867 Shares 7806 views

Kwiat dla Wodnika samicy. Jaki rodzaj kwiatów dać żeńską Wodnik

Astrologów zgadza się, że każdy znak zodiaku ma swój własny kwiat. Jest to ta sama maskotka jako cennego kamienia, metalu lub drewna. Ale kwiat Wodnik horoskop nie jest ulubionym miejscem dla wszystkich przedstawicieli tego znaku. Oczywiście, aby osiągnąć duchową harmonię i komfort psychiczny jest lepiej rosnąć przynajmniej jeden z zakładów maskotka. Ale na przyjęcie urodzinowe lub wesele nie jest jakoś zaakceptowane dać rozhdestvennik dratsenu lub w garnku.


W tym artykule omówimy szczegółowo tematykę kwiaty dla kobiety, która urodziła się w okresie od dwudziestego pierwszego dnia stycznia 18 lutego i który tym samym należy do znaku Wodnika. Co roślina będzie jego talizman? Jakie kwiaty dać jej pokój? Z tego, co zrobić dla jej bukiet? Przeczytaj o tym w niniejszym artykule.

Charakter kobiety Wodnik

Do przedstawicieli tego znaku zodiaku jest pod wpływem Urana i Saturna. Pierwsza planeta nadaje Wodnik (niezależnie od płci) kreatywności, pasji do poprawy, rewolucyjnego ducha. Ale Saturn wygładza impulsywność, daje spokój i opanowanie. Pod znakiem Wodnika urodzi się tylko geniuszem, gdyby nie ich pasją do nowych obszarów działalności. generują pomysły, ale rzadko je w praktyce do końca.

Wodnik Kobieta – natura jest skomplikowana. Jest oryginalny, mądry, nadzwyczajne myślenie, w stanie podbić serca i umysły. Ale w tym samym czasie jest wrażliwy i w tym stanie nie rób sceny, ale po prostu zamknięte w sobie (i nosi zemsty). Na tej podstawie i kwiat dla kobiet Wodnika ma być oryginalne, nietypowe. Nawet jeśli ten standardowych róż, goździków i tulipanów, są one bardziej jak kiedy rzadkie odmiany lub nieoczekiwane kolory.

maskotka roślin dla Wodnika

Po zastrzeżenie: nie wszystkie kwiaty, przynosząc szczęście, miłe dla oka przedstawiciela danego znaku zodiaku. Ale może to być prawdą, że maskotki roślinnymi. Co kwiat podpisać Wodnik?

Ponieważ znak ten jest pod ochroną dwóch planet, to te kilka talizmany. To narcyz, mirt i fioletowy. Jeśli mówimy o drzewie maskotka, ważne jest, aby wiedzieć, że Wodnik należy do elementu powietrza. Uwielbia smukły tułów, wysoką koronę i pięknie urządzone. Pamiętając miłość Wodnika Kobiety niczego niezwykłego, można zatrzymać Wybór prezentu na miniaturowe drzewka bonsai. Możemy pochodzić z Maskotka koloru. Z tego Wodnika wszystkie odcienie niebieskiego (od stalowej szarości do fioletu) i żółty.

Teraz połączyć te kolory z doprowadzeniem Powodzenia kwiaty. I dodać maksymalnie oryginalności, czyli tak jak Wodnika. Tak więc okazuje się, że zamiast skromnych fiołków dość wolno dać bratek, piwonia kształcie żółte żonkile z obosieczny, jak w bukiecie, aby położyć gałązkę mirtu.

Jaki rodzaj kwiatów dać żeńską Wodnik

Przy wyborze bukietu ważnego na podstawie dwóch kryteriów: oryginalność i rozpiętości tonalnej. Wodnik należy do elementu powietrza, więc należy dać pierwszeństwo wszystkich odcieniach niebieskiego. Na szczęście, natura nie stinted i umieścić ten kolor wiele roślin. Nie jest konieczne, aby myśleć, że niebieski, fioletowy, a nawet bardziej, dogania smutku i prowadzi do depresji. Spokojna i zrównoważona kobieta wodnik, absolutnie nie cierpią z powodu samotności, uwielbia ten kolor. Zwłaszcza, jeśli jest ona zawarta w egzotycznych orchidei lub ciemno-niebieskie tulipany.

