816 Shares 5396 views

Decarbonizer pierścienie tłokowe "Laurus": opinie. „Laur” dla Decarbonizer pierścieni tłokowych: manualna

Nie każdy kierowca do czynienia z terminem takich jak „Decarbonizer”. Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć. W trakcie działania pojazdu na tłoki tworząc stałą powłokę. Odnosi się to również do pierścieni olejowych. Z biegiem czasu liczba zwiększa się płytki nazębnej, a praca układu paliwowego ulega pogorszeniu. W rezultacie, silnik spalinowy działa mniej stabilnie, a także zmniejsza głośnika. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus”. Opinie konsumentów na ten temat również musi być dokładnie zbadane.


Niektóre ogólne informacje

Przede wszystkim, chciałbym zająć się przyczynami pojawienia się sadzy. Faktem jest, że w procesie z silnika spalinowego, nie są całkowicie mieszanki paliwa z powietrzem spala się. Prowadzi to do tego, że produkty spalania pozostałości osadzonych na tłokach. Przyczynia się również do paliwa o niskiej jakości, w którym duża ilość związków palnych. Stan tłoka pogarsza się w czasie, co prowadzi do zakoksovke.

Ale są przyczyny mechaniczne, których nie możemy zapominać. Po pierwsze, uszkodzona zastawka pnia uszczelki smar przejdzie do komory spalania. Wszystko, co nie jest spalony pozostaje na ściankach cylindra, a wraz z upływem czasu sytuacja jest tylko coraz gorzej. W takim przypadku zaleca się wymianę SLINGER czapki dla nowego, nic innego nie pomoże tutaj. Kolejny problem mechaniczny – występowanie pierścieni olejowych. W tym przypadku, pożądane jest, aby wymienić pierścień, przynajmniej że zbiegają kierowców w swoich opiniach. Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus” stanowi tylko tymczasowy efekt w tym przypadku.

"Soft" Decarbonizer silnik

Nietrudno się domyślić, że depozyt pojawi się na każdym samochodzie. Kluczową różnicą jest tylko w stopniu zanieczyszczenia. Dlatego nowoczesne aut wyprodukował kilka rodzajów funduszy dla Decarbonizer:

  • bez demontażu dysz;
  • z usunięciem wtryskiwaczy.

Przede wszystkim patrzymy na pierwszej metodzie. Jej istota polega na tym, że paliwo jest dodawane do specjalnych dodatków w pewnej części, które usuwają osady węglowe. Jest to raczej środek zapobiegawczy, który jest niezbędny, aby regularnie uciekać się do uzyskania optymalnego efektu. „Soft” Decarbonizer sens używać, gdy samochód jest nowy czy silnik po poważnych napraw. Będzie ona utrzymać czystości przez długi czas.

„Soft” umywa ręce

W tym przypadku nie niezbędnym, aby usunąć wtryskiwacz, ponieważ „Laurus” dodaje się bezpośrednio do paliwa. Fiolkę na litrów podłogowych wlewa się do zbiornika przed tankowania. Ponadto, pożądane jest, aby wypełnić od 40 do 60 litrów benzyny i całkowicie wyczerpany, znowu, nie jest zainstalowane. Pożądane jest, aby powtórzyć procedurę co 2-3 tysięcy kilometrów.

Również w tym przypadku „Laurus” nie przyczynia się do Decarbonizer pierścieni tłokowych, jeżeli układ jest zanieczyszczona. Ale jeśli używasz takiego narzędzia na nowy samochód, i robią to regularnie, aby utrzymać czystość układu paliwowego może być bardzo długi czas. Narzędzie to posiada wiele zalet. Po pierwsze, z płukaniem poradzić nawet początkujący. Po drugie, po zastosowaniu na części ścianek tworzy warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu nowych zanieczyszczenia przez pewien czas.

Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus”: opinie zmotoryzowanych

W rzeczywistości, dość wielu właścicieli samochodów krajowych i zagranicznych samochodów wtryskiwaczy są „Laurus”. Jego chwała i Stacje robocze, które często używają go do Decarbonizer. Istnieje kilka powodów. Po pierwsze, czasami naprawdę znaczy skutecznie usuwa osady węglowe nawet twardych. Po drugie, jest to produkt krajowy, który można znaleźć w prawie każdym sklepie auto.

