788 Shares 8787 views

Fitness model Suzanne Toldi: dieta i ćwiczenia

Susanna Toldi – znany węgierski model fitness, osobisty trener. Działanie to zawodnik, który cztery lata temu wygrał „Arnold Classic Europe”.

Susanna Toldi: biografia

Węgierski fitness model urodził się 9 listopada 1982 roku w miejscowości Devecser. W 2001 roku zdecydował się zmienić swoje miejsce zamieszkania i przeniósł się do Budapesztu, gdzie rozpoczął podjąć pierwsze kroki w karierze. Celowość i wytrwałość wykonane aktywnego sportowca Susanna Toldi i trener, motywowanie do działania.

Pierwsza nagroda fitness model miała miejsce w 2004 roku. Ale po 8 latach, Suzanne był w stanie wygrać w kategorii fitness sylwetkowym na „Arnold Classic Europe” mistrzostw. Teraz zawodnik nosi tytuł modeli światowej klasy siłowni, bieganie osobistego mentora i menedżera w klubie fitness. Zatrudnienie nie koliduje z dziewczyną do podróży do różnych kontynentach i uczestniczyć w turniejach i mistrzostwach.

Susanna Toldi – jeden z niewielu uczestników Scitec Nutrition, że zespół jest godny ochrony. Siedemnastego maja 2014 zawodnik uczestniczył w Bodi Power Pro, gdzie dzięki nieustępliwości i regularne szkolenia otrzymał główną nagrodę w kategorii kobiet rysunku. Ten moment został oznaczony przez Suzanne produktów statuetki idealne kobieca postać i czek na 3000 dolarów.

Odżywianie fitness model

Mimo pięknej figurze, Susanna Toldi codziennie dwukrotnie używa węglowodanów. Ale pozwala im na sobie tylko w małych ilościach. Najczęściej jest to warzywa, świeże lub gotowane w podwójnej kotła. Aby wypełnić białko fitness model odżywianie owoce morza, wołowina, ryby i kurczaka classic organizmu. Uwielbia warzywa, ale stosuje je dopiero po zakończeniu konkursu w pierwszym etapie diety.

Sport odżywiania: program i zasady

Susanna Toldi dni rozpoczyna się z wykorzystaniem aminokwasów. Obserwowani przez bar białka lub drgania. Pierwszy posiłek towarzyszy minerałów i witamin. W ciągu dnia, sportowiec nadal wykorzystuje aminokwasy i musi być bez dodatku cukru. Przed treningiem Suzanne trwa specjalny zestaw tabletek argininy lub kofeinę. Po treningu sportowców podejmuje BCAA jako kapsułki lub napoju z koktajlem białka i takich użytecznych przeciwutleniaczy. Ostatni posiłek jest również w połączeniu z minerałami i witaminami.

Zwykle tydzień na siłowni

Susanna Toldi działa osobistego trenera z 14 do 20 godzin. Po tym, że zaangażowane w kolejne dwie godziny jego ciało. Kiedy jej pokój nie jest dostępny, można go dołączyć do przyjaciół i trenować z innych kulturystów. Według większości sportowców, taka zmiana otoczenia pomaga skupić się na celu.