185 Shares 7488 views

Przegląd najlepszych pizzerii w Czelabińsku

W żadnej pizzerii miasto jest uważany za instytucję, w której można nie tylko smaczny i szybki posiłek, ale również świetny czas z przyjaciółmi, zorganizować rodzinne wakacje lub spotkanie biznesowe.

W Czelabińsku istnieje kilka pizzerii są bardzo popularne wśród mieszkańców miasta i części. Głównymi kryteriami przy wyborze były pozytywne informacje zwrotne od obywateli urządzeń kuchennych, a także atmosfera i komfort w pomieszczeniach.

Trochę ciekawych faktów o pizzy

  • Pizza – danie pochodzi z Włoch. Jest on tworzony na podstawie greckich ciasta z cebula, czosnek i oliwki. Ta pizza pojawiła się ponad sto lat temu i był pierwotnie danie dla ubogich.
  • W zależności od składników znajduje się duży wybór pizzy. Klasyczna wersja – „Margarita”, z bazylią, pomidorami i mozzarellą. Nazwany na cześć założyciela potraw królowej tego kraju.
  • Neapol – miasto, w którym po raz pierwszy otworzył pizzerię. Pod nazwą „Antica Pizzeria Port Alba” działa od 1738 roku do dziś.
  • Teraz potrawa stała się popularna nie tylko w Europie, ale na całym świecie. W 1994 roku, Kalifornia ma swoją pierwszą stronę internetową z możliwością elektronicznego zamawiania pizzy. W 2013 roku w Padwie kucharzy zaproponował zamiast tradycyjnego dodatku otrzymanego z mąki zbóż i roślin strączkowych. Wynik był o 30% niższy produkt kalorii!

Pizzeria w Czelabińsku: Najlepszy z najlepszych

„PitstsaManiya” opinii konsumentów – jedna z najlepszych pizzerii w mieście. W instytucjach przytulne wnętrza, przyjazny personel i szybką obsługę. Jest to jeden z niewielu pizzerii w północno-zachodniej Czelabińsk. Asortyment obejmuje około 12 rodzajów pizzy: klasyczne i oryginalne opcje, w tym naczyniu o tej samej nazwie „PitstsaManiya”. Ponadto, możliwe jest, aby zaprojektować własną pizzę: dodaj do niego każdy z proponowanych składników. Menu restauracji zawiera szeroki wybór napojów, deserów, zup i gorące.

Papa Carlo – kolejny popularny wśród odwiedzających instytucji. Należy do dużych restauracji posiadających RESTOSTAR. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje: istnieje darmowy program rozrywkowy dla dzieci w pizzerii w Czelabińsku, lekcje gotowania dla dorosłych. We wnętrzu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a tam jest nawet mała kino dla najmłodszych.

Pizza w różnych częściach miasta

W różnych częściach miasta istnieje sześć kawiarnie firma „Doc Pizza”. Jest to jeden z najstarszych pizzerii w Czelabińsku – po raz pierwszy otwarty w 1994 roku. Byli powiedzieć przystępne ceny i pozytywną jakość pizzy. Można zamówić dostawę do domu. Instytucja na ulicy. Noworosyjsk została uznana za jedną z najlepszych pizzerii w dzielnicy Leninsky Czelabińsk.

"Pitstsburg" – pizzeria, która posiada dwa oddziały. Byli powiedzieć przyzwoity stosunek jakości do ceny, wysoki poziom usług. Instytucja odgrywa dyskretną muzykę, część dla dzieci. W menu znajdują się nawet kilka rodzajów pizzy dla dzieci. Dla dorosłych – wielki wybór koktajli alkoholowych (lub nie), włoskiej, japońskiej kuchni, a nawet osetyjskich torty.

duże sieci

Dużej sieci pizzerii Pizza „Dodo” należy do wielu instytucji w całym kraju. Jest to nowoczesna firma, reprezentująca możliwości dostarczania pizzy. Teraz można zamówić a la carte posiłek, w zależności od ilości czasu, jaki upłynął po przygotowaniu, cena jest różna. Jeśli pizza jest gotowy na więcej niż 45 minut – koszt jest zmniejszona. Spółka poprawiła w zakresie wyglądu takich nowych produktów jak dodstery, paluszków serowych, Hawajska pizza z ananasem.

Inne rozwinięta sieć PIZZA MIA ma dużo fast-food wokół Ural Federal District. Jest praca w średnim segmencie cenowym, a skupić się na jakości jedzenia. Firma otworzyła dwie pizzerie w Czelabińsku. Klienci mile zadowolony z niską ceną i wysoką szybkość obsługi.

dane kontaktowe

Adresy pizzerie w Czelabińsku:

  • "PitstsaManiya" ul. Ak. Królowa, 23; Str. Młoda Gwardia, 27B.

  • Papa Carlo: Liberty, 88D; Str. Komuna 100.
  • "Doc-pizza": Zwilling, 55B; Str. Eltonskaya 2nd 47; Str. Blücher, 51; Str. Khmelnytskoho 13; Str. Lenin, 14; Str. Noworosyjsk 122.
  • "Pitstsburg" ul. S. Razina, 2; Str. Komarova, 127A.
  • PIZZA MIA: Str. Lenin, 83; Str. Zwilling, 38.
  • "Dodo Pizza": st. Złodzieje, 60; Str. Czajkowski, 16A; Str. Salyutna 2.

Podobnie jak w innych wielkich miastach, w Czelabińsku istnieje wiele różnych restauracji i fast zakładów spożywczych. Dobra pizza można znaleźć w każdym obszarze, wybierając zakres cen, zakres bogactwo, poziom usług. W najlepszych instytucji miasta uważnie monitorować wizerunek firmy, są innowacje w obsłudze klienta, lepszą obsługę.