550 Shares 7025 views

Group of Companies "Excelsior": staff

Znalezienie pracy robi przynajmniej raz w życiu każdego. Szczególnie dotkliwy problem ten w ostatnich latach, kiedy planeta zwycięski marsz z kryzysu gospodarczego. Towarzyszy masowych zwolnień, zmniejszenie płac i cięć w produkcji. Ponadto, większość prywatnych firm zbankrutowało, praktycznie znacznie zmniejszył udział małych i średnich przedsiębiorstw w gospodarce rosyjskiej. Jednak firma, aby utrzymać się na powierzchni, otrzymaliśmy wielką przewagę z powodu ograniczonej konkurencji w wielu dziedzinach biznesu. Firma „Excelsior” w Moskwie udało się w kryzysie, nie tylko utrzymać swoją pozycję, ale także rozszerzyć listę klientów oraz zwiększenie liczby pracowników. Jeśli jesteś w poszukiwaniu pracy, nasz artykuł będzie bardzo przydatna. W nim, powiemy o firmie, jej działalności podstawowej i analizę informacji zwrotnej na temat pracy pozostawione przez byłych i obecnych pracowników organizacji.


Utworzenie spółki

Po raz pierwszy pojawił się na rynku rosyjskim firmę Excelsior SC, która umocniła swoją pozycję od początku dwóch tysięcy tych. Główną działalnością następnie zarządzanie magazynami. Oznacza to, że pracownicy firmy dbać o całej zawartości pomieszczeń, rekrutacja personelu, jak również wynajmu niektórych pomieszczeń.

Przez siedem lat, firma zdołała zgromadzić szeroką bazę klientów i zarobić dobrą reputację. W tym czasie „Excelsior” informacje zwrotne od pracowników było bardzo dobre, pozytywne komentarze często piszą w Internecie, gdzie wspomniano poufne wytyczne i wysokie zarobki, które w wielu przypadkach uzupełnione pieniędzy premium.

Jako baza klientów wzrosła, a jednocześnie rośnie konkurencja ze strony innych firm w Moskwie, zarząd postanowił ustanowić grupę spółek Excelsior. Data stworzenia organizacji jest uważany za 2010.

Opis firmy

Firma „Excelsior” oferuje dość szeroki zakres usług. Pierwsza organizacja jest gotowa do przejęcia pełnej administracji firmy. Obejmuje on realizację najmu wybór i personel, czyszczenie i służb bezpieczeństwa. Równolegle do prac „Excelsior” to oryginalna działalność spółki – zarządzanie magazynem w dowolnej części miasta.

Obecnie organizacja chwali się, że ma dwadzieścia pięć stałych klientów. Ogólnie rzecz biorąc, firma działa na dwustu pięćdziesięciu obiektów, a każdy oferuje swój własny zakres usług.

Przez cały czas swego istnienia trzynaście biura spółki zostały otwarte, a liczba zatrudnionych jest blisko sześciuset ludzi. Często pozwalają wyrobić sobie opinię na temat „Excelsior” firmy. Opinie pracowników znajdujących się w domenie publicznej w różnych miejscach, więc byliśmy w stanie je analizować i rozmawiać o organizacji, na podstawie faktów. We wszystkich kolejnych częściach tego artykułu skupimy się właśnie na referencje od osób, które pracowały w firmie.

Grupa firm „Excelsior”: Adres

Wszyscy kandydaci mogą przyjść na rozmowę w siedzibie spółki. Znajduje się na Leningradsky Prospekt, domu piętnaście, dwadzieścia osiem konstrukcji. Firma posiada własną skrzynkę e-mail, w którym można wysłać e-mail ze swoimi pytaniami lub podsumowanie wskazujące wakat.

Również w biurze zawsze jest możliwe, aby zadzwonić i dowiedzieć się co godzinę wywiad dla konkretnego wakatu. Zazwyczaj administratorzy na drugim końcu zawsze określić pakiet dokumentów, które muszą zabrać ze sobą.

