756 Shares 9919 views

Wszystkie obowiązki ognia i składu zespołu

Obowiązki pożaru są liczne. I są bardzo ważne – to jest jasne dla każdego. Po tym wszystkim, ludzie lubią strażaków, pracował, aby ratować życie. Pracują w ogniu. Są one związane z tym niebezpiecznym elementem. A ponieważ wszystkie zasady, regulacje i wymogi muszą spełniać obowiązkowo.


Najważniejsze zasady

Uczestnicy gaśniczy muszą być zgodne z pewnymi obowiązkami ognia. Po pierwsze, należy przestrzegać zadań bojowych Karty i przypisanych do nich. Po drugie – w celu zapewnienia sprawnego i efektywnego funkcjonowania wszystkich pożarów, sprzętu i broni, a także monitorowanie ich bezpieczeństwa. Również – jak upewnić się, że sytuacja na miejscu pożaru, i pozostać w kontakcie z resztą uczestników. Oczywiście, należy stosować się do przepisów bezpieczeństwa. I pokazać wzajemne wsparcie oraz udzielania pierwszej pomocy osobom, które jej potrzebują.

o prawach

Powyżej mamy wymienione główne obowiązki ognia. Ogień ma również prawo miejsce. Tak więc uczestnicy gaśnicze mogą wykonywać żadnych działań, które pomogą rozwiązać problem i wyeliminować pożar – ale tylko te, które nie są sprzeczne z prawem i konstytucją. Mają także prawo wstępu do miejsc, gdzie można uzyskać i rozprzestrzenienie się ognia. Stworzyć wszystkie warunki, które mogą kolidować z rozwojem pożaru lub całkowicie zlikwidować. Strażacy mają prawo do korzystania bezpłatnie z transportu, łączności i sprzęt. Również w obrębie ich ograniczyć lub całkowicie zablokować dostęp do miejsca w którym rozwija się ognia. Oznacza to, aby zapobiec przedostawaniu się pieszych i pojazdów. I ogień może, a nawet musi ewakuować tych ludzi, którzy byli w środku ognia (i jeśli to możliwe, cennych własności).

Opis stanowiska strażak nie jest łatwe, a także jego działalność. W związku z tym ich praca powinna być doceniona wypłacona. Plus, są one zobowiązane do zapewnienia dobrej żywności i rekreacyjne.

line-up

Mówiąc o obowiązkach listy stojącej strażak i tych, którzy są bezpośrednimi członkami zespołu. Po pierwsze, jest to szef straży celnej (lub przesunięcia). Po drugie – lider drużyny. Istnieje również szef, szef przeszkodą GDZS, a także dowódca straży. Kolejna część gazodymozaschitnik, strażak, związany dedykowany kierowcy samochodu i, oczywiście, strażaków, wykonując najbardziej niebezpieczne zadania.

Odpowiedzialności za posty

Szef straży organizuje walki z ogniem według zasad i zapewnić współdziałanie działu straży. Jednak powinien on śledzenie całego procesu i aby pozostać w kontakcie ze starszego urzędnika. Lider drużyny prowadzi ekipę na dedykowanym samochodów i innych urządzeń. Udaje mu personelu, z podaniem ich separację źródeł wody, metody brukowania węży i przestrzeni, aby ewakuacyjnych. I przechowywać w Sprawdzenie zgodności z przepisami bezpieczeństwa. W ogóle – wszystkie aspekty techniczne.

PPC GDZS Głowa przewodniczy kontrolny, on ustala skład CP, określa lokalizację organizacji, i zapewnia wszystkie warunki działania ognia – .. w tym stanowisk Security Check, oficjalnych dokumentów, organizacji pomocy medycznej, itd. Osłona musi informuje dowódcę o sytuacji GDZS na ogień i prowadzić rejestr linków GDZS + oficjalnych dokumentach. GDZS dowódca zapewnia strażaków zadania, dostarczając wszelkiej możliwej pomocy ofiarom, zapewnienie przestrzegania warunków bezpieczeństwa i podjęcie środków na zapewnienie opieki GDSZ niezbędne.

Gazodymozaschitnik musi zapewnić bezpieczeństwo strażaków w oddychać środowiska, sprawdzić stan maskach gazowych i monitorowania stanu zdrowia ludzi i żołnierzy. zaopatrzenie strażak agentów, gaśnicze Connected – nadawania / odbierania informacji i utrzymać swoją rejestrację, a kierowca musi monitorować wydajność jednostek i zespołów maszyny, wykonaj ogień i pozwolić, aby usunąć samochód do bezpiecznej strefy – jeśli sytuacja się pogarsza.