826 Shares 9194 views

Rozgrzewka przed szkoleniem domu dla początkujących

Zdrowy styl życia – to bardzo przydatne dla absolutnie wszystkich ludzi, gdyż pozwala nie tylko dobrze wyglądają, ale również czuje się świetnie. Dlatego każdy powinien myśleć o tym, że niektóre z ich czasu poświęcić na ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie, zwalnia Cię to z nadmiaru tłuszczu, poprawić funkcjonowanie serca i innych narządów. Jednak większość ludzi znaleźć wymówkę. Nie są one zaangażowane w sport dlatego, że iść na siłownię – jest to drogie, niewygodne, przez długi czas, i tak dalej. Wszystko późno wraca z pracy i nie chcą mieć coś innego niż reszta. Ale to w niewłaściwy sposób, a także znaleźć czas na trochę ruchu zawsze jest możliwe. I niekoniecznie zapisane w siłowni, ponieważ jest możliwe, aby trenować w domu. Tylko tu trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ nie będzie mieć trenera, który pokaże Ci wszystko i wyjaśnienia, a wiele osób może dostać rannych po pierwszej sesji. Głównym powodem – brak rozgrzewki. Ale rozgrzewka – ważną częścią szkolenia, prowadzi do dźwięk mięśni, rozgrzewa się i rozciąga je, pozwala serca do przystosowania się do zwiększonych obciążeń. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niezwykle przydatna rzecz. I w tym artykule dowiesz się jak szukać standardową rozgrzewkę przed treningiem w domu.

zginać

Rozgrzewka przed treningiem w domu powinien składać się z zestawu różnych ćwiczeń, z których każda jest niezbędna do wykonywania przez krótki okres czasu. Na przykład, zaleca się, aby rozpocząć z otworami przód z pozycji stojącej. Trzeba w regularnych odstępach czasu, aby zginać i dotknąć palców podłogi między nogami od siebie na szerokość barków. Zaleca się, aby zrobić to ćwiczenie przez około trzydzieści sekund, a następnie można od razu przystąpić do następnego. Jak widać, rozgrzewka przed treningiem w domu nie oznacza długie przerwy między ćwiczeniami, ponieważ każdy z nich odbywa się bardzo szybko.

Podnoszenie kolan

Kolejne trzydzieści sekund, które składają się z rozgrzewki przed treningiem w domu, musi zawierać unosi kolana z tej samej pozycji stojącej. Tylko tym razem, stopy nie powinny stanąć ramię szerokość od siebie, a razem – dzięki czemu można uzyskać dobre rozciągnąć mięśnie i spokój, aby utrzymać równowagę, stojąc na jednej nodze. Tak więc, najpierw podnosząc jedną nogę w górę, wyginając go w kolanie, a jednocześnie uchwycić oburącz kolano i wcisnąć się. Początkowo, może czuć dyskomfort, który odbędzie się niemal natychmiast. Oznacza to, że mięśnie nie są gotowe do poważnego wysiłku, ale ich trening, aby je przygotować. Zmień nogę i powtórz tę procedurę wielokrotnie. Rozgrzewka przed szkoleniem domu dla dziewcząt, a to może skończyć. Faceci mogą również starać się komplikować swoje zadanie, za pomocą wag.

Pochylenie poprzeczne

Rozgrzewka przed treningiem w domu dla mężczyzn może się różnić od tego, co jest oferowane do kobiet, ponieważ często ludzie różnej płci pracować na różnych grup mięśni i wymagają innego obciążenia te same mięśnie, aby je ogrzać. Ale ćwiczenia jako całość będzie taka sama dla nich, po prostu ludzie, tam gdzie to możliwe, może skomplikować sam proces, ale gdzie nie pracują, użycie dodatkowych akcesoriów takich jak ciężarkami lub hantle.

Ale nadszedł czas, aby powrócić bezpośrednio do treści treningu. Poniższe ćwiczenie zajmie Ci te same trzydzieści sekund, a tu trzeba przechylić bok bez odrywania stóp od podłogi. To pozwala ogrzewać skośne. Skomplikować ćwiczenia mogą być następujące: kiedy przechylona na bok, aby podnieść przeciwną rękę nad głowę, a jednocześnie nie jeden, ale dwa sprężyste pochylenia, przed powrotem do pozycji wyjściowej. I tak powinno być rozgrzewka przed treningiem w domu. Zdjęcie z różnych sportowców może pomóc zrozumieć, aby starać się i jak ćwiczyć.