Praca firma

Klienci „Excelsior” (sprzężenie zwrotne od pracowników zostaną podane w dalszej części tego artykułu) są restauracje, zakłady produkcyjne na dużą skalę, supermarkety i inne podobne organizacje. Są one położone w miastach regionalnych Moskwie i innych miejscach w kraju.

Z szerokiej bazy klientów pracowników spółki oferują dość obszerną listę wolnych miejsc. tutaj odpowiednia praca może wybrać profesjonalnego kucharza, kolektor mebli, do kompletowania zamówień lub, na przykład, kasjer. Zwykle kandydaci do konkretnej pozycji mają możliwość przejść przez co najmniej sto miejsc pracy. Wszystkie z nich kompletną i szczegółową listę wymagań znajdują się w biurze.

Lista wymagań dla kandydatów

Jeśli skupimy się na informacjach napisane na „Excelsior” w przeglądzie pracowników firmy, można stwierdzić, że wymagania dla kandydatów do każdej pracy dość miękkie. Prace można dostać nie tylko mieszkańcom Rosji, ale także inostorannye obywateli.

Każdy może przejść szkolenia niezbędnego do efektywnej pracy w wybranej specjalności. I wejść w spółkę może nawet ktoś, kto nawet nie mają żadnego doświadczenia w zasadzie, lub to, co jest wymagane od kandydatów na stanowisko.

Pracować przyznawane osobom w każdym wieku, ale należy pamiętać, że ci, którzy nie są jeszcze osiemnastu lat muszą przynieść do biura na rozmowę do pracy pisemnej zgody od rodziców lub opiekunów prawnych.

wywiady

Informacje zwrotne na temat pracy byłych pracowników spółki posiadają informacje, że wielu wnioskodawców zaskoczony małe i nie zbyt czyste biuro. Niektórzy zauważają, że przewodnik nie jest określony czas i trzeba czekać ponad godzinę.

Ponadto część wywiadu nie są bardzo kompetentne osoby, które nie mogą przedstawić dokładne informacje o wszystkich interesujących pytań wnioskodawców. zarządzanie często nawet na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, zachowuje się niegrzecznie i jawnie lekceważący. popycha go tak wielu ludzi szuka pracy. Nawet pilna potrzeba nie może uzyskać je zacząć pracować z tą organizacją.

Jednak inna część wnioskodawców zwrócił uwagę, że był uprzejmy i pomocny, czekając na wywiad nie trwał więcej niż piętnaście minut, i zadzwonić na wynikach posiedzenia wprowadzone obiecane dwa lub trzy dni.

warunki pracy

Najczęściej połowiczne pracowników pracujących w systemie zmianowym. Podpisują kontrakt, zgodnie z którym zobowiązanie do pracy czterdziestu pięciu dni, siedem dni w tygodniu od wybranego obiektu. Po powrocie, są uprawnieni do otrzymania zarobionych pieniędzy.

Na każdej stronie znajduje się majster, który prowadzi tabelę i jest odpowiedzialny za wszystkie kwestie organizacyjne, począwszy od spotkania z pracownikami, a skończywszy na ich opieki medycznej. To zależy od tego, jak wygodne są warunki pracy.

Część pracowników firmy są niezadowoleni z warunków pracy i zakwaterowania, czekając na lepszą opcją. Wielu mieszka w kawalerce w towarzystwie piętnastu kolegów, ale inny „szczęście” być z tej samej liczby pracowników w pokoju w akademiku. Oczywiście, warunki te wpływają na samopoczucie i zdrowie człowieka. Ponadto, wśród brygadzistów spotkał szczery końcu alei, i tych, którzy nadużywają alkoholu. Organizują nocnych walk i ciągle upokarzać swoich podwładnych.

Należy uczciwie powiedzieć, że zarzuty przeciwko takim liderów zespołu uważany dość szybko. Niektóre z kierownictwa firmy jest usuwany z zegarka i wysłać nowych ludzi, którzy byli zdolni i chętni do pracy. Dlatego szybko zmienił sposób życia i rozwiązać wszystkie problemy mieszkaniowe. Tak więc sytuacja jest korygowane i przywrócił stosunek pracy całego zespołu.

