312 Shares 5884 views

"Megaphone – All Inclusive" (150 rubli) i opłaty przyłączeniowe

Nie jest tajemnicą, że użycie operatorów łączności ruchomej bardziej opłacalnych rozwiązaniem jest zamówienie zintegrowaną taryfę, a nie każdą usługę oddzielnie. Na przykład, aby zapłacić za taryfy, która zapewnia 100 minut rozmów i SMS dla megabajtów internetowych, trzeba mniej niż jeśli został zakupiony oddzielnie taką samą ilość usług.


Dzisiaj mówimy o planach taryfowych operatora rosyjskiej „MegaFon”. Są one przeznaczone tylko na zakup „wszystkie naraz” za niższą cenę. To nazywa się pakiet, który oferuje „Megafon”, „all inclusive”. 150 rubli miesięcznie – cena wyjściowy był nadal na usługi typu start-up.

Po pewnym czasie, koszt wzrósł do 199 rubli – to w tej cenie dziś abonenci kupił tych usług. Niemniej jednak, ich istota nie uległa zmianie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co te opłaty i jak są one korzystne dla zwykłych abonentów.

Dla kogo?

Zacznijmy od tego, które są wymienione w tym artykule, taryfy są odpowiednie dla szerokiego grona użytkowników, od tych, którzy korzystają z telefonu tylko do wykonywania połączeń, a kończąc abonentów, którzy regularnie oglądać filmy na tablecie. Jest to zaletą planu taryfowego „MegaFon – all inclusive”: 150 rubli (lub bardziej precyzyjnie, 199) – jest to jedna karta, która jest wymagana w odniesieniu do zakresu usług, jak minutach rozmowy, a ruch na dostęp do internetu. Faktycznie, z powodu tego planu taryfowego i przyciąga ludzi z różnych grup wiekowych i odmiennych preferencjach. To naprawdę rozwiązanie idealne dla smartfonu.

Dla jakich urządzeń?

Nawiasem mówiąc, o gadżet, który jest idealnym miejscem do wyrażania siebie tę taryfę, aby cokolwiek powiedzieć na pewno bardzo trudne. Który mówi „Megafon” na swojej oficjalnej stronie internetowej? „All inclusive” (150 rubli, oczywiście, to koszt nie będzie) idealnie nadaje się do użytku z smartphone. Prawdą jest, że opłata za przejazd jest dzielona przez 5 rzuty – XS, S, K, L i VIP. Logika rozwoju jest dość prosta: każdy kolejny projekt jest droższy niż poprzedni, ale zapewnia również większy zakres usług. Tak więc, jeśli weźmiemy na przykład w przedostatniej linii taryfowej „MegaFon – All Inclusive L», w którym posiada 8 GB ruchu w formacie 3G lub 4G (do wyboru abonenta), można powiedzieć z pewnością, że to wystarczy dla Online gier, oglądania programów telewizyjnych w Internecie, a nawet kilka filmów. Więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że te taryfy są przeznaczone wyłącznie dla smartfonów? Mało. Wszystko zależy przede wszystkim od intensywności użytkowania abonentów internetowych.

Teraz, oczywiście, aby zrozumieć, że zaangażowanie ceny, musimy ujawnić informacje na temat każdego z nich.

"All inclusive XS"

Ten podstawowy pakiet „Megafon”. „All inclusive” (150 rubli kosztować dawno temu, teraz cena wzrosła do 199 rubli) oznaczony XS jest pierwszym zarówno pod względem ceny i wolumenu świadczonych usług. W ramach swojej abonent otrzymuje 300 minut na połączenia do numerów tego samego operatora, znajdujących się w strefie abonenta. W celu komunikowania się z przyjaciółmi z innych terytoriów rosyjskich, użytkownik będzie musiał zapłacić 6,5 rubli na minutę.

Jak za połączenia do innych operatorów, w przypadku obszaru domu, ich wartość w „Megafon – All inclusive” dla 150 (lub dokładniej, 199 rubli) jest równa zaledwie 2 ruble. W przypadku, gdy abonent chce dzwonić na dowolny numer operatora do innego regionu, będzie musiał zapłacić 10 rubli za minutę.

Wiadomości SMS kosztował 1,9 rubli za pokój w domu regionu i 3,9 rubli – obcy.

Ważne jest również, aby pamiętać, że operator „Megafon” „All Inclusive” do 150 (obecnie – 199 rubli) oferuje 500 megabajtów Internecie. To wystarczy do okresowego przeglądu lub poczty, by sprawdzić wiadomości w sieciach społecznościowych na swoim urządzeniu mobilnym.

„Wszystkie kompleksowy S”

Kolejne miejsca jest pakietem o symbolu S, a wartość 390 rubli. „Wszystko wliczone S” „Megafon” w chwili pisania tego tekstu, jest promowanie ze specjalnej promocji. Zgodnie z jej warunkami abonent płaci 190 rubli za pierwszym miesiącu stosowania taryfy. W ten sposób można wypróbować swoje zalety, oceny planu, a następnie przejdź do XS.