Oczywiście, „Laurel” jest godne uwagi, i ta informacja, wszystkie sterowniki bez wyjątku. Istnieją, oczywiście, i przeciwnicy, ale zwykle – są ludzie, którzy są przeciwko Decarbonizer jako takie. Kierowcy mówią, że znacznie zwiększa dynamikę i trakcję po Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus”. Referencje są bardzo cennym źródłem informacji, więc ich nie zaniedbywać.

Trochę „twarde” czyszczenia

Opcja ta jest idealna dla tych, którzy mają układ paliwowy nie jest w najlepszym stanie. Wielu kierowców wykonać takie Decarbonizer rękę, choć nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeśli kierowca jest doświadczony, poradzi sobie. Weźmy krótkie spojrzenie na technologię:

  • Ogrzania się pojazdu do temperatury roboczej.
  • Jeśli benzyna silnik, odkręcić świece zapłonowe, świece żarowe Diesla muszą zostać usunięte.
  • Wał korbowy jest obracany ręcznie, aż wszystkie tłoki nie będzie w środku.
  • Środki do Decarbonizer pierścieni tłokowych „Laurus” wlewa się do aparatu. Wskazane jest, aby go zostawić na noc. Aby zapobiec parowaniu, przynęt świece.
  • Twisted świece i rozrusznik obraca wałem korbowym. Ponieważ odpady ciekłe są usuwane.
  • Ustaw świece i uruchomić silnik na 5-10 minut.
  • Wymiana oleju silnikowego i filtra.

Jest zatem przeprowadzić naprawę samochodu Decarbonizer. Ale można, jeśli chcesz go na własną rękę.

Czego nie należy zapominać?

Często układ paliwowy pojazdu jest bezobsługowy przez cały okres eksploatacji pojazdu. To prowadzi do dużej ilości sadzy, które będą trudne do usunięcia. Jeśli kłamiesz pierścienie zgarniające na tłokach, możliwe jest, aby spróbować raskoksovat nich. Jeśli to się nie powiedzie, samochód i będzie nadal zużywają duże ilości oleju.

Po remoncie bloku energetycznego samochodu zaleca się używać „miękki” czyszczenie i robić to regularnie. W tym przypadku nie trzeba uciekać się do bardziej drastycznych środków i usunąć świece zapłonowe lub wtryskiwacze. Decarbonizer potrzeba żadnego silnika, niezależnie od „Volkswagen” lub mają „Skoda”. Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus”, który podsumowuje nadal rozważyć, jest w stanie powrócić do starych dynamikę.

Czy Decarbonizer potrzebne?

Przed użyciem „Laurus” pożądane jest, aby dokładniej zbadać ten problem. Na przykład, w wielu modelach samochodów skrobaczki i pierścienia uciskowego iść około 150-200 tysięcy kilometrów, choć zdarzają się przypadki, które wykraczają wokół 500 tys. Tu wiele zależy od cech konstrukcyjnych jednostki napędowej i tryb jej działania. Istnieje kilka sposobów, aby sprawdzić pierścienie, choć są one bardziej pośredni niż jawne. Duże zużycie oleju silnikowego w nieobecności tych nieszczelności, które leżą pierścienie zgarniające smarujący jest spalane w komorze. Jeśli silnik jest uruchomiony, a w szczególnie ciężkich przypadkach, a podczas jazdy, widoczny niebieski dym, ale także pokazuje, problemy z pierścieniami.

To również sprawia, sens, by sprawdzić świecę zapłonową. Jeśli były czarny olej, z drugiej strony, oznacza to problem z pierścieni. W tym przypadku należy zakupić narzędzia do Decarbonizer pierścieni tłokowych „Laurus” i spróbuj wykonać czyszczenie systemu. Jeśli wszystko działa, powinieneś być szczęśliwy.

Dlaczego płynnych Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus”?

Pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę większości kierowców – koszty środków do prania. „Laur” nie jest najtańszą opcją, ale jednym z najbardziej popularnych. Faktem jest, że w jego skład prawie wszystkich mycie takie same, a jedyną różnicą jest dobra reklama. Należy również rozumieć, że wszystkie środki piorące szkodliwe dla uszczelek gumowych i uszczelnień, dlatego nie mogą być stosowane w sposób ciągły lub w pojeździe, jeżeli stan uszczelki gumowej nie jest najlepsza. Może to doprowadzić do tego, że nastąpi wyciek oleju, który wyeliminuje ten problem.

