444 Shares 2186 views

Malachit kamień: właściwości kamienia i jego funkcji

Mistycyzm jest bardzo cenny minerał, który jest znany jako „kamień malachit.” Właściwości kamienia są bardzo zróżnicowane. Przede wszystkim cenię go za niesamowite piękno. Pliniusz porównaniu go ze szmaragdem, ale podkreślił, że kolor tego wzorzyste gęstsze mineralnej i bogatsze niż kolor szmaragdu. Wartość kamienia malachit dla Hindusów jest ogromna. Jest on uważany za symbol harmonii świata i najwyższej miłości. To on, według astrologii indyjskiej, tworzy czystość myśli i łatwość psychicznego, eliminuje grzeszne myśli i niepokojące sny, zapobiega złe zamiary. Starożytni Grecy cenione-malachit także kamień. Właściwości kamienia wykorzystywane kapłanów i faraonów. Pomnożyć swoją mądrość, nosili go na szyję, a na pogrzebie były wykorzystywane jako ściółki zachować ludzką duszę nienaruszone. Właściwości malachit-Rock (zdjęcia) nie ogranicza się do religijnych wierzeń starożytnych pań stosowane jako wykładziny. One wcierać go na proszek, miesza się ze specjalnymi olejami i stosowane do powiek, aby podkreślić wyrazistość oczu.


Gojenie malachitowej kamienia

Właściwości kamienia od dawna znane w medycynie ludowej. Uzdrowiciele uważają, że zdrowie mineralnych i medycynie wykorzystywane do artretyzmu i reumatyzmu. uzdrowicieli ludowych twierdzą, że za pomocą malachit może pozbyć się choroby serca i płuc, wątroby i trzustki. Ma korzystny wpływ na szyszynkę, przysadkę mózgową, pozwala nam rozwijać intuicję, jasnowidzenie, uzdrawiającą moc. Oriental lekarze użyciem malachit dla „rozpuszczanie” siły korki oczyszczanie aury normalizacji metabolizmu energetycznego. Wielu z nich twierdzi, że wystarczy kilka razy dziennie, aby umieścić kawałek minerału do „zablokowany” obszaru ciała. Może być również stosowany malachit kamień do leczenia chorób psychicznych. Właściwości kamienia zależy głównie od jego rysunku i koloru. Im jaśniejszy kolor, tym większa energia dziwnego, lek. Uwzględniać leczenie i rysunek. Na przykład, kawałki koncentrycznych wzory zastosowane do czakry serca stres emocjonalny i łagodzenia chorób psychicznych. Dzisiaj, nawet tradycyjna medycyna uznała pozytywny wpływ na zdrowie kamienia. Lekarze zalecają, że ludzie z problemami tarczycy sobie malachit naszyjnik i rdzeni – wisiorki lub piramidę z minerału, umieszczając je w sercu. Amerykańscy naukowcy odkryli, że kamień cud chroni przed promieniowaniem i pomaga pozbyć się skutków promieniowania.

Klapy, wróżby i inne ceremonie

Istnieje przekonanie, że jeśli obecny kochanek malachit dekoracji, to nigdy nie będzie w stanie zapomnieć o dawcę. Uciera na proszek i dodano (w ilościach śladowych), w nagovorennuyu wody, ale również przyczynia się do związania serca wybranych zawsze. Jednak warto pamiętać: Malachit przyciąga wszystkich ludzi tego, kto go nosi. Wśród nich może być nie tylko dobrymi ludźmi, ale oszuści. Ponadto, malachit pomaga tylko tym, którzy mają dobre intencje, ale w rękach przestępców, on czernieje i wali. Oprawkach w złocie, przynosi tylko właściciel nieszczęścia.