Żółty kwiat do kobiecej Wodnika będzie również odpowiedni. Kolor ten bezskutecznie uważane zakłóceń lub prowadzi do rozdzielenia. Wodnik to daje nowy przypływ kreatywności i aktywności. Dać przedstawicielowi znak żółty frezja, róże, tulipany, krokusy. White calla z tłuczkiem słonecznej podoba także ze względu na nietypowe formy arystokratycznej.

Bukiet dla kobiety Wodnik

Ewentualnie trzeba zebrać razem wszystkie kolory w znaku zodiaku. Wodnik-kobieta uwielbiam nietypowe kombinacje kolorów i pomysłowych rozwiązań w tworzeniu bukietu. Ale jeśli przedstawić jej czerwony goździków i białych róż, ona będzie myśleć, że – człowiek tępy i bez wyobraźni. Znak powietrze jak roślina lekko wilgotne, mają mocny smak. Dlatego, lilia z doliny bukiet zostanie przyjęta przychylnie. Także proszę kobietą odciąć liliowo-Wodnika. Ale ważne jest, że jego oddziały nie były cięte z jednego krzaka. Zmienny charakter znak jak kontrastów białej i ciemnej bzu. Pachnący jaśmin mają również do sądu. Należy zwrócić uwagę na konstrukcję bukiet. Wśród kwiatów zainwestować trochę zielone gałązki roślin ozdobnych.

Kwiaty doniczkowe Aquarius-kobiet

Oprócz kwiatów ciętych może dać reprezentatywnej znak wdzięku garnek z żywych roślin. Jednak należy pamiętać, że staranna pielęgnacja z dnia na dzień – nie dla Wodnika. Jeśli nie chcesz, żeby Twój obecny stać się ciężarem, nie dając jej bulwiaste rośliny. Wodnik kobieta może zrobić wyjątek tylko dla Sissy – storczyki. Ten kwiat pasuje jej i zabarwienie (purpurowy i żółty) i miłość do światła słonecznego, a w wymaganiach napowietrzających.

Orchid – jak odbicie arystokratycznej i wyrafinowanej kobiety Wodnika. Co do reszty, dając jej mało wymagające rośliny. Najlepsze domowe kwiaty dla Wodnik Kobieta jest: Fitton srebro, jatrofa, poinsecja, maranta tricolor, strophanthus, Callistemon cytryna, Alokaziya Sander, kwiaty Kwiat, bokarneya gięcie, krzyżak Rowley, Lubbers Calathea.

rośliny doniczkowe

Niestandardowe umysł Wodnika kobiety docenią dar w postaci drzew non-kwiatowych lub krzewów. Jeśli jej dom nie jest kot, który może zatruć rośliny trujące soki, dać tej pani paunsettiyu. Jest również nazywany wilczomlecz piękny lub rozhdestvennikom. Górne liście rośliny mają jasny kolor karmazynowy. Oryginał nie jest kwiat do żeńskiej Wodnika? Abutilon paski ma inną nazwę – Maple pokojowej. Mają pola kwiat na parapecie lub drzewa – to w duchu Wodnika. Szczególnie dlatego, że roślina produkuje kapryśny, opadające jak maki, kwiaty. Pokój Klon jest obrońcą domu, chroni ją przed wnikaniem negatywnej energii.

Motley Rao z spiczaste liście w paski zielony i fioletowy kolor, który nie może pomóc, ale jak Wodnika. Roślina ta pobudza kreatywność, likwiduje urazy, ułatwia emocjonalny związek między ludzi żyjących w domu. Jeśli twoim zamiarem jest, aby dać Wodnik dratsenu, to niech to będzie rodzaj Godsefa. Jest to najbardziej oryginalna odmiana o prawie białych liściach. Zakład pomoże skupić, aby znaleźć wspólną płaszczyznę z osób w gospodarstwie domowym.

rośliny ogrodowe

Fiołki wszystkich rodzajów, krokusy, tulipany i żonkile musi być obecny w domu lub w ogrodzie na wiosnę. Z krzewów powinny być sadzone bzy – ulubiony kwiat dla Wodnika samicy. W lecie będzie zadowolić wallflowers, oryginalny różę, a jesienią – purpurowe dalii i astry.