602 Shares 9966 views

Owoce pizza – orgia kolorów i bogactwo smaków

Pomidor, ser i bazylia – zwykły zestaw wystrój do ciasta drożdżowego, pochodzący z Włoch. Pizza „Margarita” urzeka swoim delikatnym i wyrafinowanym smaku. Dodaj sieć anchois ciasta z parmezanem i cieszyć oryginalny smak „Neapolitana”. Kocham to gorąco? Odważne tandem ostra papryka i salami w „diabolo” staną się ulubionym. Przy całej różnorodności gatunkowej pizzy większość z nas próbowało go więcej niż raz. Aby naprawdę zaimponować gościom, kucharze przygotowania owoców pizzę. Przepis jest prosty i może być używany w domu.

Orgia smaków i kolorów

Ciasto na prosty ciasteczek, dużo owoców i jagód – prosty przepis na pizzę owoców. Gospodyni może eksperymentowania z wielkością posiłków, zamiast jednej dużej ciasto można wytwarzać kilka małych – porcje.

Kluczowe składniki:

 1. Masło – 200 g
 2. Cukier – 200 gramów.
 3. Jaj – 3 kawałki.
 4. Mleka (2,5% tłuszczu) – 60 g.
 5. Mąka / e – 500 g
 6. Proszek do pieczenia do ciasta – 3 łyżeczki.
 7. Sól – 1/3 łyżeczki.
 8. Ekstrakt waniliowy – pół łyżeczki.
 9. Skórka pomarańczowa – 1 łyżeczka.
 10. Krem suflet – 750
 11. Twarogiem – 500 gramów.
 12. Jabłka, brzoskwinie, morele, banany, śliwki, kiwi, gruszki, maliny, porzeczki, jeżyny – do smaku.

Preparat deserów

Owoce do pizzy, która jest reprezentowana przez zdjęciu powyżej, zgodny z oryginałem, ważne jest, aby ściśle stosować się do przepisu.

W pojemniku z wysokie boki wchodzi masło, cukier, wanilię i skórkę. Pokonać z mieszadłem. Jeden po drugim dodać jajka, kontynuując proces. W misce przesiać mąkę, wymieszać z proszkiem do pieczenia i solą. Połączyć dwa zbiorniki, ugniatać, aż będzie gładkie. Położyć papier do pieczenia, włożyć ciasto, aby wygładzić krawędzie pokryć arkusz tego samego papieru. Wyślij do lodówki na 1 godzinę.

Schłodzoną ciasta dzieli się na pół, jednoczęściowy odesłać (może być stosowany do wytwarzania wielu desery), druga rolka, umieszczonym na podajniku.

Piec wstępnego nagrzewania do temperatury 150-160 °, owoce piec do pizzy podstawę 15 minut do złotego brązowymi ciasta nasycony. Wysunąć odczekać do całkowitego ochłodzenia.

Ubij śmietanę z krabem i serek z mieszadłem, aż gęsty gładki. Nałożyć równomierną warstwę gotowego ciasta. skórki owoców, pokroić w plastry, umieścić w kręgu, wypełniając całą przestrzeń tortu. Jagody „siedzenie” w kremie w sposób chaotyczny.

Pokroić w plastry i służył posiłek z kawy, herbaty i napojów.

Pizza bez mleka i jaj

Fruit Pizza przepis ze zdjęciami dywersyfikacji codziennej diety i będzie oryginalne dopełnienie świąteczny stół. Danie sezonu, do jego przygotowania będzie musiał świeże owoce i jagody.

Kluczowe składniki:

 1. Masło – 150 g
 2. Cukier – 70 gramów.
 3. Sody oczyszczonej – 1 łyżeczka.
 4. Salt – ¼ łyżeczki.
 5. Mąka / e – 350 gramów.
 6. Banan – 2 szt.
 7. Bita śmietana – 200 gramów.
 8. Owoce, jagody – do smaku.

instrukcje gotowania

Włącz piekarnik. wymagana temperatura pieczenia pizzy owoców – 170 stopni.

Kilka godzin przed rozpoczęciem pracy, aby masło z lodówki, należy miękką konsystencję. Wymieszać z cukrem. Usuń ze skórki od banana, dodaj do elementów opisanych powyżej. Pokonać miksera do uzyskania jednolitej masy.

Pojemność mąki wymieszać hotelu, sodę i sól. Dodawanie suchej mieszaniny na mokro masy kremowej, stale mieszając. Przystąpić do wyrabiania ciasta. W gotowej postaci nie powinny być strome, wbita. Tworząc cienką warstwę (nie większa niż 1 cm grubości), wygładzony ręcznie lub za pomocą wałka. W klasycznej wersji Fruit pizzy – rundę, jednak pozwoliła na tworzenie naczyń prostokątnych.

Przygotować blachy do pieczenia, lekko naoliwione (może być używany jak masło i warzyw). Włóż ciasto. Piec ogrzewa się do tego czasu do żądanej temperatury. Optymalny czas trwania pieczenia pizzy preformy – 10 minut. Ciasto powinno być lekko czerwienieją.

Gotowy ekstrakt ciasto, aby przejść na papierowym ręczniku do ostygnięcia.

Podstawa zimno nasmarowane bitej śmietany, wierzch kawałkami owoców, owoców i wstępnie przemywa się i oddziela się od skóry.

Owoce – poddać się Tartu jasne zimy, należy przygotować bardziej podstawowym składnikiem jest. Większość z nich są bezpiecznie przenoszone pobyty w zamrażarce przez 4-5 miesięcy i zachować nieskazitelny smak.