate of Alekseya Tolstogo – miejsce, gdzie uczniowie powinni z pewnością odwiedzić. Tutaj dzieci będą miały fascynującą historię o tym, jak żyją ich rówieśnicy w odległej przeszłości, niektórzy pacjenci uczono w szkołach. Również faceci pomóc tworzyć własne drzewo genealogiczne.

Zoological Park

Wybór rozrywki dla dzieci w Samarze, można zatrzymać i odwiedzić zoo. Pozwoli to dzieciom zanurzyć się w tajemniczy świat przyrody do zapoznania się ze zwierzętami, z którymi mieli wcześniej kontakt tylko podczas czytania książki lub oglądania filmów. Samara Zoo zaprasza turystów o każdej porze roku.

W tej chwili, dzieci i rodzice będą mogli zobaczyć w rezerwie ponad 1700 zwierząt. Co ciekawe, niektóre z nich to typy, które są zarejestrowane w wykazach Red Book. Krokodyl nilowy, afrykańskie lwy, tygrysy syberyjskie – dzieci będą go kochać. można po prostu spacer po zoo lub zarezerwować tematycznej z przewodnikiem, także dla klas szkolnych są oferowane biologii poznawczych. Wreszcie dzieci mogą przejechać się na osiołku lub kucyka warunkiem wizyty rezerwa na weekend.

Teatr Lalek

Rozrywki dla dzieci w ofercie Samara i teatrów. Na przykład, młody mieszkaniec miasta powinien zdecydowanie odwiedzić słynny Teatr Lalek. To miejsce jest interesujący jest fakt, że jest jednym z najstarszych teatrów w naszym kraju. Przez ponad 80 lat dla młodych widzów rozmieszczone są ekscytującą prezentację.

Występy są stosowane różne rodzaje lalek. Dzieci zobaczą i figurki rękawiczka Tablet, kukiełki. Świąteczną atmosferę tworzą jasne dekoracje i kostiumy, a także odpowiednim akompaniamentem muzycznym. Repertuar kina zawiera około 50 wyjaśnień. Niektóre z nich koncentruje się na dzieci od trzech lat, podczas gdy inne są przeznaczone dla starszych dzieci. Działki produkcje zapożyczone z bajek napisanych przez znanych rosyjskich i zagranicznych pisarzy.

Nie tak dawno temu tradycyjne idee zaczęły naprzemiennie z interaktywnych wystaw, oprócz tego, możesz iść i występy muzyczne, znane dla ich rozrywki.

Zanurz się w świecie nauki

Jakie są zabawy w Samarze zarówno dla dzieci jak i dorosłych? Nie tylko dzieci, ale ich rodzice będą zachwyceni odwiedzając Muzeum rozrywkowych naukę. „Moebius” słynie z interaktywnych eksponatów, dzięki którym dzieci mogą łatwo zrozumieć złożone procesy zachodzące w świecie przyrody. Zwiedzanie muzeum pomoże matkom i ojcom, ich spadkobierców marzy zainteresowania w dziedzinie chemii, mechaniki, optyki. Nabycie wiedzy naukowej pomogą młodzi goście spróbować na temat roli kreatora, który kontrolować siły natury.

Uczniowie mogą nie tylko oglądać z eksperymentów przeprowadzonych, ale również stać się ich uczestnikami bezpośrednimi. Istnieje również odwiedzający muzeum żarliwe poszukiwanie, której przejście daje niezapomniane przeżycia. Jak dzieci i „kuchni molekularnej”, ujawniając tajemnice gotowania potraw specjalnych.

Kids Club Sandland

Jakie inne działania godne uwagi dla dzieci w Samara? Dzisiaj coraz bardziej popularne kluby dziecięce, gdzie uczestnicy mieli okazję do ujawnienia nieodłączną naturą swoje talenty. Niektóre z tych instytucji to klub dla dzieci oraz popularną Sandland, otrzymując znakomite recenzje mamusie i tatusiowie.

Klasy piasku zapewnić dzieciom niesamowite doświadczenie. Jest to nie tylko ekscytującą rozrywką, ale także skuteczna forma arteterapii. malarstwo piasek, który zaangażowany centrum małych gości, zapewnia rozwój umiejętności motorycznych, mają pozytywny wpływ na wyobraźnię i intelekt. To ciekawe, że w tworzeniu arcydzieł piasku może być zaangażowany i rodziców dziecka, wzmacniając w ten sposób emocjonalną więź z nimi. Obecnie studio znajduje się w TC „Babilonu”. Różne programy skierowane do dzieci w każdym wieku.