Dane, które są dostarczane jako część pakietu jest już znacznie więcej. Ilość minut na połączenia do abonentów swoim regionie wzrosła do 400. Ponadto, operator przydziela dodatkowe 100 wiadomości SMS do wysłania do abonentów swojej sieci w tym samym regionie. W Internecie, ale teraz mamy go już: chodzi o przydział pakietów 3 GB.

Jeśli chcesz zadzwonić użytkowników innych operatorów w regionie, trzeba zapłacić 2 ruble na minutę, do komunikacji z numerem „Megafon” z drugiego końca – 3 ruble, a dla połączeń do innych numerów nigdzie w Rosji – 10 rubli. Koszt SMS w pakiecie „all inclusive” S „Megafon” ustawioną na poziomie 3,9 rubli za wiadomość.

"All inclusive M"

Średnie planu taryfowego operatora jest linia M. Koszt to jest 590 rubli miesięcznie. Do tej opłaty użytkownik otrzymuje 600 minut rozmów na jego numer sieci i w regionie, 600 SMS. Ruch na pakiet „all inclusive M” „Megafon” oferuje szybkość 4 GB. Watch TV Online z nim już w zasadzie możliwe.

Koszt innych usług, które są świadczone przez dedykowanego pakietu danych jest równa jeden, który został dany S. Oceń

"All Inclusive L"

W przedostatnim wierszu taryfy, która już wspomniano, z oznaczeniem L, da abonenta 8 GB transferu do wykorzystania w formacie 3G / 4G. Dodatkowo użytkownik otrzymuje 1500 minut i 1500 wiadomości do komunikacji z abonentami „Megafon” w regionie. Koszt taryfy w tym przypadku wynosi 1290 rubli, podczas gdy koszty usług świadczonych na zasadach dzierżawy nie zmieniają.

"VIP All-inclusive"

Wreszcie ostatni z tych planów – z szybkością VIP. Zgodnie z oczekiwaniami, to jest najdroższym ze wszystkich, ale oferuje najlepsze warunki. Za miesięczną opłatą w wysokości 2700 rubli klienta zapewnia 5000 wiadomości (SMS) oraz taką samą liczbę minut dla połączeń w sieci „Megafon” przestrzeni domowej.

Koszt dodatkowych usług utrzymuje się tak samo jak to było w poprzednich taryf.

Jak przejść?

Jeśli podoba Ci się serwis „all inclusive”, „MegaFon” sprawia, że możliwe, aby przejść do wybranego planu. Można to zrobić na kilka sposobów, a co najważniejsze – pamiętaj identyfikator pakietu. Są one następujące: dla stopy XS – 95, dla S, M, L, VIP – 33, 34, 35, 40, odpowiednio.

Ustawić telefon, aby jeden z nich może być osiągnięty poprzez stworzenie krótkiego USSD-request * 105 * # 00HH gdzie zamiast „XX”, zgadliście, musimy iść w prawo ID. Mimo to, można podłączyć ulubione potrawy używając numeru SMS 05009HH, gdzie dwie ostatnie cyfry – samego planu ID.

Wreszcie, oprócz tego, można zobaczyć infolinię specjalistycznej, salon komunikacyjnego pracownik, jak i stosowanie pozostawić na zmianę planu w Internecie (przy użyciu konta osobistego). Sposób, w jaki sposób połączyć „Megafon – All inclusive”, wybrać samemu.

Funkcje stopy

Ważnym niuans w radzeniu sobie z tym zestawem planów jest za anulowanie rezerwacji i dane oceny. W przypadku, gdy w momencie przejścia do serwisu lub jej połączenia z końcem miesiąca, to jest dokładnie połowa użytkownik usunął miesięcznych płatności podzielona na pół. Ta sama zasada jest obserwowany i jeśli proporcja zmienia się, ile dni pozostało do końca okresu utrzymywania – tej samej części miesięcznych płatności w wysokości płatnych abonentów. Koszty te są odliczane od pełnej kwoty w jednej płatności.

Inna ważna kwestia dotyczy Internetu. Formalnie, pod każdym taryfie użytkownik ma pewną ilość ruchu, takich jak 4 PL. Jednak po wyczerpaniu usługi nie jest wyłączone – tylko prędkość transmisji danych spada do 64 kbit / s. To, oczywiście, powodować niedogodności dla abonenta, ale pozwala na przesyłanie stronie internetowej lub aplikacji aktualizacji sieć społeczną.

rozmowy międzynarodowe

Taryfy za międzynarodowe połączenia do abonentów, o planach na „all inclusive” jest taka sama. Głównym kryterium ile połączenie będzie kosztować minutę, jest lokalizacja terytorialny użytkownika. W szczególności zwraca się do krajów WNP – CIS, Abchazji, Gruzji i na Ukrainie, opłata za 20 rubli za minutę. Zadzwoń do krajów europejskich, a także popularnych miejsc, takich jak USA i Kanadzie, możliwe jest w cenie 30 rubli za minutę. Minuta połączenia do Australii kosztuje 40 rubli, aw Azji – 50. Inne stany są naliczane w roamingu po 60 rubli za minutę. Najdroższe dla połączeń można nazwać obszar, na którym działa tylko satelitarnej. Minuta rozmowy będzie tam abonentom Megafon 313 rubli. Przypomnijmy, liczby te są równe każdy z pięciu planów taryfowych, które teraz pod znakiem zapytania.