244 Shares 8769 views

Co jest indywidualny pakiet opatrunek

Na pierwszym pierwszej pomocy stosowany bandaż pakiet indywidualnie ran i oparzeń. Ta mała koperta ważenia tylko 70 g umożliwia zatrzymanie krwawienia i ochrony rany przed infekcjami. Dlatego te pakiety są zawsze obecne w służbie w armii i Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, jak również wszystkich stanowisk medycznych i w każdym przedsiębiorstwie. Lekarze zalecają stosowanie indywidualnego pakietu opatrunku do wszystkich miłośników atrakcji na świeżym powietrzu, turystów, sportowców i tych, którzy lubią podróżować. Sytuacje są różne, a po kontuzji w tym przypadku nikt nie jest bezpieczny, a to narzędzie może pomóc, aby przenieść go z mniej cierpienia.


Dlaczego potrzeba indywidualnego pakietu przebieralni

PPI, jak to nazywa, został stworzony pierwotnie dla wojska i miał każdy żołnierz. Powrót na początku 20 wieku, były pakiety, które składają się z klocków bawełny gazą nasączoną środkiem antyseptycznym i kleju do mocowania go. Celem jego tworzenia – zapobieganie infekcji rany w niesterylnych warunkach, zmniejszenie bólu i zmniejszając krwawienia. Opatrunek indywidualny pakiet medyczny pozwala uniknąć komplikacji, zakażenia krwi i ból podczas transportu rannych do lekarza. W czasie pokoju, jak twierdził. Wszystko apteczka i torby pielęgniarek powinno być w przypadku katastrof, awarii lub wypadku.

pakiet Opis

Nawet jeśli nie jesteś lekarzem i nie jest członkiem wojennych, wiesz jak to wygląda. Opatrunek Opakowanie jednostkowe – jest koperta z gumowanej tkaniny powierzchni około 18 na 12 cm. Zgodnie z tym powietrzem i opakowaniu odpornym na wilgoć jest kolejnym z pergaminem. W niej i owinął się opatrunek zestawu. Składa się ona z bandażem medycznego 7-10 cm szerokości oraz do 7 metrów długości i dwa klocki. Różne typy pakietów mogą wynosić od 15 do 30 cm od powierzchni. Różnią się one od liczby warstw oraz – od 2 do 4. Najważniejsze – jest środek antyseptyczny, absorpcyjne i warstwy ochronne. Na wewnętrznej powierzchni podkładki jest również specjalny Warstwa atraumatyczny, co pozwala na usunięcie opatrunek bez bólu. Są one impregnowane niektóre antyseptyczne. Z dwóch klocków, jeden jest na stałe zamontowany na bandaż, a drugi może się poruszać. Pakiet zawiera również coś naprawić bandaż, to zazwyczaj bezpieczne pin, ale może to być na rzep lub inny łącznik.

Korzystanie indywidualny pakiet opatrunkowy

Aby zapewnić opiekę medyczną trzeba:

1. Otworzyć opakowanie gumowo.

2. przeciążony papieru pergaminu specjalnym gwintem.

3. Usunąć opatrunek i do bolca. Jest to zazwyczaj na czas trwania bandażowanie rannych przypięte do ubrań.

4. Ostrożnie odwijać bandaż trochę, aby dostać się na jałowym gazikiem. Wewnętrzna powierzchnia nie może dotknąć rękami, ale z drugiej strony może być dotykana, który jest oznaczony kolorowym wątku.

5. Nałożyć stałą wkładkę na ranie powoli odwijania bandaża przenieść drugi wylot otwór rany. Jeśli nie ma takiego, to jest możliwe, aby umieścić obok pierwszego z dużym obszarze urazu lub na górze, aby zapewnić bandaż ciśnienia.

6. bandaż klocki dla organizmu. bandaż na tyle długo, aby narzucać żadnych bandaż.

Funkcje pakietu dressing

Ta placówka medyczna ma wiele zalet w porównaniu z konwencjonalnymi bandaże i waty.

1. Opatrunek indywidualny pakiet sterylizowane w fabryce przez promieniowanie lub pary. Zapobiega to dalszemu zakażenia rany i sprzyja rozwojowi korzystnej mikroflory.

2. Podkładki impregnowany roztworem antyseptycznym, który przyspiesza gojenie.

3. klocki płaska bez uderzeń i zagłębień. To pomaga zmniejszyć ból.

4. Specjalna warstwa wierzchnia przyczynia bezbolesne usunięcie opatrunku, od rana nie wysusza.

5. Klocki są oddychające i dobrze wchłonąć krew.

6. dobrego zamocowania na rany i zdolność do stosowania Opatrunek uciskowy zatrzymuje krwawienie szybko.

7. Fundusze, które są impregnowane klocki, nie powoduje alergii i nie podrażnia skóry.

Opatrunek indywidualny pakiet – bardzo przydatna rzecz w każdej domowej apteczce. Nawet zwykły uraz domowego lub nacięcie zagoi się szybciej jeśli używają ubierając ją.