746 Shares 7369 views

Animowanie pulpitu. Czy warto zainstalować?

Dość często zdarza się, że nie wiesz, co obraz na pulpicie wybrać. Wydaje się, że całun, i ona jest. Chcę coś nowego i niezwykłego. Ponadto, pociągając spróbować, będzie wyglądać animacji na pulpicie.


To jest tak piękne i ciekawe. Nawet można odpocząć, patrząc na to zdjęcie. Tak, i to podkreśla indywidualność, bo kilka osób stojących animacji na pulpicie. Ale czy aby go zainstalować? To może być lepiej zostawić zwykły obraz? Załóżmy zbadać.

Przede wszystkim, animacja jest często znacznie układu hamowania. Programy i dokumenty zaczynają otwierać przez długi czas, zwłaszcza jeśli je otworzyć z pulpitu, sama animacja zaczyna „hang out”, a komputer może odmówić odpowiedzi na jakiekolwiek działania. Uwierz mi, to jest najbardziej nieprzyjemny widok.

Będziesz musiał ponownie uruchomić komputerowi kilka razy, zaburzenia w tej kwestii. Jak wiele nerwów przeznaczyć …

To prawda, że taki ekran ma swoje pozytywne strony. Na przykład, jeśli wybierzesz prawo i ustawić animację obrazu na pulpicie, można znacznie uprościć pracę i szybko zrelaksować podczas małymi przerwami.

Tak więc, jeśli nie lubią zwykłe zdjęcie i masz pewność, że Twój komputer będzie działał tak samo jak zawsze, to należy zastanowić się, jaki rodzaj animacji na pulpicie będzie wyglądać najlepiej.

Przede wszystkim staramy się obraz nie jest znacznie utrudniony, czyli przejście było płynne, a same obrazy nie były zbyt wielu.

Dalej jest zdecydować, który obraz będzie ci odpowiadał najlepiej. Jeśli masz duszę smutkiem i chcesz się zrelaksować i sen, to można zainstalować na swoim pulpicie animacji z deszczem.

Jeśli jesteś bardzo zmęczony, pracując na komputerze, to może warto wybrać fragment z filmu. Według psychologów, jeśli spojrzeć na zabawną historię, to jest możliwe, aby szybko się zrelaksować i odprężyć, a ponadto te zdjęcia rozweselić.

Dla ludzi biznesu, stale pracuje na komputerze, można wybrać wygaszacz ekranu, który będzie wbudowany kalendarz i zegar. Dlatego, aby poruszać się o wiele łatwiej w czasie. Jednakże, jest to specjalna „tapety na żywo”, a nie animacja.

Ogólnie rzecz biorąc, można wybrać dowolną animację, to wszystko zależy od preferencji.

Gdzie można uzyskać animację? Najlepszy ze wszystkich, oczywiście, zrobić go samodzielnie z pomocą specjalnych programów. To nie jest tak trudne, jak się wydaje, szczególnie jeśli masz jakieś umiejętności w edytorach graficznych. Więc można zrobić dokładnie to wygaszacz ekranu, który będzie Ci naprawdę podoba.

Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby zrozumieć to wszystko, zawsze można pobrać animacje z dowolnej witryny, która oferuje tapety na pulpit. Jednak tutaj trzeba dokładnie sprawdzić stronę internetową dla wirusa, w przeciwnym razie można łatwo i prosto zainfekować komputer trojana.

Jak widać, animacji na pulpicie może być szkodliwe dla pracy, a wręcz przeciwnie, poprawić go. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednie zdjęcie i wziąć pod uwagę ich indywidualne cechy, a niektóre ustawienia na komputerze.