572 Shares 2487 views

Co jest darsonwalizacji głowy?

Zdrowy, silny, włosami jest źródłem dumy dla każdej kobiety. Ale mężczyźni, zbyt często są zainteresowane o gęstości włosów, łysy kolorów dodatkowych, ponieważ nie wszyscy. zmiany związane z wiekiem, warunki zdrowotne, działanie chemiczne bezlitośnie niszczą strukturę loków. Traktuj swoje włosy pomogą darsonwalizacji głowy.


Jaką procedurę?

Z uzdrawiających właściwości skuteczne serum pielęgnacyjne, maski i spraye mogą być darsonval tylko. Na zewnątrz, urządzenie to jest podobny do grzebienia-grzebienia. Wytwarza słabe prądy elektryczne, które podrażniają się naczyń krwionośnych, nerwów i komórek ciała. Taka ekspozycja wywołuje stymulację włókien mięśniowych i funkcji gruczołów. W rezultacie, naczyń krwionośnych, obieg krwi jest lepsza, drenaż limfatyczny moc jest uzyskiwana komórek mieszków włosowych wzbogacona cząsteczkami tlenu, toksyny, uszkodzeń grzybiczych są eliminowane i zatrzymuje rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych.

Tak więc, gdy darsonvalizatsii głowy ze sobą elementów i promieniowania ultrafioletowego się prąd rozładowania. Są one wytwarzane przez urządzenie i działają na górnych warstw naskórka za pomocą elektrody szklanej.

Zakres zastosowania

Od spektrum działania w darsonvalya szeroki, może być stosowany w różnych dziedzinach. Prądy elektryczne skutecznie leczyć problematyczną skórę. Oni pomogą uporać się z trądzikiem, trądzik, trądzik i zapobiec zmarszczki. Darsonval stosować do leczenia i profilaktyki wielu chorób ciała. Ten ból pleców, brodawek, chorób żył, tętnic, układu oddechowego i innych. Ponadto, urządzenie to pomoże przywrócić naturalne loki kosmetyczne.

Ale jak każdy procedury, wskazania i przeciwwskazania darsonwalizacji skóry głowy ma również. Stają się lepiej zapoznać z góry i nie ryzykować swoje zdrowie.

wskazania darsonval

Urządzenie jest zalecany do stosowania na skórę głowy w następujących przypadkach:

 • Łojotok wszelkiego rodzaju.
 • Nadmierne wypadanie włosów.
 • Łysienie wszelkiego rodzaju.
 • Przekrój, łamliwe końce.
 • Powolny wzrost włosów.
 • Stan zapalny na skórze głowy.
 • Nudny kolor, brak zdrowych loki połysk.
 • Jako środki zapobiegawcze.

Jeśli chcesz poprawić strukturę włosa, dzięki czemu są one gładkie i zdrowe loki przyspieszenie wzrostu gospodarczego, aby zawiesić je przed upadkiem lub normalizuje pracę gruczołów łojowych na głowie, to na pewno warto spróbować dla siebie darsonvalya działanie.

Przeciwwskazania

Darsonwalizacji głowy przeważnie skuteczne. Ale zdarza się, że korzystanie z urządzenia nie przyniesie oczekiwanych korzyści, a nawet prowadzić do niepożądanych powikłań. Darsonval nie zaleca się w następujących przypadkach.

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • chorób onkologicznych.
 • Obecność awarii rozrusznika układu sercowo-naczyniowego.
 • Padaczka.
 • Zakrzepowe zapalenie żył.
 • chorób zakaźnych.
 • Krwawienie zaburzenia.
 • zaburzeń psychicznych.
 • Nadwrażliwość impulsów elektrycznych.

Przeprowadzanie darsonwalizacji w salonie kosmetycznym

Urządzenie leczenie może być prowadzone na kanapie w pozycji siedzącej lub leżącej z głową specjalnego wałka mocującego. W większości przypadków stosowana jest druga opcja. Przed zabiegiem, klient jest przeznaczona do usunięcia wszystkich biżuterię z głowy i szyi, włosów i umyć włosy, jeśli to konieczne. Włosy muszą być suche i czyste. Ponadto, dobra kosmetyczka grzebienie wszystkie zamki i potem zaczyna darsonwalizacji głowy.

Metodologia sugeruje, że grzebień, grzebień odbędzie się od regionu ciemieniowej z tyłu głowy. W tym przypadku, jeśli klient ma długie włosy, ruch wykonany w kierunku ich wzrostu. Z krótkim strzyżenie odwrotnie.