Niemniej jednak, „Laurel” jest uważany za najbardziej neutralne do opon samochodu. Dlatego wielu woli go. Co ważne jest efektywność i jasne instrukcje. Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus” – jest całkowicie Produkt krajowy. Jak używać i dozowanie – jest napisane na etykiecie w języku rosyjskim. W ogóle, wraz z „Winx” – jest niekwestionowanym liderem wśród praniach na rynku krajowym.

Trochę niedociągnięć prania

Kierowcy nie zawsze są pozytywne o „Laurel”. Chociaż istnieje prawdopodobnie napotkał negatywną opinię dotyczącą tego postępowania jako całości. Fakt, że konsekwencje mogą być bardzo smutne, jeśli nie postępując zgodnie z instrukcjami. Raskoksovyvatel pierścienie tłokowe „Laurus” – nie jest panaceum na wszystkie bolączki jednostki mocy.

Dość często zdarzają się przypadki, kiedy przemyty osad wchodzi bagażnik lub kolektor wydechowy. Prowadzi to do tego, katalizator może zostać zatkany z produktów spalania. wymiana katalizatora będzie kosztować ładny grosz. Ale jeśli robisz wszystko zgodnie z instrukcją, powinien pojawić się problemy. Nie zbyt przekraczać dawki. Jeżeli pakiet jest zapisywany 45 ml, po czym dawka ta jest zwykle wystarczające, podczas obracania wałem korbowym ciecz może opuścić komorę. W tym przypadku można wypełnić trochę więcej. Po układzie oczyszczania pożądane jest wydmuchują sprężone powietrze i przedmuchać pozostałości „Laura” i szlamu.

Czego można spodziewać się po praniu?

Jak wspomniano powyżej, gdy duża sadza zanieczyszczenie systemu nie powinien całkowicie polegać na mycie. Często „Laurel”, aby poradzić sobie z najcięższych przypadków, ale nie zawsze tak jest. Jeśli płukanie pomogło, można zauważyć od pierwszego uruchomienia silnika, bo to będzie działać sprawniej. Odnosi się to również do prędkości biegu jałowego, która jest zwykle nie dłużej pływać. Ponadto, znacznie zwiększa dynamikę pojazdu. Szczególnie ważne dla tych systemów, które zostały silnie zanieczyszczonych. Silnik w tym przypadku zaczyna ciągnąć dużo lepiej.

Około 80% z opinii wynika, że efekt jest naprawdę. Oczywiście, wielu ekspertów twierdzi, że najlepszy efekt uzyskuje się przy regularnym stosowaniu, „Laura” jako dodatek do paliwa. Pomaga to zachować pierścienie tłokowe w idealnym stanie. Zasób jednostki zasilania, w tym przypadku wzrasta, a jego cechy nie są ograniczane. Generalnie, przy odpowiednim podejściu możemy spodziewać się gładszą pracę silnika i poprawić osiągi dynamiczne. Można też liczyć na niewielki spadek zużycia paliwa.

podsumować

Proces mycia jest podobny dla wszystkich marek samochodów, będą wykonywane Decarbonizer pierścienie tłokowe „Laurus” do „Nissan X-Trail T31” lub krajowy „Lada”. Najważniejsze – aby przestrzegać zaleceń określonych przez producenta. Nawet Decarbonizer mocno zanieczyszczony układ czy świeca zapłonowa, aby wykonać lepiej na bieżąco. Zapobiega to nową sadzę w komorze spalania.

Wielu kierowców uważają, że to tani mycia nie może dać pozytywny efekt. Ale jeśli spojrzeć na skład środków, to jest prawie podobna do tej stosowanej w „wysokich obrotach” lub „Liqui Moly”. W związku z tym wiele sensu przepłacać za markę nie jest. Obecnie istnieją zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy mycia pierścieni tłokowych. Zdecydować, oczywiście, powinien być każdy człowiek dla siebie. Ale fakt, że wynik jest – to jest oczywistym faktem. W niektórych przypadkach może to tylko pomóc remontu, ale to już inna historia.