Kolistymi ruchami z rękami

Co jeszcze jest rozgrzewka przed treningiem w domu? Zacznij rozgrzewka już minął, ale nadal istnieje wiele ćwiczeń, które pomogą Ci rozgrzać mięśnie przed treningiem. Teraz przyszła kolej na ramionach, które mogą mieć duży ładunek. Aby je rozgnieść, trzeba zrobić okrągły obrót ramion do przodu i do tyłu. Można to zrobić na raz lub komplikować swoje zadanie poprzez przekręcenie obu rąk jednocześnie. To ćwiczenie nie powinno spowodować zbyt wiele trudności, ale wtedy będzie mu wdzięczna, gdy po ciężkim ładunkiem na ramionach, będą one znacznie mniej boli. Rozgrzewka przed szkoleniem domu dla dziewczynek może również obejmować ćwiczenia, a jego oferta wykonać nawet pierwsze równiarki w zajęciach wychowania fizycznego.

wspina mieszkaniowe

Rozgrzewka przed szkoleniem domu dla początkujących powinna koniecznie obejmować ćwiczenia, które będą rozgrzać mięśnie brzucha, gdyż jest to bardzo ważna grupa mięśni. Biorą one udział w praktycznie wszystkich większości ćwiczeń, tak, że prasa musi zostać wzmocniona w pierwszej kolejności. To ćwiczenie powinno spełniać już przez dłuższy okres czasu – około dwóch minut. Trzeba położyć na podłodze, rozprostować nogi, a następnie podnieś ciało i patrząc na palcach nóg. Nie będzie on miał niewielki wpływ na mięśnie brzucha. Jeśli nie czujesz żadnego wpływu na mięśnie brzucha, można stopniowo zwiększać kąt wznoszenia się ciała. Wszystko zależy od indywidualnych okoliczności. Można nawet podnieść ciało aż do kąta dziewięćdziesięciu stopni, a następnie rozciągnąć palcami palcami, jeśli czujesz, że jesteś do tego zdolny.

Podnoszenie ciała i głowy

Ćwiczenie będzie podobny do poprzedniego, tylko tym razem trzeba leżeć na brzuchu i windy w tym samym czasie i jego głowę i ramiona i jedną nogę. Wykonaj to ćwiczenie powinno być mniejsze niż poprzedni. Idealny czas będzie około sześćdziesięciu sekund. Jeśli uważasz, że jedna noga nie wystarczy, można jednocześnie podnieść zarówno natychmiast i zatrzymać je w powietrzu tak długo, jak to możliwe. Następnie można rozpocząć, aby umieścić swoje ręce na boki, a nawet umieścić je za głowę, ale nie przesadzaj. Pamiętaj, że jest to trening, a nie trening, a Twoim zadaniem jest, aby nie rozwijać mięśnie, ale tylko ich ugniatać.

wyciąg noga

Poniższe ćwiczenie będzie musiała przeprowadzić przez minutę, a także z pozycji leżącej. Tylko tym razem trzeba będzie położyć na boku, kładąc jedną rękę pod głowę, aby utrzymać go w powietrzu. Istotą ćwiczenia jest, aby podnieść jedną nogę w górę, zatrzymała ją w powietrzu i obniżony tył. Czy to przez trzydzieści sekund, a następnie przewrócić na drugą stronę, podejmują podobną pozycję i unieść już drugą nogę.

pompek

Innym ćwiczeniem, które pomogą Ci jak rozciągnąć i rozgrzać mięśnie w swoim ciele – to pompek. Tylko trzeba przypomnieć sobie jeszcze raz, że tak długo, jak nie są zaangażowani w pełnoprawnego wykonywania, ale tylko ugniata. W związku z tym ograniczać się do jednej minuty, nie spiesz się i nie przesadzaj. Zająć stanowisko, które będzie można najwygodniejszy i zrobić pompek w wolnym tempie. To ćwiczenie działa bezpośrednio na kilka grup mięśniowych, z których niektóre już wcześniej ugniata, więc nie ma niebezpieczeństwa, że zrobisz dla nich zbyt dużym obciążeniem.

Ukończenie szkolenia – cardio

Ostatni i ostatni etap wykonywania będzie nieco inna od poprzednich. Wszystko było zrobione wcześniej ćwiczenia zostały zaprojektowane w celu zapewnienia, że mięśnie są rozgrzane, rozgrzana, rozciągnięte jak trzeba, to można rozciągnąć je bez groźby uszkodzenia rozciąganie lub łzawienie. Ale to nie wszystko, co jest rozgrzewka. Jak wspomniano wcześniej, w trakcie realizacji dużego obciążenia ciężkich ćwiczeń wpływa nie tylko mięśnie, ale także serca (który jest również mięśni). Ale żeby naciągnąć go za pomocą konwencjonalnych środków nie dostaniesz, więc trzeba uciekać się do specjalnej sesji treningowej przed którym jest cardio konsole. Jej istotą jest nieznacznie zwiększają obciążenie serca, tak aby była gotowa do ciężkich ćwiczeń, które masz zamiar wykonać. Kardiorazminka jest dość prosta: trzeba około trzech minut, aby wykonać na przemian działa w miejscu i skoków. Taka kombinacja daje pożądanego rezultatu, w trakcie szkolenia nie będzie problemy z sercem, zadławienia, czuję ból w klatce piersiowej w bok, i tak dalej.