726 Shares 1765 views

Płytki Irbis – opcja wszechstronny i niedrogi

Jeśli chodzi o dzisiejszych popularnych marek urządzeń cyfrowych, takich jak tabletki, pełniąc w nie wątpić. Ale najbardziej znanych firm wykazują swoje produkty po wysokich cenach czasami niedostępnych. Oczywiście, stać na taki luksus nie każdy może. Dlatego ludzie wybierają tańsze opcje. Różnice pomiędzy produktami w tym segmencie są przydzielane nie dramatycznie, dlatego najlepszym rozwiązaniem nawet trudniejsze. Ale nawet wśród produktów w tej kategorii dużych tabletek można wyróżnić Irbis. Jakie są dane techniczne urządzenia? Jakie są ich główne cechy? Dlaczego klienci wybierają tę firmę?


Wypełnienie – jeden za wszystkich

Firma była w stanie zdobyć popularność wśród konsumentów ze względu na dwie rzeczy: po przystępnej cenie oraz szerokiej gamy produktów. Oczywiście, te produkty ma swoje niuanse, ale w ogóle płyty Irbis wszechstronny i łatwy w użyciu, mają dobre wyposażenie techniczne i zaspokojenia podstawowych potrzeb użytkownika. Ale wszystko po kolei.

Firma nie jest szczególnie napięte przez wewnętrzne komponenty produktów. Trudno jest odróżnić jeden model od siebie nie tylko w wyglądzie, a wszystko dlatego, że tabletki Irbis mają taką samą „wypychania”. Wszystkie z nich pracuje na systemie operacyjnym Android, ale ich wersje mogą różnić się od 4,0 do 4,4. W tym przypadku różnice te również niedostrzegalny. OS obsługuje wszystkie nowoczesne oprogramowanie i otworzyć je szybko. Co jeszcze łączy wszystkie płyty Irbis jest więc to platforma MediaTek MTK 8312. Posiada dwurdzeniowy procesor, który działa przy wyższych częstotliwościach. To wystarczy, aby spełnić wszystkie instrukcje obsługi i mają wysoki poziom wydajności.

Inne ciekawe funkcje

Ale co jeszcze można zobaczyć, jeśli weźmiemy pod uwagę tabletki Irbis? Przegląd kilku modeli, w tym Irbis TX69, jasno wynika, że te przypadki Warto być zakupione. Firma oferuje szereg tabletek o różnych przekątnych. Istnieje pięć cali matrycę, i nie są. Im większy rozmiar, tym wyższa będzie cena. W ogóle, rozdzielczość 1024 x 600 byłby wystarczający, aby bezpiecznie korzystać z aplikacji, przeglądania Internetu lub po prostu czytać. W tym przypadku patrzeć na ekran tabletki mogą być pod dowolnym kątem. W zasługę HD-video i modelu ostrygi, który pozwala oglądać zniekształceń i negatywny „obraz”.

wygląd

Zgodnie z projektem, nie ma nic szczególnego i niezwykłe. Nie ma „rodzynek”, które przyciągają wzrok w badaniu. Ciemna obudowa – główną cechą, która ma jakieś tabletki Irbis. Funkcje związane z decyzją styl, nie jest to najbardziej widoczne. Miniaturowe przyciski boczne Obecność komory na górze, a także niewygodne dynamika lokalizacja. Jeśli chcesz umieścić tabletkę, to dźwięk będzie „przejść” na drugą stronę. W tym przypadku nieco szorstki i przyjemny w dotyku. Brak kątów prostych, to widać, że nie „topór”. Nie ma „odcięty” krawędzie – wszystko bardzo zadbane. Użytkownicy z pewnością docenią fakt, że istnieje wiele tabletek tej firmy podwójnej warstwy dla kart SIM. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza, że urządzenie pozwala na połączenie wielu urządzeń. Oczywiście, ekrany 7-calowe będą wyglądać uciążliwe, ale na tablecie, można wziąć wszystko i wykorzystać jako narzędzie do czytania i rozrywki, a jako urządzenie do komunikacji.

opinie klientów

Oczywiście, tanie kopie na tym i mają ceny, które są pewne niuanse i niedoskonałości. Wiele firm, starając się zdobyć miłość przyciąga klientów, ich piękne „wrapper”, które nie mają dokładnie tabletek Irbis. Recenzje tysiące odbiorców często mówić o prostym wyglądzie. Zbyt „ponury”. Oczywiście, nowoczesne funkcje pozwalają „ozdobić” urządzenie ze specjalną osłoną, ale następnym razem, gdy użytkownik zmierzy się inny problem. Znajdź akcesorium dla takich urządzeń jest niezwykle trudne.

Innymi ważnymi czynnikami przy zakupie

Ale są też pozytywne aspekty, które mają absolutnie wszystko tabletek Irbis. Informacje zwrotne od klientów, którzy próbowali każde urządzenie marki powiedzieć, że działa dobrze. Tak tabletka powolny, zwłaszcza po przerwie, ale w ogóle, wykonuje wszystkie zadania dość szybko. Ekran dotykowy ma wysoką czułość, dlatego, aby przeprowadzić pewne działania dość lekki dotyk. Uwaga kupujących i wszechstronność systemu operacyjnego: można pobrać wiele aplikacji, a wszystkie z nich będzie działać.

Oczywiście, nie można powiedzieć o decydującym czynnikiem – polityki cenowej. Jak wcześniej wspomniano, urządzenia te znajdują się w połowie zakresu. Nie są one tanie i nie drogie, jest to tabletka jakości o maksymalnej Diagonal można kupić za 6 lub 7 tys.

Ogólnie rzecz biorąc, firma stworzyła sobie dobrej strony. Regularnie podoba innowacje, prace autoryzowanym centrum serwisowym – w przypadku uszkodzonych lub złamanych ekspertów Irbis można naprawiać urządzenia lub zwrotu pieniędzy do kupującego.