Dziecięce centra rozrywki

Dziecięce centra rozrywki w Samarze prezentowane również w ogromnym zakresie. Na przykład, rodzice z dziećmi mogą złożyć wizytę w DRK „Dinoplaneta”, który jest w „Park House”. Tutaj dzieci czekają dwa-metrowy dinozaur w stanie produkować na nich niezatarte wrażenie. Będą one również być w stanie cieszyć się na automatach w matek i ojców spółki. Wreszcie, dzieci z pewnością spodoba się mnóstwo okazji, aby ćwiczyć w skokach na trampolinie i spróbuj swoich sił w prowadzeniu pojazdów elektrycznych.

Warte odwiedzenia i centrum rozrywki „Limbo”, który znajduje się w SEC „Viva-Land”. Oferuje zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Studenci będą mogli ćwiczyć strzelanie w laser tag, przedszkolaków – jazdę na karuzeli i małego pociągu. Wszyscy, którzy chcą czekać do gry w koszykówkę, hokej, wyścigi.

"Victoria" park wodny

Co to są „woda” z rozrywki w mieście Samara dla dzieci? Mamusie i tatusiowie z pewnością powinny iść do jego spadkobierców w parku wodnym „Victoria”, który znajduje się w centrum handlowym „Moskwa”. Wrażenie na dzieci produkować tropikalnych miejsca projektowania. Tutaj można zobaczyć sztuczne skały, które wydają się prawdziwe, podziwiać egzotyczne rośliny.

Posiada aktywne dzieci tak samo jak 11 zjeżdżalniami, z których niektóre są przeznaczone dla najmłodszych. Ponadto, istnieje 9 różnych basenów z wodospadami. W razie potrzeby, można siedzieć w jacuzzi lub popływać w basenie fali. Podczas cieplejszych miesięcy, oferował możliwość pływania na świeżym powietrzu.

Idziemy do cyrku

Samara State Circus – kolejne miejsce obowiązkowo odwiedzić. Pokaż program zmienia się co miesiąc, wszystkie pokoje są kolorowe i rozrywki. Przed publicznością nie tylko lokalnych artystów, ale także gości wykonawców, w tym gwiazd, znanych w Rosji i za granicą.

Dzieci nie tylko będą cieszyć się widokiem, ale także dowiedzieć się ciekawych faktów o historii cyrku. Jest to muzeum, w którym eksponaty w terenie budynku, które ujawniają tajemnice stają życia cyrku w mieście. Można zobaczyć artefakty, takie jak stare plakaty, autografy cyrkowych gwiazd, które zasłynęło dekady temu. Ponadto, zwiedzający będą mieli okazję podziwiać rzeczy osobiste słynnego klauna Oleg Popow, po którym został nazwany Circus.

Który parki odwiedzić

Niezapomniana zabawa dla dzieci w Samarze w lecie oferuje wiele parków. Na przykład, powinno się wybrać się na spacer z całą rodziną w parku kraj położony nad brzegiem Wołgi. Gdy na jego terytorium znajduje parkingowych starożytnego ludu, który jest teraz w stanie zobaczyć każdy, a także podziwiać kilkusetletnie dęby. W parku znajduje się interesujący odwiedzić w zimie, tym razem dla gości stokach narciarskich. W lecie działa wiele atrakcji, które zapewniają wiele przyjemnych minut.

przejażdżki konne czekają na rodziców i dzieci w parku o nazwie 30 Years of Victory. Jej terytorium jest wieczny płomień, zbudowany zabytków, które utrwalają bohaterów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. dzieci będą również ciekawe do zapoznania się z próbkami sprzętu wojskowego.

W Gagarin park rozrywki jest łatwo o każdej porze roku. W zimie, dzieci i rodzice będą mogli jeździć i jeździć na nartach, latem na ich przejażdżki utylizacji. Również dzieci mogą przyjść na myśl możliwość karmić łabędzie i wiewiórki.

TC „Stodoła”

Wykaz ciekawych miejsc, które można odwiedzić mamę i tatę ze swoich dzieci, nie możemy ignorować i TC „Stodoła” (Samara). Zajęcia dla dzieci oferowane są tutaj dla każdego smaku. „Magic Forest” młodzi naukowcy będą kochać zbadać ogromne centrum rozrywki. Strefa zaprasza dzieci od trzech do dziesięciu lat, jednak wolno i bardzo małych dzieci w towarzystwie rodziców, którzy nie muszą płacić za wstęp.

Na terenie pola gry, można znaleźć basen z kulkami, różnorodne zjeżdżalnie, piaskownicę wypełnioną małymi kamykami. Ponadto, dzieci z pewnością docenią także różne tunele i mosty, z których badanie trwa dłużej niż jedną godzinę. Co ciekawe podział aleja na obszarach tematycznych. Tu można odpocząć na słońcu „plaży” ride „słonia”, a nawet przygotować swój własny obiad. Oczywiście, z usług małych zwiedzających szeroka różnorodność środków transportu.