485 Shares 4925 views

Wózek dla wygody dziecka i rodziców: Inglezina Vittoria

Przez narodzin rodziców dziecka rozpocząć przygotowania wcześniej często, czytając opinie i zalecenia dotyczące tego, co jest potrzebne w pierwszych miesiącach dziecku i przyzwyczajenie się do rzeczy dziecięcych. Między innymi jest to teraz dość trudne do wykonania bez wózka, a wymagania nakłada bardzo poważne. Jeśli oprócz funkcjonalności i wygody rodziców docenić jakość i praktyczność, warto bliżej przyjrzeć się modelu Inglezina Vittoria, mający bardzo dobre opinie od klientów.


Włoska marka Inglesina mające na celu spełnienie najśmielsze oczekiwania kupujących. Oprócz faktu, że produkty tej marki skupiają się głównie na potrzebach klientów, zawsze mogą znaleźć smak, który będzie niespodzianką.

Tak, wózki Inglezina Vittoria łączą nie tylko komfort i przestronność, ale także eleganckie i wyszukane wykończenie. Konstrukcja łatwa w obsłudze. Charakterystyczną cechą tych modeli jest avtolyulki obecność który jest dopuszczony do transportu w samochodzie dziecka od urodzenia do 10 miesięcy.

Dodanie tylko kilka centymetrów do standardowej wielkości, producenci dokonali wózek dość duże, powodując dziecko może łatwo przyjąć wygodną pozycję za nim.

Charakterystyczny dla Inglezina Vittoria spokojny, tradycyjny kolorów wykończeń, a także wysokiej jakości materiałów, które są w ten sposób wykorzystywane. Na dnie kosza jest specjalnym urządzeniem do kontroli przepływu powietrza, co przyczynia się do naturalnej cyrkulacji powietrza. Jest otwarty i składany kaptur z jego chromowanych części, znajdujących się tutaj. Urządzenie na zewnątrz kołyski kontroluje windę oparcia, kąt pochylenia 180 stopni.

Standardowy wózek Inglezina Vittoria jest wyposażony w miękkie płaszcz-bag dziecięcych stóp, które będą chronić je przed wpływami atmosferycznymi, jedzenie kosz, ustanowionego od dołu, torby na rzeczy dla dzieci. Po użyciu koszy dla dziecka, narzędzie może być przekształcony do starszego dziecka, wystarczy kupić odpowiednią siedzibę producenta, są dostępne w większości sklepów specjalistycznych.

Od pierwszych miesięcy życia dziecka muszą szczególnie monitorować stan wszystkich swoich rzeczy, twórcy Inglesina Vittoria zadbał o wygodę podczas czyszczenia tego modelu spacerowiczów. Top kolebka wykorzystywane wiatroszczelna i materiałów wodoodpornych, które są łatwe do czyszczenia na mokro. W środku wnętrze jest całkowicie usunięto i przemyto w temperaturze 30 ° C. Zapewnia to wysoki poziom higieny przedmiotów, które są w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Reszta podstawce można łatwo czyścić miękką ściereczką.

Waga gondola tylko 6 kg, to łatwo wyjąć i umieścić na obudowie, razem z nią są wygodne uchwyty do przenoszenia, dzięki czemu można go używać podczas podróży bez żadnych trudności.

Użyteczne amortyzatory koła i działanie średnich przyczyniają Inglezina Vittoria na każdej powierzchni drogowej. Oba koła tylne są dostarczane w postaci belek hamulcowych. Na podwoziu jest specjalne urządzenie, które chroni ją przed przypadkowym zamknięciem. W tym przypadku, zebrane modelu z łatwością mieści się do windy, która jest ważna dla mieszkańców dużych miast. Zdemontowanym podwozie swobodnie wchodzi do bagażnika samochodu.

Należy zauważyć, że Inglesina Vittoria opinie z rodziców jest w większości pozytywne. Nie zawsze jest to możliwe, aby spotkać się w wózku inwalidzkim, tak ważnym tematem w pierwszych miesiącach życia, zarówno funkcjonalność i stylowy design. Wysokiej jakości materiały i spełniają najwyższe standardy sprawiają, że ten produkt dla maluchów bezpieczne i wygodne w użyciu.