711 Shares 3924 views

Jak gotować groch owsiany z warzywami w wielowymiarowej

Przygotuj groch owsianki w wielowarstwach jest wystarczająco łatwe. Ale aby to naprawdę smaczne i satysfakcjonujące, musisz dodać lekko smażone warzywa i kiełbasę do niej.

Jak gotować pyszne owsianki z nowoczesnym urządzeniem kuchennym

Niezbędne składniki:

  • Masło – 55 g;
  • Groszek – 2,6 filiżanek;
  • Sól, mała – łyżeczka;
  • Świeże gałązki koperek i pietruszki – trochę;
  • Wędzona kiełbasa – 100 g;
  • Pieprzowy pieprz – trochę szczypta;
  • Marchewka świeża mała – 1 szt.;
  • Słodkie bulwy – 2 szt.
  • Oczyszczona woda pitna – 2-3 kubki.

Przetwarzanie głównego składnika

Przed ugotowaniem owsianki grochowej należy dokładnie przetworzyć produkt fasoli. Aby to zrobić, musisz wziąć 2,6 szklanki groszek, warto posortować je i wrzucić do dursztu. Po tym, głównym składniku należy pływać najpierw pod ciepłym, a następnie pod chłodnym strumieniem. Aby groch minimalny czas przetworzony w wielowarstwu, zaleca się zanurzenie w zwykłej wodzie pitnej z wyprzedzeniem (od 6 do 15 godzin). Ale jeśli nie masz czasu na to, ten produkt może być używany i tak dalej.

Proces obróbki kiełbas i warzyw

Aby zrozumieć, jak zrobić owsianka z grochu, nie musisz być doświadczonym ekspertem kulinarnym. Przecież to potrawa wymaga minimum jedzenia, czasu i wysiłku. Jednak bardziej smaczna i satysfakcjonująca wersja przygotowania tej kolacji wymaga użycia kiełbasek i warzyw. Tak więc, należy wziąć wędzoną kiełbasę, oczyścić ją ze sztucznej lub naturalnej muszli, a następnie rozdrobnić cienkimi słomkami. Potem trzeba pociąć słodką cebulę na średnie pół-pierścienie, a na tartaczu rzucić małą marchewkę.

Pieczenie warzyw i kiełbasek

Przed gotowaniem groszku owsianego, w wielowarstwu trzeba lekko podgrzewać cebulę, wędzoną kiełbasę i marchewkę. W tym celu wszystkie składniki należy umieścić w misce z masłem, zamknąć je szczelnie i umieścić w trybie wypieku przez 16-18 minut. Następnie, smażone potrawy muszą być w misce i zacząć gotować owsiankę.

Obróbka cieplna produktu fasoli

Jak gotować owsiankę? Prawie każda pani wie odpowiedź na to pytanie. Przecież w tym przygotowaniu nie ma nic trudnego. Śledzone lub dokładnie umyte groszek należy umieścić w misce, soli i czarnej z papryką, a następnie napić się wodą pitną, aby pokrywa produkt fasoli o ok. 2 cm. Następnie należy włożyć kuchenkę do systemu owsianki mleka (jeśli jest dostępna) lub zgasić Przez 30 minut.

Po daniu groszek jest w pełni gotowany, należy dodać smażone w śmietanie masło cebulę, kiełbasę i marchew, a także posiekane gałązki pietruszki i koperek.

Prawidłowe podawanie do stołu

Kasza owsiana z warzywami wędzonymi i wędzoną kiełbasą powinna być podana w formie gorącej wraz z chlebem pszennym i sałatką warzywną.