Dla maksymalnego efektu, kosmetyczki podczas darsonwalizacji wykorzystuje surowicy terapeutyczne, mleczka, balsamów i innych produktów. Pod wpływem impulsu prądowego użytecznych właściwości są opisane w całości. Co do zasady, procedura kończy się na relaksujący masaż światła głowy.

czas trwania narażenia

Średnio sesji darsonwalizacji trwa dziesięć minut. Jednak czas ekspozycji może być nieznacznie zwiększona lub zmniejszona w zależności od indywidualnych parametrów. Procedura może być wykonywana codziennie, ale nadal zaleca się zrobić sobie przerwę na dzień lub dwa.

Oczywiście darsonwalizacji składa się z 10-25 sesji, które są przypisane w zależności od dostępności problemów z włosami. Oznacza to, że leczenie będzie trwać od jednego do dwóch miesięcy. W roku mogą wydać nie więcej niż trzy takie kursy.

Darsonwalizacji w domu

Motodika darsonwalizacji głowy z powodzeniem stosowany przez kobiety i mężczyzn w domu. Aby prawidłowo przeprowadzić procedurę na własną rękę, nie trzeba przejść specjalne szkolenie. Wystarczy przeczytać instrukcje do maszyny, która sprawia, że każdy producent.

Na początku lepiej jest umyć starannie i włosów głowy, nawet jeśli uważasz, że jest czysty. Upewnij się, że włosy na karku i nie biżuteria (wisiorki, szpilki, szpilki, i tak dalej).

Weź elektrody pektynian, traktować go z alkoholem i połączyć się z urządzeniem. Zająć wygodną pozycję na krześle. Skręć darsonval i dołączyć go do głowy. Zwiększyć moc aż do czasu, aż skóra nie będzie czuć lekkie mrowienie.

Wydaj urządzenia w ruch okrężny od korony do karku. Nie zapominaj, że darsonwalizacji głowy z krótką fryzurą zgłoszonym wobec wzrostu loki, a długi – w kierunku ich wzrostu.

Aby leczenie przez około dziesięć procedur. Jako środek ostrożności, należy d'Arsonval przez miesiąc co trzy lub cztery dni.

zapobieganie wypadkom

 • Darsonval Stosować tylko na czystą i suche włosy.
 • Nie dopuszczać wody ani innych płynów na instrumencie.
 • Nie należy używać urządzenia w miejscach o dużej wilgotności.
 • D'Arsonval działa, nie dotykać powierzchni metalowych.
 • Używać tego produktu w dawkach, nie należy przekraczać zalecanej moc i czas trwania sesji.
 • Nie należy korzystać z urządzenia na dzieci.

Przestrzeganie tych prostych zasad pozwoli na bezpieczne korzystanie z urządzenia w domu. Dlatego nie należy zaniedbywać tych zaleceń.

Wybór darsonvalya

Jeśli zdecydujesz się na zakup darsonvalya do użytku domowego, jego podejście do wyboru z dużą ostrożnością. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na parametry techniczne. Dla darsonwalizacji głowy dopasowania modelu o napięciu od 7 do 12 kV. Natężenie prądu nie powinna być większa niż 0,02 mA. Zakres częstotliwości uznane za dopuszczalne w 85-135 kHz.

W zestawie z urządzeniem może przejść szereg dysz. Istnieją modele z jednym tylko grzebień-grzebień, co jest słuszne i konieczne do leczenia włosów. Wybór będzie zależał od potrzeb.

I oczywiście, produkt musi być poświadczone. Urządzenia, które nie spełniają norm krajowych, może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia.

czy urządzenie działa

Włosy jest stosowanie tego produktu okazały się nie tylko badania, ale również przez lekarzy i pacjentów. Darsonval daje wspaniałe rezultaty w walce z wypadaniem włosów, tłuszczu, kruche i słabe warkocze.

Nawiasem mówiąc, można zatrzymać wypadanie włosów w pięciu sesjach i przyspieszenie ich wzrostu – dwóch tygodni. Suchość skóry głowy znika po pierwszym zabiegu. Udowodnić skuteczność darsonwalizacji opinie skóry głowy prawdziwych ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Cierpieli różne problemy, a teraz mają luksus i włosami.

koszt darsonwalizacji

Koszt jednej sesji w klasach kosmetologii może wahać się od czterystu do trzech tysięcy. Taki region Cena rozproszonym jest objaśniony, w którym wewnętrzny i model urządzenia stosowanego (jego pojemności, dysz oraz innych charakterystyk). Również w służbie obejmuje kompozycję terapeutyczną, która każdej własnej kosmetolog. Jeśli pomnożymy kosztów postępowania od liczby sesji, które strach wyobrazić, ile to będzie kosztować darsonwalizacji.

Oczywiście, jest to najkorzystniejsza kupić maszynę do użytku domowego. Ich ceny wahają się od pół do siedmiu tysięcy. Można kupić przyzwoity model z wieloma dyszami średnio dwa lub trzy tysiące.

Darsonwalizacji głowy wyraźnie daje wynik. Należy zweryfikować skuteczność procedury na własnym doświadczeniu.