284 Shares 2315 views

Gratulacje Dniu milicji. Historia wakacje

Wiele osób wie, że w rosyjskiej milicji dnia (lub, jak to nazywa się teraz, Dzień pracowników organów ścigania) obchodzony 10 listopada, ale nie wszyscy znają jego historię? Spróbuj odpowiedzieć na pytania: kiedy to został przyjęty dekret w sprawie wprowadzenia dnia i jak pogratulować tego święta krewnego lub znajomego, jeśli jest ona w organizmie.


Aż do 2011 roku, święto nazywane jest Dniem policji, ale z lekką rękę naszego prezydenta DA policja Miedwiediew przemianowany na policję, a nazwa festiwalu również uległ zmianie. Do tego czasu, nazwę nosił radziecki nastawienie (radziecki Milicja dzień) i został zniesiony w 1991 roku na podstawie wszystkich znanych okoliczności.

Po raz pierwszy rozdzielczości „na pracy policji” został przyjęty w 1917 roku. Samo święto było obchodzone w 1962 roku, ale tylko 80 lat zyskał status urzędnika. Nazwa została zmieniona na skutek różnych wydarzeń historycznych, ale data nie uległa zmianie. Od czasów radzieckich, i do dziś jest obchodzone w dniu 10 listopada.

Jeśli sięgnąć głębiej do historii, jako wydarzenie, które może być początkiem do śledzenia pochodzenia i rozwoju, jak te z policji, warto wspomnieć w 1715 roku (w okresie panowania Piotra 1). To wtedy Imperium Rosyjskiego, a usługa została utworzona w celu ochrony porządku publicznego – na policję. Dopiero w 1917 roku władze zostały przemianowane na policję, aw 2011 roku powrócił do swojej pierwotnej nazwy.

Jeśli jesteś zainteresowany gratulacje na policję, należy zwrócić się do wyspecjalizowanego serwisu oferującego poezji i prozy w każdym razie w swoim życiu. A jeśli masz talent do pisania i komponowania rymowania wiersz mogą być napisane samodzielnie. Przed rozpoczęciem pisania gratulacje z okazji Dnia Policji, decyduje motyw. Może to być komiks zwrotka i poważny urzędnik Oda. Bez względu na to jaki będzie rezultat pracy, w każdym przypadku, znajomych lub krewnych, którzy mają nic wspólnego z policją, będą mile zaskoczeni przez uwage. Wierzcie mi, dla ludzi, którzy poświęcili swoje życie na tym zawodzie wiele znaczy jak komplementy.

Gratulacje dla policji po południu podzielone na te, które są odczytywane w oficjalnej części tych, które należą do nieformalny, zabawny i przyjazny. W każdym razie, być oryginalne i nie można się nudzić, niech go dla funkcjonariuszy organów ścigania. Milicja Day, gratulacje, na której można gotować – święto, które wymaga delikatności i wit. Nie jest konieczne, aby przyswoić rosyjskich komediantów i wykorzystania w przemówieniu płaskich głupich żartów. Jest mało prawdopodobne, że pracownicy policji to doceni. Jak humor o ich zawodzie dość iw telewizji, iw żartach.

Szczególną uwagę należy zwrócić na słowa gratulacji na policji kobiety. Dziewczynki w tym zawodzie zdobyć szacunek, to nie każdy jest wytrzymałość, aby wytrzymać cały ciężar nauki i pracy w tych organach. Te kobiety mają postać silną wolę, siłę, wytrwałość i odwagę. Pracują bardzo ciężko dostać się do wysokich stanowisk i zdobyć szacunek kolegów, bo tu nie tolerują słabości. W swoim komunikacie gratulacyjny z okazji szczególnych cech dziewcząt z policji, jej poświęcenie i danych zewnętrznych (który jest również ważne dla każdej kobiety). Niech twoje słowa są szczere i ciepłe, bo to jest to, czego czasami brakuje. Mimo wszystko, dzielni policjanci są gotowi do obrony i ochrony obywateli, przestępców połowów i utrzymać porządek. To co zasługuje na szczególną cześć i szacunek wśród cywilów.

Napisz gratulacje z okazji Dnia Policji dla swojej ukochanej, zorganizować niespodziankę dla niego i leczyć tych, którzy nie zapomnieli o swojej zawodowej wakacje. Uwierz mi, twoje wysiłki nie pójdzie na marne!