W niektórych przypadkach, problem staje się jedzenie i personel. Każdy wnioskodawca obiecuje zakończyć darmowy posiłek przy zawarciu umowy. Ale już na zegarku Okazuje się, że żywność jest dostępna tylko raz dziennie, a ponadto jego wartość jest obliczana na podstawie łącznej kwoty wynagrodzenia.

Należy mieć na uwadze, że zarządzanie „Excelsior”, aby obliczyć koszty podróży pracowników do iz pracy. Zawsze wyjaśnienia czas do podpisania umowy.

"Excelsior": wynagrodzenie

W odniesieniu do płac, niektórzy pracownicy wyrazili skrajnie negatywne. Faktem jest, że w wielu opinii stwierdził, że firma obiecuje terminowa wypłata zarobionych pieniędzy, aby być w całości po powrocie z zegarka. Ale rzeczywistość nie jest tak różowo – ponad połowa pracowników (na podstawie opinii) otrzymał tylko część swoich pieniędzy. Dwadzieścia procent pozostały bez wynagrodzenia, a jedynie około dwudziestu pięciu do trzydziestu procent pracowników stwierdziło, że otrzymał pieniądze bez problemów, ale mniejsza podaż, koszt dostawy do miejsca pracy i ochrony zdrowia książek.

Nawiasem mówiąc, to była ostatnia chwila były najbardziej niezadowoleni z oszukanych pracowników. Przy wyborze zarządzanie zadaniami organizacji Często mówi się, że wnioskodawcy nie trzeba wydać książkę sanitarnej. W rzeczywistości, to było pierwotnie z powodu sporządzenia firmę, a następnie obliczenia kwoty wydatkowanej z pracownikiem. W niektórych przypadkach osiąga dwanaście tysięcy.

Jednak wszystkie negatywne opinie na zarząd spółki ma silne argumenty. Twierdzi, że ci, którzy pracują za prawdziwe, zawsze dostaje pieniądze zarobione w całości. Ale nierobów i ludzi, którzy nadużywają alkoholu, i poszedł ich zmiany, słusznie pozostają najbardziej część wynagrodzenia.

Wykonywanie pracy

W wywiadzie, każdy wnioskodawca powiedział oficjalnego zatrudnienia. Nawet ci, którzy planują znaleźć w „Excelsior” w niepełnym wymiarze godzin przez kilka miesięcy, są w stanie uzyskać wpis w skoroszycie i białe płac.

grzywny

Chciałbym porozmawiać o systemie kar przyjętych w firmie. Co ciekawe, większość komentarzy wskazuje, że podpisanie kontraktu podkreśla potrzebę wypracowania sumie czterdzieści pięć dni. W przeciwnym razie pracownicy będą podlegać grzywny.

Na przykład, jeśli jesteś chory i nie może wykonywać swoich obowiązków, wtedy będzie karane, wyrażony jako odpis kwoty z pensji. Oczywiście, nie wszystko to wydaje się sprawiedliwe, ale nie zapominaj, że masz zamiar oglądać. Dlatego nikt nie może cię zastąpić, a zatem nie należy liczyć ich wytrzymałości fizycznej i psychicznej.

Krótkie podsumowanie

Oczywiście, firma Internet i jego operacje są opisane czasem w przeciwnych kolorach. Niektórzy mówią, że jest bardzo zadowolony z pracy i poszły na kilku zegarków z przerwą w ciągu ostatniego miesiąca. I za każdym razem, gdy warunki pracy uległy poprawie, a wynagrodzenie nie było mniej niż czterdzieści tysięcy. Ale inni byli pracownicy „Excelsior” twierdzą, że nigdy nie będzie ponownie pracować tutaj. Narzekają także o karach i złe nastawienie z zarządzaniem. Kto wie, czy to prawda? Nie zapominaj, że opinia ludzi jest zawsze subiektywna.

Powinienem dostać się do „Excelsior”? Nie wiem, to zależy od ciebie. Jednak uważamy, że każdy powinien podjąć decyzję, opierając się wyłącznie na własnym doświadczeniu.