817 Shares 6193 views

Dzień, kiedy obchodzony jest pracownik banku?

Podczas gdy w Rosji sporo banków nie są jeszcze ustawione oficjalny dzień pracownika banku, więc przedstawiciele kredytu i sfery finansowej świętować swój dzień zawodową na różne sposoby. Przywódcy niektórych oddziałach banków organizowania imprez firmowych, inne organizacje opracowują scenariusze imprez przez pracowników, a największe – Zarządzający top i naczelnicy wydziałów są wysyłane do elitarnych klubów.


historia

Pracownik banku nieoficjalnie obchodzony Dzień trzy razy w roku, więc około pół miliona obywateli rosyjskich pracujących w instytucjach kredytowych i finansowych, można zauważyć, jak pamiętny dzień, pokazując znaczenie systemu bankowego państwa rosyjskiego. Niektórzy pracownicy sfery finansowej chętnie przyjąć gratulacje od kolegów i rodziny 8 września, ponieważ niezapomniany data cesarza Aleksandra I manifest z powrotem w 1802 roku w Imperium Rosyjskiego powstał pierwszy Ministerstwo Finansów w kraju, szef, który był Aleksiej Wasiljew.

Kolejna uroczystość jest uważany za datę 12 listopada, gdyż w 1841 roku dzień Mikołaj I wydał dekret, według którego terytorium państwa pojawiły się pierwsze banki oszczędnościowe. Te oszczędności banku Sbierbank jest obecnie uważany za przodkini, więc jego pracownicy okazji Dnia Rosji, był to pracownik banku 12 listopada. W tym dniu pracownicy „Savings Bank” w wielu biurach, które zatrudnia ponad 250.000 osób, nie tylko chętnie przyjąć gratulacje od kierownictwa, ale także, aby przejść do strony i organizować ekscytujących imprez firmowych, dają sobą szereg tematycznych prezentów.

Świętujemy dzień pracownika banku, gratulacje bohaterowie z okazji i wziąć jeszcze jeden dzień – 2 grudnia, niemal w przeddzień Nowego Roku. Ta data jest związana z rozwojem systemu bankowego współczesnej Rosji, w chwili upadku Związku Radzieckiego. Na tym pamiętnym dniu, to uchwalił ustawę o utworzeniu Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej, a dopiero potem zaczęły pojawiać się inne krajowe instytucje finansowe i kredytowe, w dodatku do „Savings Bank”.

uroczystości funkcje

Współcześni bankierzy podkreślić pracownika banku w różny sposób w niemal każdym biurze lub biuro usytuowane żywe i niezapomnianych imprez firmowych. Niektóre banki są wysyłane do prestiżowych klubów, gdzie można bawić się i zrelaksować się w dość nieformalnej atmosferze. Opcja najciekawszy uroczystość staje się prowadzenie różnych konkurencji między bankami, podczas których najbardziej „zaawansowane” przedstawiciele zawodów przyznawane są niezapomniane nagrody i wyróżnienia.

Tak więc w „Finanse” szczegóły czasopism jak dzień pracownik banku odnotowanych przez niektórych pracowników sfery finansowej i kredytowej. Sprawozdanie obejmuje działalność banków w stolicy, znajduje się w modnym klubie „Paradise”, który zazwyczaj zaledwie krem społeczności bankowej. Takie działania są podzielone na części formalnej gdzie dźwięk dobrobyt finansowy życzy wszystkim uczestnikom i nieformalny, podczas których bankierzy stricto garniturach mogą komunikować się ze sobą i stworzyć niezbędne kontakty.

Ciekawe gratulacje

Szeregowych pracowników instytucji finansowych, które nie mogą świętować swój dzień zawodowe w najlepszych klubach w towarzystwie „Cream” społeczności bankowej, pochodzić z prostszych sposobów obchodzi. Do głosu najbardziej niezwykłe i zabawne pozdrowienia w wersecie i ciekawych toasty, i są zwykle wymienione na aktywów i pasywów, ognioodpornym sejfie, pożyczek i depozytów. I w każdej sytuacji, nawet przy zmianie mapę świata, pojawienie się niektórych stanach i zniknięcie innych, bankier zawód, ponieważ żadne państwo nie może istnieć bez systemu bankowego.