298 Shares 6294 views

Rozwiązać problem z komputerem będzie „Remote Assistance”

Często użytkownicy komputerów osobistych, nie wnikając w zawiłości urządzenia, a nie rozumie niuanse różnych programów używanych w swojej pracy tylko niewielka część z dostępnych opcji. Takie podejście jest całkiem uzasadnione niewielkim zapasem czasu, ale może zrobić krzywdę w przypadku dodatkowych wymogów lub chce coś zrobić w nowy sposób.

Jeśli nie zrozumieć siebie hochestya, ale wśród przyjaciół, są tacy, do których można zwrócić się o pomoc, a następnie w razie problemów z komputerem, można bardzo dobrze pomóc „Pomoc zdalna”.

Ta funkcja systemu Windows – standard usług systemu operacyjnego, dzięki czemu innemu użytkownikowi tego samego systemu operacyjnego, aby uzyskać zdalny dostęp do plików na komputerze, aby pomóc w rozwiązaniu napotkanych trudności. Trzeba całkowicie zaufać osobie, która pomoże, jak otrzyma pełny dostęp do komputera będą mogli przeglądać pliki i tak dalej.

Aplikacja jest wbudowana w system z Windows XP. Okazało się tak popularny, że stał się częścią później. Oprócz swoich standardowych zastosowań „Pomoc zdalna” służy do zdalnego szkolenia kogoś po podłączeniu staje się dostępny do pracy z cudzej biurku, jak również z nią, a mężczyzna, którego komputer jesteś podłączony, aby móc zobaczyć wszystko działa twoje działania na komputerze.

Jeśli weźmiemy pod uwagę „Remote Assistance” Windows 7, widzimy, że jest nieco inny od odpowiednika w poprzednich wersjach.

Usługa „Pomoc zdalna” funkcja w Windows 7

Aby zacząć, upewnij się, że zarówno dla użytkownika i jego przyszły asystent na komputerze zainstalowany jest Windows 7 i ma program dla wiadomości Windows Live Messenger, w przeciwnym razie nie będzie mógł się połączyć. Następnie należy uruchomić usługę Windows Live Messenger i komunikację, aby proces logowania (chyba że masz konto Live Messenger, należy ustalić, na oficjalnej stronie internetowej lub bezpośrednio w menu).

Następujących kombinacji wciskanych klawiszy Win + R, okno pop-up bez cudzysłowów przepisuje „MSRA” i kliknij «Enter». Spowoduje to otwarcie „Pomoc zdalna” główny usługi okna. Konieczne jest, aby wybrać opcję „Zaproś osoby, której można zaufać, aby pomóc”, a następnie kliknąć „Użyj Easy Connect”. W rezultacie, administrator może wybrać z listy programów kontaktów Windows Live Messenger i wysłać mu zaproszenie. Future pomocnik musi również otworzyć okno programu i wybierz „pomóc komuś, kto zaprosił Cię” w połączeniu z „Użyj Easy Connect”. Po wykonaniu wszystkich tych czynności administrator może wykonywać zdalne połączenie z komputerem użytkownika.

W przyszłości wszystkie te likierów nie może być przeprowadzona, należy je zapisać jako standard.

W ten sposób możliwe jest zdalne zarządzanie i zapewnienie pomocy komputerowej na odległość bez żadnych dodatkowych zainstalowanych programów, tylko standard usług oznacza „Remote Assistance”, wbudowane w Windows.