121 Shares 9684 views

Brytyjska rodzina królewska spędza lato 2017 w Europie, najlepsze fotowycieczkę

Brytyjska rodzina królewska tournée w Europie. Drukuje Uilyam, księżna Kate, a ich spadkobiercy drukuje Dzhordzh i Księżniczka Charlotte rozpoczął swoją podróż do Polski, a następnie udał się do Niemiec.

Jaki jest cel podróży

Obecnie prowadzone są negocjacje między Londynu i Brukseli na „Breksa”. W celu utrzymania dobrych stosunków z partnerami z Europy brytyjskich, przedstawiciele rodziny królewskiej i udał się do tej małej wycieczce, podczas której spotkał się z głów państw, odwiedził teatrów i muzeów, przekazywane z fanami w stada. Ponadto, zrobili setki autoportretów z tych, którzy chcą uchwycić spotkanie z monarchów.

Załóżmy, wystarczy spojrzeć na zdjęciach wykonanych w ramach tej trasy.

Polska

Rodzina królewska przybyła do Warszawy. Data rozpoczęcia trasy – 17 lipca. Samolot wylądował na lotnisku wojskowym niedaleko stolicy.

Drukuje Dzhordzh Księżniczka Charlotte i wyglądać przez okno.

Polski pałac prezydencki, rodzina królewska spotkała się z głową państwa Andzhey Duda i jego żonę Agatha.

Ponadto para królewska oraz ich dzieci już spotkał wielu fanów tutaj, w rękach których były brytyjskie i polskie flagi.

Ponadto, przedstawiciele rodzin królewskich, wraz z Andzheem Dudoy i żoną udał się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie książę i prezydent zapalone świece ku pamięci ofiar.

Następnego dnia, William i Kate odwiedziła Muzeum Stutthof, utworzonego na terenie byłego obozu koncentracyjnego.

Tam spotkał się z holokaustu Żydów pośmiertnych w przeszłości jest więźniem obozu koncentracyjnego.

Następnie przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej udał się do Gdańska. Wizyta w centralnym rynku miasta odbył się w przyjaznej atmosferze, która rekompensowała dość ponury poranek, Kate i Williama. Książę i jego żona przywitał wszystkich, którzy przyszli, aby im sprostać.

Prawo na placu zorganizowano uroczyste przyjęcie z okazji przybycia brytyjskiej rodziny królewskiej. Para mogli skosztować lokalnego alkoholu i pierogi. Ponadto chwalili występy muzyków i artystów ulicznych.

Jego wizyta w Gdańsku Kate i William zakończył wizytę w Europejskim Centrum Solidarności.

Oto oni złożyli kwiaty pod pomnikiem poświęconym „Solidarność”, wiele zostało zrobione w walce z komunizmem w Polsce.

Po tym małżonkowie i dzieci chodziły do Niemiec – następny cel w europejskiej trasy.

Niemcy

W Berlinie Prints Uilyam i jego rodziną przybył 19 lipca. Samolot wylądował na lotnisku Tegel.

Drukuje Dzhordzh Wydaje się, że są zmęczeni niekończącą się podróżą. Jednak według świadków, na zdjęciu przechwytuje minut osłabienie przyszłego monarchę, a potem spojrzał Regal spokój.

Małżeństwo z zadowoleniem niemiecką kanclerz Angela Merkel.

Maykl Myuller, burmistrz Berlina, a jego córka Nina pokazała Kate i William Brama Brandenburska.

Tutaj brytyjskich monarchów zadowoleniem. Kate podeszła do tłumu, aby przywitać.

Następnie para odwiedziła Pamięci Berlina Ofiar Holokaustu.

Później, Kate i William spotkali się z przedstawicielami organizacji charytatywnej Strassenkinder (w języku niemieckim „dzieci ulicy”). Ponadto, przedstawiciele koronie brytyjskiej rodziny rozmawiali z nastolatków, którzy otrzymali pomoc ze strony organizacji.

Wtedy książę i jego żona przeszedł przez ogrodach Pałacu Bellevue w Berlinie wraz z niemieckiego prezydenta i jego żony.

Kolejnym miastem, odwiedził w trasie, był Heidelberg. Tutaj na szefa ulicznego nauczył się gotować kilka precli. Potem William i Kate odwiedziła intitut Badawczej. Dzień zakończył się rejs.

Jak Europa bierze British Royal Family

Kate i William, jak widać, w każdym mieście w ramach tej trasy spotkał się ciepło. Możemy założyć, że ta wizyta w Europie zakończyła się sukcesem.